zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Konkurs w PKO BP – wygraj elektryczną hulajnogę Xiaomi

Lato już w pełni a ty nadal nie masz swojego jednośladu? Teraz razem z bankiem PKO BP możesz to zmienić. Pojawił się bowiem nowy konkurs, w którym do wygrania jest aż 10 hulajnóg elektrycznych firmy Xiaomi (model m365). Załóż dziecku Konto Pierwsze, powiąż je z aplikacją IKO, odpowiedz kreatywnie na pytanie konkursowe i ciesz się z nagrody o wartości 1749 zł jeszcze w tym sezonie.

PKO BP hulajnoga dla mobilnych

 

Hulajnoga dla mobilnych – warunki przystąpienia do konkursu

Konkurs „Hulajnoga dla mobilnych” trwa od 10.06.2019 do 14.07.2019 roku. W tym czasie czeka na klientów 10 hulajnóg, z których to co tydzień będą przyznawane 2 sztuki w ramach nagrody. Aby jednak móc w ogóle wziąć udział w tym konkursie musisz spełnić podstawowe warunki:

  1. Musisz mieć dziecko w wieku 13-17 lat.
  2. Musisz posiadać konto osobiste w banku PKO BP oraz zainstalowaną na smartfonie i przypisaną do tego konta aplikację mobilną banku – IKO.
  3. Na dzień rozpoczęcia konkursu (czyli na 10.06.2019) twoje dziecko nie może posiadać aplikacji IKO powiązanej z kontem młodzieżowym banku PKO BP – Konto Pierwsze.

Jak nie masz jeszcze konta osobistego w banku PKO BP – nic straconego. W prosty sposób założysz takie konto na stronie banku:

 

PKO BP - załóż Konto za Zero

 

Po założeniu takiego konta, ściągnij sobie na swojego smartfona aplikację mobilną IKO i aktywuj tam dostęp do tego konta bankowego.

Następnie w serwisie internetowym wyraź zgodę na marketing elektroniczny od banku PKO BP. Możesz to zrobić sam, zaznaczając odpowiednią opcję w ustawieniach swojego konta:

 

Wyrażenie zgody na marketing – przykład:

PKO BP zgody marketingowe

 

Kolejnym krokiem jest założenie swojemu dziecku (w wieku 13-17 lat) konta bankowego młodzieżowego – PKO Konto Pierwsze, zainstalowanie aplikacji IKO na smartfonie dziecka i powiązanie jej z nowym rachunkiem bankowym.

Jak dziecko takie konto już posiada to wystarczy że zainstalujesz mu IKO i powiążesz z kontem w PKO. Ważne jest, aby przed 10 czerwca twoje dziecko nie posiadało jeszcze w smartfonie powiązanej aplikacji IKO ze swoim kontem w banku.

Samo Konto Pierwsze w bardzo prosty sposób można założyć w serwisie internetowym banku PKO BP, po zalogowaniu się na własne konto.

Tym osobom, które nie wiedzą nic na temat tego konta, przedstawiam poniżej tabelkę informacyjną, dzięki której dowiesz się o podstawowych opłatach związanych z Kontem Pierwszym.

 

 

Teraz najważniejsze, czyli sam udział w konkursie. Otóż zadanie jest bardzo proste. Musisz tylko odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

„Jak zachęcasz swoje dziecko do oszczędzania?”

Odpowiedź na to pytanie wyślij za pomocą formularza dostępnego na stronie banku:

 

Hulajnoga dla mobilnych - formularz

 

Masz na to wszystko czas do 14.07.2019 roku włącznie. Pamiętaj, liczy się twoja kreatywność podczas udzielania odpowiedzi na pytanie. Na najciekawsze z nich czeka nagroda w postaci hulajnogi elektrycznej Xiaomi M365 – niezwykle pożądanego w obecnych czasach środka transportu, szczególnie dla młodzieży.

XIAOMI M365

XIAOMI M365 dane techniczne

 

Co tydzień jury wybierze 2 najciekawsze odpowiedzi i nagrodzi je hulajnogą. Harmonogram nadsyłania prac przedstawia się następująco:

  • Pierwszy tydzień: 10-16 czerwiec 2019
  • Drugi tydzień: 17-23 czerwiec 2019
  • Trzeci tydzień: 24-30 czerwiec 2019
  • Czwarty tydzień: 01-07 lipiec 2019
  • Piąty tydzień: 08-14 lipiec 2019

Jeśli więc masz dziecko w wieku od 13 do 17 lat i chcesz jemu (lub ewentualnie sobie) sprawić taki fajny prezent na lato, to zapraszam do tego konkursu „Hulajnoga dla mobilnych”. Przy okazji masz szansę zachęcić swoje dziecko do korzystania z bardzo popularnego konta bankowego jakim jest Konto Pierwsze oraz z (ponoć) najlepszej aplikacji bankowej na smartfony jakim jest IKO. Załóż sobie darmowe Konto za Zero (jeśli nie masz jeszcze), potem dziecku konto młodzieżowe – Konto Pierwsze – i weź udział w “walce” o hulajnogę.

 

PKO BP - załóż Konto za Zero

 

Regulamin konkursu „Hulajnoga dla mobilnych”: tutaj

Tabela opłat dla Konta Pierwszego: tutaj

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x