Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Filmowe Konto 3 edycja – zdobądź 6 biletów do kina w promocji Konta Optymalnego

Po raz kolejny bank BGŻ BNP Paribas zachęca nas do założenia Konta Optymalnego organizując promocję skierowaną do wszystkich. No bo kto nie lubi chodzić do kina? W promocji “Filmowe Konto – III edycja” bank rozdaje 6 biletów do Multikina i Silver Screen które będziemy mogli wykorzystać do końca czerwca 2018 roku.

 

 

BGŻ BNP Paribas - Filmowe Konto III edycja

 

Bilety do kina – dla kogo?

Możesz wziąć udział w tej promocji jeśli:

 1. Nie jesteś i nie byłeś posiadaczem konta w banku BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 6 miesięcy
 2. Dokonasz zgłoszenia do promocji na STRONIE PROMOCJI od dnia 02.11.2017 do 30.11.2017 roku
 3. złożysz wniosek o Konto Osobiste wraz z kartą z wykorzystanie linka promocyjnego (który przekieruje Cię na stronę banku BGŻ BNP Paribas i tam założysz konto)

 

Pamiętaj !

Nagród (6 biletów do kina) w tej promocji jest tylko 1000 sztuk więc tylko tyle pierwszych chętnych osób otrzyma nagrodę

 

 

załóż Konto Optymalne w promocji "Filmowe Konto"

 

Nagrody – kiedy je otrzymamy?

Przyznawanie nagród zostało podzielone na 3 etapy. Oznacza to że nie otrzymasz od razu tych 6 biletów do kina tylko w trzech turach i tak:

 1. 2 bilety do kina otrzymasz do 29 stycznia 2018 roku gdy w grudniu 2017 roku spełnisz poniższe warunki:
 • będziesz mieć wpływ na konto minimum 1000 zł
 • wykonasz transakcje kartą płatniczą na łączną kwotę minimum 200 zł
 • zalogujesz się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej Pl@net
 1. 2 kolejne bilety otrzymasz do 28 lutego 2018 roku gdy w styczniu 2018 roku spełnisz takie same warunki co w grudniu 2017 roku
 2. ostatnie 2 bilety dostaniesz do 30 marca 2018 roku gdy w lutym 2018 roku spełnisz identyczne warunki co w dwóch poprzednich miesiącach

 

Reasumując: przez 3 miesiące od grudnia 2017 do lutego 2018 roku miej wpływ na konto 1000 zł, wydawaj kartą co miesiąc 200 zł i w każdym z tych miesięcy zaloguj się do bankowości Pl@net a otrzymasz łącznie 6 biletów.

 

Bilety te będą rozsyłane w postaci kodów w wiadomości sms więc nie spodziewaj się przesyłki listownej z biletami od banku w tej sprawie tylko zerkaj na komórkę.

 

Samo Konto Optymalne jest jednym z najbardziej atrakcyjnych kont osobistych obecnie dostępnych na rynku. Zero opłat za prowadzenie konta oraz za kartę – wszystko to bez żadnych warunków. Więcej o koncie znajdziesz na naszej stronie: poznaj Konto Optymalne.

Na dzień pisania tego artykułu bank ten posiada dodatkowe promocje do których również możemy przystąpić posiadając Konto Optymalne. A są to:

 • 300 zł premii za transakcje mobilne: opis promocji
 • 100 zł do zgarnięcia w promocji “Stylowe konto” i “W drogę z kontem”: opis promocji

 

Biorąc pod uwagę ilość korzyści jakie można teraz otrzymać – Konto Optymalne wydaje się teraz być bezkonkurencyjne. Jeśli zatem szukasz darmowego i zarazem atrakcyjnego konto osobistego – skorzystaj z tej promocji zgarniając przy okazji bilety do Multikina.

 

załóż Konto Optymalne w promocji "Filmowe Konto"

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x