Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

ING – 100 zł za otwarcie i do 1000 zł za polecanie konta

Tak, teraz nawet 1100 zł łącznie możemy otrzymać od banku ING Bank Śląski gdy spełnimy łącznie warunki dwóch promocji bankowych. Każda z promocji jest inna i w każdej są inne warunki do spełnienia. Poniżej przedstawiamy obie promocje i zachęcamy do otrzymania nagród z nimi związanych.
ING - 1100 zł w promocji konta

Promocja nr 1 – 100 zł za otwarcie konta

Jak sama nazwa promocji wskazuje otrzymamy 100 zł za otwarcie w ING konta bankowego. Wystarczy że w okresie od 18.04 do 31.07.2017 otworzymy Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort wraz z kartą debetową wydawaną do tych kont. Musimy także wykonać tą kartą lub BLIK-iem transakcje na łączną kwotę 1000 zł do 31 października 2017.
Wykonując powyższe otrzymamy od banku 100 zł które bank nam wypłaci do 15 listopada 2017 na nasze konto.
Mając już takie konto możemy przystąpić do:

Promocji nr 2 –  Poleć konto znajomemu

O ile promocja nr 1 jest w miarę prosta do spełnienia o tyle w promocji nr 2 musimy się trochę wysilić. Promocja ta bowiem polega na zapraszaniu znajomych do założenia konta w ING. Mając już konto w ING od przynajmniej 30 dni mamy możliwość otrzymania Kodu promocyjnego. Kod ten przekazujemy dalej znajomym a oni w momencie zakładania konta wpisują ten Kod i za takie właśnie polecenie my otrzymamy 100 zł.
Promocja ta trwa do 18.10.2017
Takich poleconych osób możemy mieć nieskończenie dużą ilość, jednak bank wypłaca nam nagrodę 100 zł tylko za 10 poleconych osób. Tak więc łącznie na polecaniu konta możemy zyskać 1000 zł.
Ale żeby nie było tak łatwo przystępując do tej promocji trzeba jeszcze wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na łączną kwotę 300 zł do 18 października 2017 roku. W dodatku osoba której poleciliśmy konto musi:
Wykonać transakcję kartą lub BLIKiem na łączną kwotą 300 zł ale… w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia tego konta (wliczając miesiąc w którym otworzył konto albo miesiące następujące po miesiącu w którym otworzył konto).
Jak widać z powyższego nie jest to takie proste i oczywiste i otrzymanie 100 zł za polecenie wymaga trochę dyscypliny zarówno u polecającego konto jak i poleconego. Jednakże takie polecenie konta jest również nagradzane w stosunku do poleconego, gdyż polecony otrzymuje od banku za założenie konta i wykonanie transakcji na kwotę 300 zł w dwóch kolejnych miesiącach nagrodę w postaci 50 zł. Tak więc nie tylko nagradzany jest polecający (100 zł) ale również polecony (50 zł).

Podsumowanie

Także poza tym 1100 zł które teoretycznie może otrzymać polecający w tych dwóch promocjach banku ING Bank Śląski, to również każda polecona osoba może na tym zyskać i na start otrzymać 50 zł.
Zapraszamy zatem do zakładania i polecania kont bankowych ING – pod tym linkiem.
0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x