Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Konto 360 w Banku Millennium – 360 zł dla aktywnych w 5 edycji promocji

Bank to nie tylko miejsce, w którym trzymamy bezpiecznie nasze pieniądze. Oprócz tych podstawowych funkcji, powinien również przynosić każdego miesiąca wymierne korzyści finansowe. Dobrze wie o tym Bank Millenium. Jako dowód oferuje swoim klientom wiele zróżnicowanych lokat i kont oszczędnościowych, a także zapewnia regularne, atrakcyjne promocje przy jednoczesnym pobieraniu minimum opłat za prowadzenie konta czy wypłaty z bankomatów. Szczególnie korzystne jest skorzystanie z oferty założenia konta 360 i promocji “360 zł dla aktywnych w 5 edycji promocji”.

Do kogo skierowana jest promocja?

Oferta skorzystania z promocji skierowana jest do osób, które w okresie od 26.02.2016 do 30.06.2014 zawrą z bankiem umowę dotyczącą założenia konta Millenium 360 lub Millenium 360 student. Ważne aby były one pełnoletnie, a także między 29.02.2016 a 25.02.2016 nie były związane z bankiem taką umową. Jedyne co trzeba zrobić to otworzyć wspomniane konto, zalogować się do aplikacji mobilnej i płacić kartą lub blikiem za wszystkie zakupy.
Millenium Bank - Konto 360

Korzyści płynące z promocji

Dzięki skorzystaniu z promocji zarabia się nie robiąc nic szczególnego. Aby rozpocząć należy spełnić podane powyżej kryteria. Podczas kupowania różnego rodzaju rzeczy stan naszego konta sam się podwyższa. Wszystko dlatego, że część pieniędzy do nas wraca. Płacąc kartą, otrzymujemy aż 2% z każdej z transakcji. Gdy zdecydujemy się uiścić opłatę blikiem, zyskujemy jeszcze więcej – aż 5% środków do nas wraca! Pieniądze w formie premii będą nam wypłacane co miesiąc przez pół roku. Dodatkowych pieniędzy nigdy za wiele. Premię można odłożyć na wybrane konto oszczędnościowe lub lokatę, a także wydać na zakup wybranej przez siebie rzeczy. Rozwiązań jest wiele. Wszystko to całkowicie za darmo. Warto skorzystać z promocji 360 zł dla aktywnych w 5 edycji promocji zwłaszcza dlatego, że oprócz jednorazowych korzyści płynących z udzielanej premii bank millenium i jego konta 360 stopni oferują wiele korzystnych i dostosowanych do potrzeb klienta rozwiązań.

O koncie Millenium 360

Konta Millenium 360 i Millenium 360 Student to rozwiązanie dla aktywnych. Wszystko dzięki świetnemu dopracowaniu aplikacji mobilnej. Z jej pomocą można na bieżąco dokonywać opłat, przelewów, zakładać lokaty czy konta oszczędnościowe. Z kontem 360 stopni zyskujesz dostęp do bezpłatnych kart zbliżeniowych, darmowych wypłat z bankomatów i wiele więcej. W porównaniu do innych banków, Millenium nie pobiera opłat praktycznie za nic. Posiadacze kont 360 stopni to oczko w głowie banku i to dla nich tworzone jest większość promocji. Dzięki temu można w ciągu roku zyskać sporo pieniędzy w porównaniu do posiadaczy innego rodzaju rachunków. W razie wątpliwości lub pytań dla każdego aktualnego i potencjalnego klienta dostępna jest infolinia, na której udzielone zostaną wszelkie informacje. Wizyta w banku to kolejny sposób na rozwianie wątpliwości i wybranie najlepszych rozwiązań do oszczędzania. Rachunek można założyć łatwo i szybko – również przez internet.
Konto 360 - konto z prawdziwym hitem

Przykładowe produkty dla posiadaczy konta 360

Klienci banku millenium posiadają dostęp do szerokiej gamy lokat i kont oszczędnościowych. Wiele z nich jest objętych promocjami. Warto za przykład podać chociażby lokatę mobilną. W jej przypadku opłaca się skorzystać z rozszerzonej rzeczywistości. Gdy chcemy założyć lokatę mobilną najlepiej zalogować się do aplikacji i przy pomocy wspomnianej zakładki nakierować aparat telefonu na baner promocji, na przykład na ekranie komputera. Aplikacja automatycznie rozpozna obraz i potwierdzi możliwość skorzystania z promocji. Dzięki temu nasza lokata będzie oprocentowana o 0,25% wyżej. Na lokacie możemy przechowywać do 10000 złotych, a promocyjne oprocentowanie dochodzi nawet do 3,25%. Najlepszą lokatę pomoże wybrać również porównywarka lokat. Wystarczy określić ile pieniędzy chcemy na nią wpłacić i na jaki okres, a program pokaże nam wszystkie możliwe rozwiązania, z nastawieniem na te najbardziej korzystne. Wszystko to sprawia, że bank Millenium i jego konto 360 stopni to propozycja warta uwagi.
0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x