Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

iKonto – czyli Konto Praktyczne z cashbackiem

W świątecznej atmosferze, prezentów, dbania o drugą osobę czy ogólnej radości, na rynku pojawia się nowa promocja iKonta od BGŻ BNP Paribas. A co w niej takiego? Szereg ciekawych opcji, możliwości zaoszczędzenia, jak i nawet dodatkowych środków w prezencie!
 
 
 
iKonto - Konto Praktyczne z cashbackiem
 
 
 
Konto Praktyczne z cashbackiem to prawdziwa gratka dla tych, którzy na co dzień korzystają z karty debetowej, podczas zakupów. Zwracane na konto jest aż 3% wydanych środków w okresie do 5 miesięcy od momentu podpisania umowy. Biorąc pod uwagę, że maksymalnie możemy otrzymać 40 zł za miesiąc kalendarzowy, daje nam to możliwość zarobienia nawet do 200 zł. Za co? Za wydawanie! To się nazywa konto na miarę XXI wieku. Ty wydajesz – ono zarabia! A teraz pomyśl, że możesz robić przedświąteczne zakupy, z przeświadczeniem, że część pieniędzy do ciebie wraca.
 
Co dalej? Szereg innych możliwości zatrzymania zarobionych pieniędzy na koncie, dzięki ciekawym rozwiązaniom zwalniającym nas z kosztów posiadania konta.
 
Po pierwsze, w momencie wpływów powyżej 1000 zł miesięcznie, prowadzenie konta nic nie kosztuje. Po drugie, BGŻ BNP Paribas gwarantuje nam brak pobierania przez niego opłat, podczas wypłacania środków ze wszystkich bankomatów na świecie. Nie dotyczą nas także opłaty za obsługę karty debetowej, jeżeli wykonujemy transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 zł miesięcznie. Przelewy krajowe przez Internet? Także za zero!
 
Tak, iKonto – czyli Konto Praktyczne z cashbackiem, to świetna sprawa, dla tych którzy na co dzień korzystają z bankowości elektronicznej, oraz zdają sobie sprawę z wyższości transakcji bezgotówkowych nad zwykłymi płatnościami, korzystając z nich przy wielkich świątecznych zakupach, jak i drobnych transakcjach.
 
Chcesz konta, które pozwoli Ci na możliwość prowadzenia go za zero, ba! takiego, na którym zarabiasz przez wydawanie? Nie zastanawiaj się. Ta super oferta jest dostępna tylko dla 1000 nowych klientów banku BGŻ BNP Paribas, więc złóż (tutaj) wniosek już teraz, zanim inni zrobią sobie taki prezent świąteczny przed Tobą.
 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o