zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

EnveloKonto – 100 zł za otwarcie i do 400 zł premii dodatkowych

Jeden z najnowszych i najmłodszych banków w Polsce – EnveloBank, czyli bankowość cyfrowa Banku Pocztowego S.A., w celu przyciągnięcia do siebie i swojej marki nowych klientów, przygotował dla nich promocję, a nawet kilka. W pierwszej z nich otrzymamy 100 zł za założenie rachunku EnveloKonto, w drugiej za każdą poleconą osobę otrzymamy 50 zł (maksymalnie możemy zarobić 200 zł) a w trzeciej promocji związanej ze zwrotem za nadanie przesyłek pocztowych możemy zyskać nawet kolejne 200 zł. W sumie do zgarnięcia jest 500 zł.

Sprawdźmy zatem co takiego trzeba w każdej z tych promocji zrobić aby zarobić.

 

Envelobank - promocja konta bankowego

 

Promocja nr 1 – EnveloKonto z premią

Z promocji tej skorzystamy jeśli przedtem nie mieliśmy nigdy konta w EnveloBanku. Chcąc otrzymać 100 zł tylko za samo założenie konta, musimy:

 1. W okresie od 30.11.2017 do 31.12.2017 roku założyć konto osobiste EnveloKonto poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego (link). Zaakceptować tam regulamin i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Link do założenia konta przyjdzie nam na email.
 2. W terminie do 19 stycznia 2018 roku zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie EnveloKonta wraz z kartą debetową.
 3. Do 9 lutego 2018 roku wykonać minimum 3 transakcje otrzymaną kartą debetową na łączną kwotę minimum 100 zł.

Wykonanie powyższych 3 punktów nie gwarantuje nam jeszcze otrzymania premii 100 zł gdyż dopiero gdy:

 • do 21 lutego 2018 roku otrzymamy na nasz email powiadomienie o przyznaniu premii po czym
 • do 28 lutego 2018 roku zalogujemy się na stronie promocji http://envelokonto.zpremia.pl i uzupełnimy tam dane niezbędne do otrzymania nagrody tj. imię, nazwisko, numer EnveloKonta uczestnika i adres zamieszkania

to dopiero premia 100 zł zostanie nam wypłacona (do 9 marca 2018 roku).

 

Ważne !

W promocji tej bank przewidział limit 2000 wniosków promocyjnych.

 

EnveloBank - załóż EnveloKonto w promocji

 

EnveloKonto - droga do premii

 

EnveloKonto – czy warto ?

Czytając opis tej promocji zapewne chodzą nam po głowie myśli, co to jest za konto i czy warto je zakładać?

Otóż zakładając takie konto najważniejszym czynnikiem na jaki musimy patrzeć jest nasz wiek. Jeśli nie mamy jeszcze ukończone 26 lat to konto takie mamy praktycznie całkowicie za darmo i to bez żadnych warunków – nawet razem z kartą bankomatową.

Natomiast opłata za kartę przychodzi dopiero gdy skoczyliśmy już 26 lat. Ale i wtedy opłata 5 zł za kartę debetową nie będzie pobierana gdy będziemy mieli wpływ miesięczny na nasze konto min. 1000 zł i wykonamy tą kartą przynajmniej jedną płatność w miesiącu.

Poza tym niezależnie od wieku, wszystkie wypłaty pieniędzy z jakichkolwiek bankomatów w Polsce są zawsze za darmo.

Więcej na temat tego konta znajdziecie na naszej stronie: EnveloBank – EnveloKonto

Tak więc odpowiadając na pytanie – Czy warto? Odpowiadamy – TAK, warto. Zważywszy że możemy jeszcze brać udział w dwóch kolejnych promocjach związanych z tym kontem.

 

Promocja nr 2 – Polecaj EnveloKonto i zarabiaj

Jak już jesteśmy zarejestrowani w programie “Envelokonto z premią” to teraz możemy zarabiać na polecaniu konta innym. Za każdą osobę poleconą otrzymamy na konto 50 zł. Takich poleconych osób możemy mieć aż cztery, więc jak łatwo sobie obliczyć, możemy na tym zarobić 200 zł.

Aby polecić znajomemu EnveloKonto i na tym zarobić należy:

 1. W serwisie promocji na stronie http://envelokonto.zpremia.pl wygenerować kod polecający i przekazać go poleconemu
 2. Polecony musi wykonać wszystkie czynności opisane wyżej dające mu prawo do otrzymania premii 100 zł czyli musi tak jak my zarejestrować się w programie “Envelokonto z premią” i wykonać czynności dające mu premię 100 zł. Pamiętać należy aby polecony podczas rejestracji na stronie promocji wpisał nasz Kod rekomendacyjny (kod polecający) i podał nasze dane: imię, nazwisko i email.

Po spełnieniu ww. warunków przez osobę poleconą, na nasze konto może wpłynąć 50 zł.

 

Najpóźniej do 21 lutego 2018 roku otrzymamy informację o tym czy i jakie premie zostaną nam przyznane, a do 28 lutego 2018 roku należy zalogować się na stronie http://envelokonto.zpremia.pl i uzupełnić niezbędne dane do otrzymania premii: imię, nazwisko, numer EnveloKonta oraz adres zamieszkania. Dane te są niezbędne aby premia (z obu powyższych promocji) wpłynęła na nasze konto bankowe.

 

Regulamin promocji “Envelokonto z premią” i “Polecaj Envelokonto i zarabiaj”: tutaj

 

EnveloBank - załóż EnveloKonto w promocji

 

Promocja nr 3 – EnveloBonus za e-zakupy

Mając już EnveloKonto w EnveloBanku możemy zyskać jeszcze więcej. Otóż wystarczy że w bankowości internetowej banku zaznaczymy chęć przystąpienia do programu EnveloBonus, a automatycznie będziemy mogli czerpać zyski robiąc zakupy internetowe. W ciągu roku możemy zyskać do 200 zł.

 

EnveloBonus - zasady przyznawania

 

Profity w tej promocji zbieramy gdy jednocześnie spełnimy poniższe warunki:

 1. Zrobimy zakup w jakimkolwiek sklepie internetowym na kwotę minimum 30 zł
 2. Wybierając formę dostawy zaznaczymy jedną z poniższych przesyłek Poczty Polskiej:
 • Paczka pocztowa
 • Pocztex
 • Paczka EKSTRA24
 • PACZKA24,
 • PACZKA48,
 • List polecony,
 • Przesyłka firmowa polecona

Za każdą taką przesyłkę otrzymamy 2 zł zwrotu, a co dziesiąta przesyłka jest nagradzana zwrotem 10 zł. Miesięcznie możemy otrzymać maksymalnie 20 zł zwrotu a rocznie aż 200 zł. Jak widać jest to bardzo oryginalna promocja, której nie oferuje żaden inny bank w Polsce.

 

Regulamin programu “EnveloBonus za e-zakupy”: tutaj

 

Biorąc udział we wszystkich powyższych promocjach, EnveloBank daje nam możliwość zarobienia w ciągu roku do 500 zł. Jest to świetne rozwiązanie gdy chcemy sobie trochę zarobić przy okazji zakładania konta bankowego.

 

Aktualizacja 02.12.2017

Niestety z przykrością informujemy, że pula 2000 wniosków w promocji “Envelokonto z premią” została właśnie wyczerpana i nie ma możliwości brania już w niej udziału.

 

Promocja zakończona

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x