Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Darmowe obiekty sportowe w całej Polsce – kolejna edycja promocji z bankiem BGŻ BNP Paribas

Promocja, która miała miejsce już dwukrotnie, cieszy się jak widać dużym zainteresowaniem. Teraz ponownie mamy możliwość korzystania nieodpłatnie z pakietu goFIT w programie OK System. Wystarczy założyć konto osobiste w banku BGŻ BNP Paribas, spełniać co miesiąc proste warunki promocji, a będzie można 2 razy w tygodniu (przez 6 miesięcy) skorzystać z basenów, siłowni, fitness i innych atrakcji sportowych w całej Polsce – całkowicie za darmo!

 

BGŻ BNP Paribas i OK System - Aktywnie z Kontem

 

Jeśli masz ukończone 18 lat i od 24 miesięcy nie posiadałeś konta bankowego w banku BGŻ BNP Paribas, to ta promocja jest dla ciebie.

 

Pierwszy karnet – czynności do wykonania

Dostosuj się do poniższych punktów, a otrzymasz pierwszą nagrodę – karnet uprawniający cię do korzystania z 4000 obiektów sportowych w całej Polsce (lista obiektów objętych tą promocją znajduje się tutaj):

 1. Zarejestruj się na promocyjnej stronie w okresie od 26.06.2018 do 15.07.2018 i załóż Konto Optymalne wraz z kartą debetową (zaraz po zarejestrowaniu będzie dostępny link który przekieruje cię na stronę banku gdzie założysz konto). Promocją objętych jest 1500 pierwszych rejestracji.
 2. Do 31.07.2018 podpisz umowę z bankiem o prowadzenie tego konta bankowego
 3. W sierpniu 2018 wykonaj:
  • wpływ środków na nowo otwarte Konto Optymalne w wysokości min. 1000 zł
  • wydaj kartą min. 200 zł
  • wykonaj min. 1 przelew za pomocą aplikacji mobilnej banku GOmobile
 4. Do 26.09.2018 załóż sobie profil na stronie OK System

Po tych czynnościach otrzymasz pierwszy elektroniczny karnet w wiadomości przesłanej sms-em (powiadomienie o nagrodzie przyjdzie na email) do dnia 20.09.2018 roku, gdzie już w październiku będziesz mógł go wykorzystać – 2 razy w tygodniu – na przeróżnych obiektach sportowych.

 

Karnet nie zobowiązuje do korzystania z obiektów sportowych. Jeśli zdarzy ci się nie pójść w tygodniu, nic się nie stanie, karnet działa dalej. Nie trzeba też korzystać ciągle z tego samego obiektu sportowego, wybierasz za każdym razem ten który ci w danym momencie odpowiada. Raz może to być basen a innym razem siłownia, itp.

 

goFIT - opis programu

 

Kolejne karnety co miesiąc

Teraz już z górki – będziemy co miesiąc (przez kolejne 5 miesięcy) otrzymywali taki karnet, jeśli w danym miesiącu wykonamy to co wyżej, czyli:

 • wpływ na konto – 1000 zł
 • transakcje bezgotówkowe – 200 zł
 • 1 przelew z aplikacji GOmobile

W ten sposób do 25 dnia każdego miesiąca otrzymamy nowy karnet który automatycznie będzie nam wgrany do systemu w panelu OK System (na nasz profil). Dzięki temu w kolejnych miesiącach (od listopada 2018 do marca 2019 roku) będziemy również korzystali z atrakcji sportowych w całej Polsce.

 

Pełna lista obiektów sportowych dostępna jest na stronie: lista

 

Zapewne przychodzi wam do głowy pytanie o koszty utrzymania samego Konta Optymalnego w banku BGŻ BNP Paribas? Otóż o to akurat nie trzeba się martwić. Zarówno samo konto, jak i karta debetowa wydawana do niego w tej promocji, jest bezpłatna – na zawsze. Jeśli nam się spodoba samo konto – to je możemy zatrzymać na dłużej, jeśli nie – likwidujemy w dowolnym momencie, po zakończeniu promocji, czyli po min. 6 miesiącach.

Regulamin tej promocji „Aktywnie z kontem”: tutaj

Więcej na temat Konta Optymalnego: tutaj

 

Aktywnie z kontem - przejdź na stronę promocji

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o