Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Karta podarunkowa 400 zł do Lidla w nagrodę dla posiadaczy karty kredytowej Citi Simplicity

Bank Handlowy po raz kolejny wychodzi z ofertą promocyjną swojej karty kredytowej Citi Simplicity. Teraz za jej założenie i spełnienie warunków klient otrzyma w bonusie kartę podarunkową do Lidla, a na niej aż 400 zł które będzie można wydać na dowolne produkty z oferty sklepu w przeciągu kolejnych 6 miesięcy. Jeśli więc lubisz Lidla i robisz tam od czasu do czasu zakupy, to ta promocja może jest właśnie dla Ciebie.

 

Citi Simplicity 400 zł do Lidla promocja

 

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i odbierz 400 zł na karcie prezentowej Lidl”, jak zawsze zresztą w tego typu promocjach kart kredytowych, skierowana jest tylko do osób pełnoletnich, które od początku 2018 roku nie posiadają żadnej karty kredytowej wydanej przez Bank Handlowy.

Trzeba też wziąć pod uwagę fakt, iż aby otrzymać kartę kredytową będziemy musieli przedstawić do banku odpowiedni dokument potwierdzający otrzymywanie stałych dochodów – min. 1200 zł netto i okres zatrudnienia w obecnej firmie min. 3 miesiące. A jak ktoś prowadzi działalność to będzie musiał wykazać dochody min. 2500 zł netto oraz okres wykonywania tej działalności min. 2 lata.

 

karta podarunkowa lidl

 

Karta podarunkowa do Lidla – jak otrzymać?

Aby skorzystać na tej promocji i otrzymać za darmo dwie karty podarunkowe (każda po 200 zł) na zakupy w Lidlu, należy:

  1. W terminie do 20.04.2020 roku złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie banku:

Citi Simplicity - 400 zł do Lidla - strona promocyjna

  1. Podpisz umowę z bankiem.
  2. Zaloguj się do mobilnej aplikacji banku Citi Mobile i aktywuj tam kartę kredytową gdy ją otrzymasz. Masz na to czas do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę.
  3. Dokonaj transakcji otrzymaną kartą na łączną kwotę min. 2000 zł. Na to masz czas do końca 3 pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

I to wszystko. Dwie karty podarunkowe, każda o wartości 200 zł, zostaną Tobie wysłane pocztą na adres do korespondencji. Będą to karty które będzie można wykorzystywać wielokrotnie w sklepie, aż do osiągnięcia limitu na karcie. Łącznie więc takich zakupów będzie można zrobić za całe 400 zł – i to całkowicie za darmo!

 

400 zł promocja karty kredytowej

 

Kredytówka Citi Simplicity – co o niej wiemy?

Słowo „karta kredytowa” może nie kojarzy się dobrze, bo słowo „kredyt” nigdy nie będzie słowem o pozytywnym znaczeniu. Jednak w tej promocji nie za bardzo mamy czego się obawiać.

Karta Citi Simplicity wydawana jest przez Bank Handlowy zupełnie za darmo. Nie zobaczysz też żadnych opłat miesięcznych za kartę. Co więcej – nawet korzystanie z tej karty i wydawanie pieniędzy które na karcie będą się znajdowały, również może być całkowicie pozbawione jakichkolwiek kosztów związanych z odsetkami – wystarczy że będziesz tą kartę spłacał w wyznaczonym terminie.

 

Citi Simplicity karta kredytowa

 

Po zapłaceniu tą kartą kredytową, w sklepie stacjonarnym czy przez internet, otrzymasz od banku wszystkie wymagane informacje na temat spłaty zadłużenia. Jak zmieścisz się w terminie, który zazwyczaj zamyka się w 56 dniach (maksymalnie), to bank nie policzy Tobie żadnych kosztów odsetkowych. A nawet jak nie uda się kiedyś spłacić tego zadłużenia w określonym czasie, to i tak nie będzie dużej straty. Takie zadłużenie na karcie jest bowiem oprocentowane na około 10% w stosunku rocznym, więc tragedii nie ma i nie będzie.

Chętnych zapraszam do zapoznania się z tą ofertą jeszcze na stronie banku:

Citi Simplicity - 400 zł do Lidla - strona promocyjna

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i odbierz 400 zł na karcie prezentowej Lidl”

Tabela opłat dla kart kredytowych w Banku Handlowym

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o