Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

eKonto z Bonusem – zdobądź 1000 zł od mBanku zakładając konto

Kilka stówek od banku tylko za to że musimy założyć konto nikogo już nie dziwi. Ale może zdziwić nie jednego z nas gdy widzimy taką promocję jaką oferuje teraz Rankomat Sp. z o.o. razem z mBankiem, gdzie za założenie eKonta Standard i wykonaniu kilku czynności możemy zyskać cały 1000 zł!

Tak, trzy zera po jedynce – tyle otrzymamy w najnowszej promocji “eKonto z BONUSEM”.

 

mBank - eKonto z Bonusem - 1000 zł

 

Możemy przystąpić do tej promocji jeśli nie mamy w mBanku żadnego konta bankowego. Również nie zostaniemy do niej zakwalifikowani gdy mieliśmy takie konto wcześniej tj. po 01.01.2016 roku oraz jeśli mamy mniej niż 18 lat.

 

Promocja trwa od 13.11.2017 do 18.12.2017 roku

 

Promocję podziel na trzy

Tak, ta promocja podzielona jest na 3 części. W każdej z nich jest inna kwota do zgarnięcia. A przedstawia się to tak:

 

Nagroda nr 1

100 zł – taką nagrodę otrzymamy za założenie eKonta Standard razem z kartą do tego konta w czasie trwania promocji czyli do 18.12.2017 roku i wykonaniu 5 transakcji. Cały proces przebiega następująco:

 

  1. Rejestrujemy się na stronie promocyjnej:

formularz Promocyjny eKonto z Bonusem

 

W czasie tej rejestracji będziemy mieli do wypełnienia poniższy formularz:

 

mbank-ekonto-z-bonusem-formularz

 

Tutaj musimy pamiętać aby poza wypełnieniem go zaznaczyć również oba kwadraciki wyrażając tym samym zgodę na regulamin tej promocji.

 

  1. Klikamy na link aktywacyjny który otrzymamy na e-mail.
  2. To nas z kolei przekieruje nas na stronę tej promocji gdzie założymy już eKonto Standard w mBanku.

 

mbank-ekonto-z-bonusem-zaloz-konto

 

gdzie po kliknięciu w “Załóż konto” zakładamy eKonto razem z kartą debetową do tego konta – wybieramy sobie MasterCard lub Visa (Twoja karta)

 

mbank-ekonto-z-bonusem-wybor-karty-do-konta

 

Gdyby z jakiegoś powodu to nas nie przekierowało to nie problem, gdyż konto w tej promocji założymy po zalogowaniu się na stronę promocyjną https://bonus.ebrokerpartner.pl za pomocą emaila i hasła które przed chwilą sobie założyliśmy i tam należy kliknąć w menu “KONTO BONUS”.

 

  1. Mając już konto musimy wykonać co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po miesiącu w którym założymy konto.

 

jeśli założysz konto w listopadzie to 5 transakcji wykonaj do końca grudnia, lub

jeśli założysz konto w grudniu to 5 transakcji wykonaj do końca stycznia

 

 

Transakcje które są brane pod uwagę to:

  • płatność kartą
  • przelew na konto do innego banku
  • płatność internetowa

 

Jeśli wykonasz te 4 powyższe punkty to 100 zł otrzymasz na swoje konto bankowe.

 

Ważne !

Pamiętaj tylko aby zarówno przy rejestracji na stronie promocji jak i podczas zakładania konta bankowego podać ten sam adres email.

 

 

Nagroda nr 2

Premia za polecenie konta bankowego – 50 zł. Takich premii możemy otrzymać aż 5 razy, więc razem możemy zarobić nawet 250 zł.

Tylko wiadomo, polecanie kont nie wszystkim przypada do gustu i nie każdy chce się tym zajmować. W końcu nie każdy musi mieć tylu znajomych aby te 250 zł otrzymać. No ale zawsze to tam jakaś możliwość dodatkowego zarobku jest i warto z tego korzystać.

Polecać eKonto w tej promocji należy przez link polecający który wygeneruje się nam po zalogowaniu na Stronie Promocyjnej w menu PROGRAM POLECAJĄCY.

Osoba, której chcemy polecić konto musi rozpocząć właśnie od tego linku polecającego. Tak jak my, musi ona zarejestrować się w serwisie bonus.ebrokerpartner.pl i tak jak my musi wykonać powyższe 4 punkty za co również ona otrzyma 100 zł bonusu.

 

Podsumowując

osoba polecona zakłada eKonto Standard wraz z kartą do 18.12.2017 roku i wykonuje 5 transakcji w ciągu najpóźniej kolejnego miesiąca po miesiącu w którym założyła sobie konto bankowe

 

 

Za każdą taką osobę otrzymasz 50 zł na konto a ta osoba z twojego polecenia otrzyma 100 zł.

 

Nagroda nr 3

Trzecia nagroda polega na zwrocie 4% od wartości transakcji na Twoje konto. Przez 5 kolejnych miesięcy co miesiąc możesz otrzymać takiego zwrotu aż 130 zł

 

5 x 130 zł = 650 zł

 

Tak, 650 zł – tyle łącznie możesz zyskać dodatkowo mając teraz eKonto Standard wraz z kartą debetową. Liczą się wszystkie transakcje kartą lub BLIKiem, z tym że otrzymasz zwrot jeśli w danym miesiącu:

  • dokonasz transakcji kartą lub BLIKiem na łączną kwotę minimum 250 zł i
  • wpłynie Tobie na konto jednorazowo minimum 1000 zł i
  • zalogujesz się do aplikacji mobilnej mBanku

 

Te trzy warunki musisz spełnić jeśli chcesz aby w danym miesiącu te 4% od transakcji kartą lub BLIKiem wpłynęło na Twoje konto.

 

mBank - jak odebrać zwrot 650 zł

 

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia a co za tym idzie każdego z nas czekają wzmożone wydatki z tym związane. Zwrot 130 zł wydaje się być całkiem realny dla wielu z nas przynajmniej przed Świętami. Zapraszamy zatem wszystkich szukających okazji bankowych do zakładania konta w mBanku.

regulamin promocji “eKonto z Bonusem”: link

 

formularz Promocyjny eKonto z Bonusem

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x