Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Karta kredytowa w promocji i bez opłat – Citi Simplicity

Bank Handlowy w Warszawie nieustannie bombarduje swoich klientów przeróżnymi promocjami związanymi z kartami kredytowymi. Najbardziej popularna z nich – karta kredytowa Citi Simplicity – doczekała się promocji w której nowi posiadacze tej karty mogą otrzymać nawet 15000 punktów w programie Priceless Specials. A to oznacza że płacąc za zakupy tą kartą, możemy za darmo mieć 18 biletów do kina lub voucher do popularnych sklepów o wartości 250 zł – i to w okresie zaledwie 3 miesięcy!

 

Do 15000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank

 

Promocja o której wspominam nosi nazwę „Do 15000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank” i przystąpić do niej może każdy kto:

  1. Od 1 stycznia 2017 roku nie posiada karty kredytowej wydanej przez Bank Handlowy.
  2. Zawrze umowę o kartę kredytową (Citi Simplicity lub World Elite MasterCard Ultime) w okresie od 14.11.2018 do 12.02.2019 roku i aktywuje ją.
  3. Zaloguje się do bankowości internetowej banku najpóźniej w kolejnym miesiącu po zawarciu umowy z bankiem.
  4. Zapisze się do programu Priceless Specials – również do końca kolejnego miesiąca po zawarciu umowy z bankiem.

Pamiętać też trzeba aby podczas składania wniosku o kartę kredytową, wyrazić wszystkie zgody na marketing. Jest to również niezbędne do tego, aby skorzystać z tej promocji.

 

Citi Simplicity - strona promocji Banku Handlowego

 

O co chodzi z tymi punktami?

Priceless Specials jest to program stworzony przez MasterCard, do którego przystąpiła już duża część banków. Każdy kto ma taką kartę kredytową i zapisze się do tego programu, będzie mógł zbierać punkty które później zamieni na atrakcyjne nagrody.

Punkty zbieramy robiąc zakupy u partnerów tego programu (pełna lista partnerów dostępna zawsze na stronie https://pl.priceless.com/specials/oferta-indywidualna/promocje-u-partnerow). Tutaj sprawdzimy ile punktów i za co dostaniemy, robiąc zakupy u danego partnera.

Nagrody – dostępne do wymiany za punkty – są natomiast dostępne na stronie: https://pl.priceless.com/specials/oferta-indywidualna/katalog. Przykładowo bilet do kina czy doładowanie telefonu to 800 punktów, a voucher o wartości 50 zł do Gino Rossi to 3000 punktów. Sami jednak decydujemy na co chcemy swoje punkty przeznaczyć. A lista dostępnych nagród jest naprawdę spora i ciągle się zmienia.

 

Priceless Specials - jak korzystać

 

Jako że w tej promocji możemy zdobyć na start 15000 punktów, więc łatwo to sobie przekalkulować i sprawdzić co za te punkty od razu możemy otrzymać. Nie musimy jednak punktów wymieniać od razu. Mamy na to czas do 3 lat od przyznania punktów na swoim koncie.

 

W Programie Priceless Specials na wymianę punktów na nagrody masz 3 lata

 

Nagroda 15000 punktów – jak otrzymać?

To nie jest tak, że zakładając kartę kredytową od razu te 15000 punktów wpłynie na nasze konto – no niestety nie. Punkty te otrzymamy w trzech kolejnych miesiącach. W każdym kolejnym miesiącu (licząc jako pierwszy ten miesiąc który następuje po miesiącu w którym podpiszemy umowę o kartę kredytową) możemy otrzymać 5000 punktów, jeśli w danym miesiącu wykonamy tą kartą kredytową zakupy u partnerów programu na kwotę min. 500 zł. 3 takie miesiące z rzędu dadzą nam łącznie dopiero te 15000 punktów.


zakupy za 500 zł u partnerów programu = 5000 pkt Priceless Specials


Jeśli więc zastanawiasz się teraz nad tym czy dasz radę zdobyć te wszystkie promocyjne punkty, sprawdź najpierw może listę sklepów które są partnerami Priceless Specials. Jeśli stwierdzisz że w sklepach tych będziesz w niedługim czasie robić zakupy, to wtedy promocja ta jest z pewnością dla Ciebie.

 

Priceless Specials - partnerzy programu

 

Karta kredytowa w tej promocji – niby masz wybór

Jako że bank w tej promocji udostępnia nam dwa modele kart kredytowych – Citi Simplicity oraz World Elite MasterCard Ultime, muszę również wspomnieć przynajmniej o tej drugiej karcie. World Elite MasterCard Ultime nie bez przyczyny w swojej nazwie ma „Elite”. Jest to bowiem karta kredytowa przeznaczona dla „nieco” bogatszej klienteli i z pewnością jeśli Cię na nią stać (1000 zł opłaty rocznej za tę kartę) to zapewne nie potrzebujesz uczestniczyć w tego typu promocjach. Nie będę zatem się rozpisywał na temat tej karty kredytowej dla elit, bo nie jest moim celem dogadzanie tym bogatym.

 

Karta kredytowa Citi Simplicity:

karta kredytowa Citi Simplicity

 

Karta kredytowa World Elite MasterCard Ultime:

karta kredytowa World Elite MasterCard Ultime

 

Citi Simplicity – karta kredytowa dla każdego

Dla przeciętnego Kowalskiego jest natomiast ta tańsza opcja (żeby nie powiedzieć teraz „darmowa”), czyli karta kredytowa Citi Simplicity. Jest ona wydawana przez bank całkowicie za darmo i nie musimy też się bać o żadne opłaty roczne dla tej karty, takowe nie istnieją. Nie ma też opłat miesięcznych ani żadnych innych za późniejsze odnowienie karty.

Jedyne na co musimy zwrócić uwagę to z góry ustalona opłata w wysokości 6 zł miesięcznie za usługę bankowości telefonicznej CitiPhone. Jeśli jednak zalogujemy się już do naszej bankowości internetowej to nie ma żadnych przeszkód aby tę usługę sobie wyłączyć. Jeśli dajemy radę obsługiwać konto przez internet czy przez aplikację mobilną, to takie płatne wsparcie telefoniczne z pewnością będzie nam całkowicie zbędne. Wyłączenie tej usługi nic nie kosztuje, a zyskujemy 6 zł co miesiąc. Dzięki temu zabiegowi teraz dopiero będziemy mieli tę kartę kredytową całkowicie bez opłat.

Samo korzystanie z karty, czyli płacenie nią – jest oczywiście darmowe. Dopiero chęć wyciągnięcia gotówki z bankomatu będzie nas kosztować (8% wartości transakcji, min. 10 zł). Jednak przecież nie o to chodzi w kartach kredytowych. Służą one nam do płacenia i to zapewne w 99% przypadków transakcji tą kartą.

Jeśli zadłużenie z karty Citi Simplicity będziemy spłacać w terminie, to również nie zobaczymy opłat za zadłużenie które nam powstanie na karcie (płacąc nią). Jeśli natomiast nie będziemy w stanie jej spłacić w wyznaczonym czasie (do 56 dni max) to zadłużenie na karcie będzie oprocentowane na 10% (w stosunku rocznym), co i tak jest najlepszym wynikiem wśród innych kart kredytowych z oferty tego Banku Handlowego.

 

Citi Simplicity - płatność telefonem

 

Dla swojej wygody możemy tę kartę kredytową dodać też do aplikacji Google Pay na smartfonie i jeśli mamy w urządzeniu funkcję NFC, zapłacimy w sklepie swoim smartfonem zamiast używać karty płatniczej. Jest to idealne rozwiązanie dla ludzi lubiących mobilność na każdym kroku.

 

Jeśli więc zainteresowała Ciebie ta promocyjna oferta Banku Handlowego to zapraszam na stronę banku, gdzie po wypełnieniu krótkiego formularza pracownik banku skontaktuje się z Tobą w celu dopełnienia formalności związanych z założeniem karty kredytowej.

 

Citi Simplicity - strona promocji Banku Handlowego

 

 

 

 

Regulamin promocji „Do 15000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank”: tutaj

Tabela opłat dla kart kredytowych w CitiBank: tutaj

 

 

Promocja ta skończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x