zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

ING – zapłać kartą Mastercard w telefonie i zdobądź 30 zł

ing-mastercard-w-telefonie-promocja

ING Bank Śląski S.A. jest organizatorem promocji “Płać kartą Mastercard w telefonie i zyskaj 30 zł” dla swoich klientów którzy posiadają Konto z Lwem i na dzień 19 listopada 2017 roku nie dokonali żadnej transakcji przy pomocy wirtualnej karty Mastercard w telefonie. Jeśli zaliczasz się do tej grupy osób – to ta promocja jest dla Ciebie i możesz na tym zyskać 30 zł.

 

Mastercard w telefonie

Usługa Mastercard w telefonie to podobna usługa do tej którą oferuje Android Pay. Różnica jest taka że Mastercard w telefonie jest oferowane tylko przez bank ING i zamówienie tej wirtualnej karty płatniczej robimy poprzez aplikację mobilną Moje ING. Tak samo jak Android Pay tak i tutaj musimy mieć urządzenie (np. smartfona) z systemem Android w wersji min. 4.4 i funkcją NFC.

Dzięki tej usłudze możemy płacić w sklepach tak samo jak to robimy posiadając zbliżeniową kartę płatniczą – zbliżamy do terminala naszego smartfona i przy płatnościach powyżej 50 zł wpisujemy w terminalu kod PIN (do 50 zł płacimy jedynie zbliżając telefon do terminala płatniczego).

Jest to bardzo wygodne gdyż nie musimy podczas zakupów mieć przy sobie karty płatniczej!

 

Zapłać telefonem i zdobądź nagrodę

W tej promocji możemy zyskać 30 zł. Wystarczy że:

  • od 20.11.2017 do 24.12.2017 roku wypełnisz formularz zgłoszeniowy do tej promocji na stronie www.ingbank.pl/mc-promo i tam zaakceptujesz regulamin
  • w tym samym czasie należy zamówić kartę Mastercard w telefonie w aplikacji Moje ING Mobile
  • również do 24 grudnia 2017 roku należy zapłacić tą kartą Mastercard w telefonie minimum 3 razy (kwota płatności dowolna)

Wykonując 3 powyższe punkty na nasze Konto z Lwem otrzymamy 30 zł do dnia 30.12.2017 roku. Jak widać promocja nie jest trudna do wykonania i będąc klientem ING a właściwie mając Konto z Lwem można w bardzo łatwy sposób zdobyć taką nagrodę – przed Świętami przyda się każdemu.

Nie masz konta w ING? Załóż je poniżej i weź również udział w tej promocji.

 

ING - załóż Konto z Lwem

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x