Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Konto Direct, Komfort oraz młodzieżowe Mobi z premią do 140 zł od banku ING

Kolejne przedłużenie promocji w banku ING Bank Śląski S.A. właśnie rozpoczęte. Premia podstawowa 100 zł, oraz dwa razy po 20 zł – taka kwota nagrody pieniężnej czeka na tych, którzy zechcą skorzystać z oferty konta osobistego w tym właśnie banku.

 

ING promocja Konto z Lwem

 

Ważne!

Promocja ta skierowana jest do osób, które od 1.04.2018 aż do 30.06.2019 roku nie posiadają żadnego rachunku bankowego w banku ING Bank Śląski S.A. Wymagane jest też ukończenie 18 roku życia.

 

Promocja z kontem młodzieżowym MOBI

Jeśli jeszcze nie masz ukończone 26 roku życia to możesz wziąć udział w promocji „Do 140 zł za otwarcie konta Mobi”. Chcąc zdobyć łącznie 140 zł premii musisz:

  1. Do dnia 30.09.2019 otworzyć konto osobiste MOBI wraz z kartą debetową oraz OKO (Otwartym Kontem Oszczędnościowym w PLN) i podpisać umowę o prowadzenie rachunku. Konto zakładasz za pośrednictwem strony internetowej banku:

załóż Konto Mobi w promocji

  1. Do dnia 31.10.2019 wykonaj minimum 10 transakcji (kartą debetową lub BLIK-iem)

Po wykonaniu powyższego otrzymasz 100 zł – jako pierwszą część nagrody. Kolejne dwa razy po 20 zł otrzymasz za każdą z czynności:

  1. 3 transakcje BLIK za zakupy w sklepach internetowych
  2. 2 przelewy na telefon BLIK (min. 5 zł każdy przelew)

Czynności te trzeba wykonać do dnia 31.10.2019 roku. Jak wykonasz tylko jedną z nich to otrzymasz tylko 20 zł nagrody. Nadmienię tutaj, że te 3 transakcje BLIK-iem zaliczają się do poprzednich 10 transakcji za zakupy.

W sumie więc można w tej promocji zdobyć 140 zł.

 

ING logo

 

Promocja również dla starszych – z Kontem Direct i Komfort

Dla osób którym konto MOBI z jakiegoś powodu nie odpowiada, bądź z uwagi na wiek (powyżej 26 roku życia) po prostu nie łapią się już na to konto, bank przygotował dosyć podobną promocję – „Do 140 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort”. Podobnie jak w promocji z kontem młodzieżowym MOBI, tak i tutaj mamy czas na przystąpienie do niej do dnia 30.09.2019 roku.

Pierwsza część nagrody – 100 zł – będzie nam się należała, jeśli:

  1. Do 30.09.2019 roku założymy sobie konto bankowe z Lwem Direct lub konto Komfort, wraz z kartą płatniczą do niego oraz z kontem oszczędnościowym. W tym czasie trzeba też podpisać już umowę z bankiem o prowadzenie rachunku.

załóż Konto Direct w promocji

  1. Do dnia 2.12.2019 roku należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK-iem na łączną kwotę min. 1000 zł

Kolejne 40 zł (2 razy po 20 zł) otrzymamy, gdy do 2.12.2019 roku:

  1. Wykonamy 3 transakcje BLIK-iem – jako sposób płatności za zakupy internetowe
  2. Otrzymamy na swoje nowe konto min. 1000 zł z tytułu wynagrodzenia za pracę

Spełnienie każdego z powyższych punktów to 20 zł nagrody od banku.

Wszystkie nagrody opisane wyżej zostaną przez bank wypłacone nam na konto oszczędnościowe (OKO), które otworzymy razem z kontem osobistym. Otwarcie tego konta jest więc warunkiem niezbędnym do otrzymania nagrody w tej promocji. Zarówno otwarcie jak i prowadzenie tego konta oszczędnościowego jest darmowe, więc kosztów żadnych dodatkowych nie poniesiemy.

 

ING logo

 

Konto Mobi, Direct i Komfort – które wybrać?

Promocje w banku ING „Do 140 zł za otwarcie konta…” są co prawda podobne do siebie – i to nawet bardzo, jednak różnią się głównie tym, że w każdej z nich wybieramy inne konto osobiste. Młodzi ludzie – w wieku do 26 lat – powinni bardziej zainteresować się kontem MOBI, gdyż z kontem tym jest najmniejszy problem dot. opłaty za kartę debetową. Gdy już nie łapiesz się na konto młodzieżowe, wtedy będziesz mieć do wyboru: Konto z Lwem Direct lub Konto Komfort. Samo używanie konta jest identyczne w każdym przypadku, jednak zwrócić uwagę należy na niektóre opłaty związane z sama kartą debetową.

Aby ułatwić decyzję w wyborze konta bankowego w tej promocji, przygotowałem tabelę, z której jasno wynika, ile i za co będziemy płacić wybierając konto w banku ING w tej promocji:

 

 

załóż Konto z Lwem i zgarnij 140 zł

 

Regulaminy promocji:

„Do 140 zł za otwarcie konta Mobi”

“Do 140 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort”

Tabela opłat dla kont w banku ING: tutaj

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o