Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Karta podarunkowa 200 zł do Rossmanna za założenie Nest Konta

Pomimo iż jeszcze daleko do Świąt Bożego Narodzenia to Nest Bank już zaczyna ten gorączkowy okres od promocji świątecznej pod nazwą “Coraz bliżej Święta”. Zakładając sobie teraz konto bankowe w Nest Banku mamy możliwość otrzymania karty podarunkowej do drogerii Rossmann o wartości 200 zł.

Jest to idealna sprawa gdy akurat zaczynamy myśleć o prezentach przy jednoczesnej chęci założenia albo zmiany konta bankowego na inne lub tańsze. Bo jak wiadomo – konto w Nest Banku jest darmowe, tak zawsze tam jest, było i pewnie jeszcze długo będzie.

 

 

Nest Bank - 200 zł do Rossmanna

 

 

Co zatem musimy zrobić aby załapać się na taką nagrodę?

No właśnie. Myślimy sobie – bank rozdaje 200 zł ? Pewnie to jakaś podpucha! Pewnie muszę zrobić 20 transakcji kartą w ciągu miesiąca i wydać nią 1000 zł !

 

…nic bardziej mylnego

 

Kartę podarunkową otrzymamy jeśli:

 

 1. Założymy konto osobiste w Nest Banku na specjalnej stronie promocyjnej w terminie od 23.10.2017 do 17.11.2017 roku

 

Zaznaczmy tutaj że nie zakwalifikujemy się do nagrody jeśli:

 • jesteśmy akurat w trakcie składania innego wniosku o to konto lub
 • mamy lub mieliśmy konto w Nest Banku w ostatnich 24 miesiącach lub
 • zlikwidujemy założone konto przed 15 grudnia 2017 roku

 

 1. Zapewnimy wpływ wynagrodzenia w łącznej kwocie 2000 zł (nie musi to być jednorazowy wpływ 2000 zł lecz może być podzielony i składać się np. z dwóch wpływów o łącznej kwocie min. 2000 zł) do dnia 8 grudnia 2017 roku
 2. Nie zgłosimy sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych przynajmniej do 15 grudnia 2017 roku

 

Nest Bank - warunki promocji

 

 

Jeśli spełnimy łącznie powyższe 3 punkty to dostaniemy od Nest Banku taką kartę podarunkową z “zatankowaną” na niej kwotą 200 zł, ale…

 

…no właśnie – jest jeden malutki haczyk

Bank przewidział w tej promocji zaledwie 1000 sztuk takich nagród. Zaledwie albo aż, bo przecież można by pomyśleć że 1000 to dużo. No, jakby nie było promocja jest jedna a potencjalnych klientów miliony, więc to czy to dużo czy mało – oceńcie sami. Ja w każdym razie jakbym potrzebował teraz konta to bym się nie zawahał i właśnie skorzystał jak najszybciej z tej promocji aby załapać się w pierwszym 1000-cu chętnych.

 

załóż Nest Konto w Promocji

 

No bo przecież 200 zł piechotą nie chodzi, Święta się zbliżają, o prezentach czas pomału zacząć myśleć a konto osobiste w Nest Banku to i tak tylko same zalety:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i używanie karty płatniczej
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za internetowe przelewy krajowe
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach Banku

 

Jak widać Nest Bank ciągle jest liderem pod względem tego ile różnych opcji jest w tym banku bezpłatnych. Na dodatek biorąc udział w tej promocji wcale nie musimy brać karty bankomatowej do tego konta jeśli nie chcemy. No ale co nam ona szkodzi jak i tak jest za darmo.

Zdobywając kartę podarunkową (którą bank roześle do 15.12.2017) trzeba będzie pamiętać tylko o jednym – wydać te 200 zł w drogerii Rossmann będziemy musieli do 30.10.2018 roku – po tym czasie karta podarunkowa traci ważność. Nie czekajcie więc i zróbcie sobie prezent na święta – już teraz zakładając sobie konto w Nest Banku.

 

załóż Nest Konto w Promocji

 

regulamin promocji “Coraz bliżej Święta”: tutaj

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o