zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Kawa z bankiem BNP Paribas – załóż konto i zgarnij do 270 zł

Chwila relaksu z dobrą kawą mrożoną? Pewnie że tak – przecież jest lato! Taki nietypowy gratis w postaci vouchera o wartości 20 zł do sieci kawiarni Costa Coffee oraz 250 zł w gotówce czeka na nowych właścicieli kont bankowych, którzy zechcą założyć sobie darmowe Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową. Wystarczy że po założeniu konta w 3 miesiące spełnisz określone warunki, a nagroda będzie Twoja. Zapraszam do zapoznania się z letnią promocją „Kawa z bankiem”. Ilość zgłoszeń promocyjnych – 3000 sztuk – i jak zwykle, kto pierwszy ten lepszy.

 

Kawa z bankiem BNP Paribas

 

Promocja „Kawa z bankiem” przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, które od 12 miesięcy nie posiadają konta osobistego w banku BNP Paribas.

 

Aby wziąć udział w promocji „Kawa z bankiem” i otrzymać 250 zł oraz voucher 20 zł do Costa Coffee, należy:

  1. W terminie do 24.07.2020 roku zarejestrować się na stronie promocyjnej:

BNP Paribas - "Kawa z bankiem" - strona promocyjna

  1. Po rejestracji należy założyć konto bankowe w banku BNP Paribas – Konto Otwarte na Ciebie. Zrobisz to klikając w link otrzymany na email lub od razu widoczny po wypełnieniu formularza promocyjnego.

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowym kontem, bez żadnych warunków. Aby mieć również darmową kartę debetową, należy zawnioskować o Kartę Otwartą na Dzisiaj i tą kartą co miesiąc wykonywać co najmniej jedną transakcję płatniczą.

  1. Do konta należy wybrać kartę debetową (dowolną z oferty banku). Przy wyborze karty pomocna może być poniższa tabelka.

 

Konto Otwarte na Ciebie - porównanie kart debetowych
Rodzaj czynności Karta Otwarta na Dzisiaj Karta Otwarta na eŚwiat Karta Otwarta na Świat
Miesięczna opłata za kartę gdy wykonasz min. 1 transakcję kartą miesięcznie lub masz mniej niż 26 lat 0 zł 6 zł 10 zł
w pozostałych przypadkach 3 zł 6 zł 10 zł
Wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce 0 zł 0 zł 0 zł
Pozostałych w Polsce 5 zł 0 zł 0 zł
BNP Paribas i Global Alliance za granicą 0 zł 0 zł 0 zł
Pozostałych za granicą 10 zł 10 zł 5 zł
Wypłata BLIK-iem z bankomatu 5 zł 5 zł 5 zł
Sprawdzenie salda w bankomacie 0 zł 0 zł 0 zł
Transakcja Cash Back 1 zł 1 zł 1 zł

 

Zakładając sobie konto i ustalając PIN do karty, którą otrzymasz kurierem, otrzymasz pierwszą spośród wszystkich nagród – voucher do Costa Coffee o wartości 20 zł, który zrealizować będzie można do 1.09.2021 roku. Czasu jest więc sporo i nie trzeba się spieszyć z wypiciem kawy, voucher wykorzystasz zawsze podając otrzymany kod podczas składania zamówienia.

Pozostały jeszcze dwie nagrody – 100 zł oraz 150 zł, czyli w sumie 250 zł w gotówce.

Pierwsze 100 zł otrzymasz, gdy w sierpniu 2020 roku:

  • zapewnisz wpływ środków na swoje konto w wysokości min. 1000 zł (może to być przelew z innego banku, wpływ wynagrodzenia, świadczenia od Państwa)
  • wydasz kartą min. 300 zł (można też przy użyciu Google Pay lub Apple Pay)

Ostatnią część nagrody, czyli 150 zł, otrzymasz po tym, jak we wrześniu oraz w październiku 2020 roku wykonasz to samo co w sierpniu, czyli zapewnisz wpływ 1000 zł oraz wydasz 300 zł przy użyciu karty debetowej.

 

Kawa z bankiem w BNP Paribas

 

Promocja „Kawa z bankiem” nie jest skomplikowana, nie ma tu żadnych haczyków ani małego druczku. Wystarczy założyć konto osobiste, które jest kontem bezpłatnym, do konta wybrać kartę debetową, która również może być bez opłat, a potem tylko w każdym z 3 miesięcy spełniać opisane wyżej zadanie. Jak je wykonasz, to zobaczysz premię na swoim koncie, a dużo szybciej voucher na pyszną kawkę czy ciastko w Costa Coffee w twojej okolicy.

Zapraszam więc do promocji wszystkich, którzy nie posiadają od co najmniej roku żadnego konta osobistego w banku BNP Paribas.

BNP Paribas - "Kawa z bankiem" - strona promocyjna

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Kawa z bankiem”

Tabela opłat dla kont osobistych w BNP Paribas

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x