zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Darmowe konto firmowe w Nest Banku – BIZnest Konto – z premią do 400 zł

Promocja konta firmowego w Nest Banku z terminalem płatniczym i z nagrodą 100 zł trwa już co prawda od marca (czytaj artykuł), jednak widać że tego tupu zachęta do otwierania konta nie przynosi zamierzonych skutków. Aby jeszcze bardziej zdopingować właścicieli firm do otwierania firmowego konta właśnie w tym banku, Nest Bank rozpoczął właśnie promocję w której można otrzymać dodatkowo nawet 300 zł. Zakładając teraz konto dla swojej firmy i realizując przelewy za jego pośrednictwem w sumie w obu promocjach można zyskać całe 400 zł.

 

BIZnest Konto 400 zł w promocji

 

300 zł za aktywność na koncie firmowym

Pierwsza promocja – „BIZnest Konto z premią 300 zł” – ograniczona jest ilością wniosków – zaledwie 200 sztuk. Jest też skierowana tylko do tych osób, które od 2 lat nie posiadały konta firmowego w Nest Banku.

Aby wziąć w niej udział należy:

  1. Zawnioskować o konto firmowe – BIZnest Konto – w terminie do 10.08.2019, korzystając z formularza dostępnego na stronie:

Nest Bank - załóż konto BIZnest w promocji

  1. Podpisać umowę o prowadzenie konta do 10.09.2019 roku.

I teraz, za każdy kolejny miesiąc w którym wykonasz operacje na koncie:

  • otrzymasz wpływ na rachunek firmowy od kontrahentów w łącznej kwocie min. 2000 zł oraz
  • opłacisz podatek dochodowy do Urzędu Skarbowego (a w przypadku rozliczania kwartalnego opłacisz pełną składkę ZUS) w terminie ustawowym

…otrzymasz od banku nagrodę – 100 zł. Taką nagrodę możesz otrzymać za każdy z kolejnych 3 miesięcy. Łącznie więc do zgarnięcia w tej promocji jest 300 zł.

No cóż istnieje tutaj dosyć wyraźny wymóg otrzymywania wynagrodzenia. Jeśli więc twoje miesięczne wpływy na konto nie wynoszą wspomnianego 2000 zł lub masz nieregularne wpływy od kontrahentów, to niestety ale możesz mieć problem z tym wymogiem i z otrzymaniem w związku z tym nagrody. Dobre jest jednak w tej promocji to, że bank nie wymaga płacenia kartą debetową wydaną do rachunku, co jest częstym wymogiem w tego tupu akcjach promocyjnych.

 

BIZnest promocja z terminalem

 

100 zł z terminalem płatniczym

Dodatkowo w ramach tego samego konta można otrzymać jeszcze 100 zł. Warunkiem tutaj jest podpisanie umowy o terminal płatniczy First Data na okres min. 12 miesięcy. Razem z terminalem klient na początku otrzymuje promocyjne opłaty związane z jego utrzymaniem, takie jak:

  • 0 zł za dzierżawę terminala
  • 0 zł za jego instalację i aktywację
  • 0 zł prowizji od każdej transakcji przy użyciu terminala

Jest to więc okazja dla tych osób, które z takim terminalem jeszcze nie miały okazji popracować i chciałyby go sprawdzić u siebie w firmie.

Szerzej o tej promocji „Terminal płatniczy z Nest Bankiem” opisywałem w artykule: „Terminal płatniczy za 0 zł i premia 100 zł…” w marcu br.

Jeśli wiec do tej pory z Nest Bankiem nie miałeś za wiele wspólnego i chciałbyś się przekonać o zaletach posiadania konta firmowego w tym banku to zapraszam na stronę tej promocji:

 

Nest Bank - załóż konto BIZnest w promocji

 

BIZnest Konto – skrócona tabela najważniejszych opłat

 

 

Regulamin promocji „BIZnest Konto z premią 300 zł”

Regulamin promocji „Terminal płatniczy z Nest Bankiem”

Tabela opłat dla BIZnest Konta

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x