Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Darmowe konto w Nest Banku z jesienną premią 200 zł

 • 4
  Udostępnienia

Promocje z kontem osobistym w Nest Banku znane są z tego, że trwają bardzo krótko, bo zaledwie dwa tygodnie. Tak jest też i tym razem. Zakładając sobie całkowicie bezpłatne Nest Konto z darmową kartą debetową w jesiennej edycji promocji możemy otrzymać nawet 200 zł premii. Wymagany wpływ wynagrodzenia i wydatki rzędu 500 zł przez kolejne 3 miesiące gwarantują otrzymanie takiej właśnie nagrody.

 

Nest Konto jesienna promocja

 

Z promocji tej możesz skorzystać pod warunkiem ukończenia 18 roku życia i nie posiadania rachunku ROR w Nest Banku od przynajmniej 2 lat

 

Chcąc wziąć udział w promocji „Jesienna premia z Nest Kontem” musisz wypełnić wniosek o konto w Nest Banku. Masz na to czas do 30.09.2019 roku lub do wyczerpania puli wniosków promocyjnych – zaledwie 500 sztuk. Tak, jest to mała ilość i zapewne zostanie ona wyczerpana przed końcem września, więc jeśli jesteś zdecydowany na taką promocję to nie zwlekaj i złóż wniosek jak najszybciej.

 

Do tej pory prawie każda promocja Nest Banku kończyła się przedterminowo z uwagi na bardzo duże zainteresowanie.

 

Po złożeniu wniosku to już na spokojnie – podpisz umowę z bankiem o prowadzenie rachunku do dnia 31.10.2019. Czyli jak widać na podpisanie masz co najmniej miesiąc czasu.

Premia 200 zł podzielona została na 3 mniejsze: 100, 50 i 50 zł. Każdą z nich otrzymasz za dany miesiąc, w którym spełnisz poniższe warunki:

 1. Wpływ wynagrodzenia w kwocie minimum 2000 zł oraz
 2. Transakcje kartą debetową którą otrzymasz do swojego konta na łączną kwotę min. 500 zł

Premię 100 zł otrzymasz za spełnienie ww. warunków w miesiącu pierwszym, a kolejne 2 razy po 50 zł za wykonanie tych warunków w kolejnych dwóch miesiącach. Regulamin nie narzuca dokładnie, kiedy należy rozpocząć wykonywanie tych warunków, jednak najpóźniejszym terminem rozpoczęcia jest miesiąc listopad 2019.

 

Przykładowo:

Wnioskujesz o konto we wrześniu 2019, podpisujesz umowę w październiku 2019. Jeśli rozpoczniesz wykonywanie warunków (wpływ 2000 zł i wydatki kartą 500 zł) jeszcze w październiku, to w listopadzie i grudniu również musisz spełnić ww. warunki. Za październik otrzymasz 100 zł, za listopad 50 zł i za grudzień też 50 zł.

Podpisując umowę w październiku możesz rozpocząć równie dobrze wykonywanie ww. warunków dopiero w listopadzie. Wtedy w kolejnych 2 miesiącach (w grudniu 2019 i styczniu 2020) powinieneś również wykonać powyższe warunki. Za listopad otrzymasz 100 zł, za grudzień 50 zł i kolejne 50 zł za styczeń.

 

Co do wpływu wynagrodzenia, podpowiem tylko, że wpływem tym nie może być zwykły przelew bankowy od innej osoby fizycznej nawet z innego banku. Za wpływ bank będzie uważał jedynie wpływy z tytułu:

 • wynagrodzenia za pracę
 • kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich
 • umów zlecenia
 • umów o dzieło
 • renty lub emerytury
 • świadczenia przedemerytalnego
 • stypendium
 • świadczenia z programu Rodzina 500 plus
 • innego świadczenia rodzinnego

Jeśli więc twoje comiesięczne wpływy z ww. źródeł nie osiągają minimum 2000 zł, to niestety ale ta promocja raczej nie będzie dla Ciebie. Wszystkich pozostałych zapraszam do wypróbowania Nest Konta w tej jesiennej edycji promocji z Nest Bankiem.

 

Nest Bank Nest Konto

 

W skrócie tylko powiem, że takie Nest Konto w Nest Banku prowadzone jest zawsze bez żadnych opłat. To samo dotyczy kosztów karty płatniczej – karta jest bezpłatna bezwarunkowo. Nest Bank od zawsze jest i był bankiem który stawiał na bezkosztowość w tej kwestii. Co prawda promocja tutaj opisywana wymaga tego, abyśmy przekazywali nasze wynagrodzenie na to właśnie konto, jednak po okresie promocyjnym takie wynagrodzenie obowiązkowe nie będzie już wymagane, aby utrzymać to konto i związane z nim opłaty na poziomie 0 zł.

 

Nest Konto z premią 200 zł - Jesienna promocja

 

Regulamin promocji „Jesienna premia z Nest Kontem”

Tabela opłat dla Nest Konta

Nest Konto – dowiedz się więcej

 

 

Promocja jest już zakończona

 

To ci się może spodobać:

 • 4
  Udostępnienia

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o