zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

iKonto Biznes w Alior Bank – 120 zł za założenie i 125 zł co miesiąc

Alior Bank wspólnie z portalem Bankier.pl mają dla nowych klientów tego banku potrójną promocję. Zakładając konto firmowe iKonto Biznes otrzymamy na konto 120 zł, po czym odpowiadając na 5 pytań mamy szansę na nagrodę wartą 10000 zł w formie kampanii reklamowej, a korzystając z konta przez rok – co miesiąc można otrzymać nawet 125 zł. Zatem krótko o szczegółach tych promocji…

 

alior-bank-ikonto-biznes-promocja-750x200

 

Promocja “Zgarnij premię 120 zł z Alior Bank”

Jeśli masz firmę ale nie miałeś wcześniej konta firmowego w Alior Banku zarejestrowanego na dany numer NIP to możesz wziąć udział w tej promocji. Wystarczy że:

 1. Zarejestrujesz się na stronie promocyjnej aliorbank.zgarnijpremie.pl między 21.11.2017 a 31.12.2017 i zawnioskujesz tam o iKonto Biznes w Alior Banku
 2. Podpiszesz umowę o prowadzenie konta w terminie jednego miesiąca od złożenia wniosku
 3. W okresie 2 miesięcy od otwarcia konta zasilisz konto kwotą 500 zł lub więcej

Powyższe 3 punkty wystarczą aby na nasze konto wpłynęła kwota 120 zł. Oczywiście po drodze musimy wyrazić wszystkie niezbędne zgody marketingowe jak to ma teraz miejsce w większości takich akcji promocyjnych.

 

Alior Bank - przejdź na stronę promocji

 

Nagrody dodatkowe – 3 kampanie reklamowe

Uczestnicząc w powyższej promocji i kwalifikując się do premii 120 zł mamy również możliwość otrzymania nagrody dodatkowej. Jedna z trzech takich nagród, a mianowicie:

 • Nagroda Dodatkowa Gold – bon o wartości 10000 zł
 • Nagroda Dodatkowa Silver – bon o wartości 5000 zł
 • Nagroda Dodatkowa Bronze – bon o wartości 2000 zł

może stać się Twoją własnością jeśli w terminie do 31.01.2018 roku odpowiemy na 5 pytań:

 1. Co jest dla Ciebie najważniejsze w rachunku firmowym z punktu widzenia przedsiębiorcy?
 2. Dlaczego wybrałeś/wybrałaś właśnie iKonto Biznes w Alior Banku?
 3. Co zainspirowało/skłoniło Cię do otwarcia własnej działalności gospodarczej?
 4. Czy masz jeszcze jakieś rachunki firmowe – jeśli tak to w jakich bankach?
 5. Jak chciałbyś/chciałabyś, aby wyglądał proces otwarcia konta firmowego w przyszłości?

Komisja konkursowa oceni te odpowiedzi i wyłoni 3 z nich które według komisji będą najbardziej kreatywne i atrakcyjne. Chcąc otrzymać jedną z tych nagród wymagana będzie od nas pomysłowość i umiejętność ciekawego przedstawienia faktów.

Odpowiedzi na te pytania należy wysyłać na adres email organizatora kontakt@zgarnijpremie.pl

Powyższe bony/nagrody będzie można wykorzystać tylko i wyłącznie na świadczenia reklamowe w serwisach internetowych do których prawa przysługują organizatorowi do dnia 30.06.2018 roku.

Krótko mówiąc – nagrody są w formie bonów na reklamę internetową twojej firmy/działalności.

Jak widać nagrody te są bardzo oryginalne ale nie zrażajmy się tak od razu widząc, że to nie gotówka do ręki. Taka forma reklamy nie jednej firmie, szczególnie tej początkującej na rynku, może bardzo pomóc w rozwoju. Wiemy przecież jak duża teraz jest konkurencja na rynku w niemal każdej branży. Reklama w Bankier.pl czy Puls Biznesu zarówno w formie banera czy mailingu o wartości 10000 zł może naprawdę nieźle podnieść widoczność Twojej firmy w sieci. Naprawdę jest o co walczyć.

Regulamin powyższych obu promocji dostępny jest tutaj: link

 

Poza promocją “Zgarnij premię 120 zł z Alior Bank” oraz nagrodami dodatkowymi, każdy kto założy iKonto Biznes przez internet może skorzystać z kolejnej promocji Alior Banku o nazwie:

 

“1500 zł dla firm”

Podobna promocja miała już miejsce w zeszłym roku (opisywaliśmy ją na naszej stronie: tutaj) i zakładając rok temu konto również można było zyskać do 1500 zł w ciągu roku.

Polega ona na tym że mając takie iKonto Biznes założone po 29.06.2017 roku jako osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą otrzymujemy:

 • po pierwsze – prowadzenie konta za 0 zł
 • po drugie – premię do kwoty 125 zł miesięcznie

Jeśli chodzi o prowadzenie konta za 0 zł – tutaj wszystko jest jasne. Dopóki mamy iKonto Biznes i nie zlikwidujemy go lub nie przekształcimy go w inne konto, to za samo prowadzenie tego konta nie musimy nic płacić.

Druga rzecz to ta premia. Za wybrane czynności w Alior Banku związane z tym kontem bankowym będziemy otrzymywać premię którą bank wypłaci nam na nasze konto. Taką premię będziemy otrzymywać przez kolejnych 12 miesięcy od momentu otwarcia konta bankowego. Ważne aby pamiętać że nawet gdy łącznie uda nam się zebrać w miesiącu wyższą premię to bank i tak da nam tylko 125 zł.

 

Poniższe zestawienie obrazuje, za co i ile bank będzie nam płacił:

 

alior-bank-ikonto-biznes-wykaz-premii

 

Dokładny regulamin tej promocji dostępny jest tutaj: link

Zapraszamy zatem wszystkich właścicieli małych firm a szczególnie tych prowadzących działalność samodzielnie do zakładania iKonta Biznes w Alior Banku i tym samym do uczestniczenia w tych promocjach.

 

Alior Bank - przejdź na stronę promocji

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x