Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Darmowe karnety OK System przez 6 miesięcy w prezencie dla zakładających Konto Optymalne

 • 1
  Udostępnij

Właśnie wystartowała czwarta już edycja promocji związanej z karnetami sportowymi OK System. Tym razem otrzymujemy jednak karnety na dwukrotnie dłuższy okres czasu niż poprzednio. Jeśli więc masz ochotę za darmo poćwiczyć, popływać lub poleniuchować w saunie i jeszcze jednocześnie nie korzystałeś z tego typu promocji związanej z bankiem BGŻ BNP Paribas to masz teraz okazję do tego. Zakładasz sobie konto które cię nie kosztuje ani grosza – Konto Optymalne – i korzystasz dwa razy w tygodniu przez 6 miesięcy z ponad 3500 obiektów sportowych rozlokowanych po całej Polsce.

BGŻ Konto dla aktywnych

 

Ważne !

Z promocji tej – „Konto dla aktywnych” – skorzystasz tylko jeżeli w ostatnich 2 latach nie posiadałeś żadnego konta w banku BGŻ BNP Paribas. Poza tym musisz mieć ukończone już 18 lat.

OK System – co to jest ?

Zapewne niewielu z czytających teraz ten artykuł w ogóle ma pojęcie o czymś takim jak OK System i nigdy wcześniej o tym wynalazku nie słyszało. Jednak system ten już od kilku lat przyciąga do siebie kolejne osoby poszukujące wygodnego dostępu do przeróżnych dyscyplin sportowych w Polsce. Zapisując się do OK System i wykupując odpowiedni pakiet mamy możliwość korzystania z obiektów sportowych typu:

 • siłownia
 • basen
 • zajęcia fitness
 • joga
 • sauna
 • sztuki walki
 • tenis
 • taniec
 • i wiele więcej…

Uczestnicząc w tej promocji otrzymamy pakiet umożliwiający korzystanie z tych wszystkich dyscyplin sportowych w obiektach rozlokowanych po całym kraju – przez 6 miesięcy, 2 razy w tygodniu i to za darmo! Czyż to nie jest fajne?

OK System - logo

 

Promocja „Konto dla aktywnych”

W promocji tej będziemy musieli najpierw założyć sobie darmowe konto w banku, potem wykonywać co miesiąc pewne czynności związane z tym kontem, a w nagrodę co miesiąc otrzymywać będziemy dostęp do OK System.

Zapewne każdy zadaje sobie teraz pytanie o koszty całego tego zamieszania. Szybko odpowiadam – jedyne co będzie nas wiązało z wydatkami to comiesięczne transakcje kartą płatniczą na kwotę min. 200 zł. Jednak większość z nas z pewnością robi większe zakupy co miesiąc, więc na pewno nie będzie to jakiś problem.

 

Ale po kolei…

Aby przystąpić do tej promocji należy:

 1. Założyć sobie darmowe Konto Optymalne (wraz z kartą płatniczą) korzystając ze strony promocyjnej. Wnioski o założenie konta są przyjmowane maksymalnie do 15.03.2019 roku.

Konto dla aktywnych - formularz promocyjny

 

Ważne !

W promocji tej jest 1500 wniosków promocyjnych i tylko taka ilość chętnych skorzysta z tej promocji. Pośpiesz się więc jeśli interesuje cię taka forma nagrody od banku.

 1. Podpisujesz umowę o prowadzenie konta do 29.03.2019 roku
 2. W miesiącu kwietniu 2019 wykonujesz:
  • transakcje bezgotówkowe kartą płatniczą na łączną kwotę min. 200 zł
  • dokonujesz wpływu na swoje konto w kwocie min. 1000 zł
  • 1 przelew w aplikacji mobilnej banku GOmobile

Wyjaśniając trochę powyższe punkty:

 1. Wpływ na konto to może być wpływ również z twojego innego konta w innym banku, wpływ wynagrodzenia lub wpływ z konta osoby trzeciej
 2. Transakcja bezgotówkowa za pomocą BLIKa się tutaj nie zalicza. Wykonaj więc zwykłą płatność za zakupy kartą którą otrzymasz do swojego Konta Optymalnego – w sklepie stacjonarnym lub zapłać kartą przez internet za swoje zakupy. Transakcje przy pomocy wirtualnego portfela Google Pay lub Apple Pay się zaliczają również.
 3. Aby wykonać przelew w aplikacji mobilnej GOmobile, najpierw oczywiście sobie ją zainstaluj na smartfonie, skonfiguruj, podepnij pod swoje konto w banku BGŻ BNP Paribas. Potem zrób zasilenie swojego konta (np. kwotą 1000 zł) a dopiero potem oczywiście przelew z niego przy pomocy tej aplikacji. Przelew może być na dowolną kwotę, nawet 1 grosz 🙂

Jak wykonasz to kwietniowe zadanie to otrzymasz pierwszą cześć nagrody – karnet do OK System który będzie ważny przez cały miesiąc czerwiec 2019. Dzięki niemu 2 razy w każdym tygodniu czerwca będziesz mógł korzystać z całej gamy obiektów sportowych.

Pamiętaj !

Nie musisz ciągle korzystać z tej samej formy aktywności. Za każdym razem możesz pójść do innej placówki. Pełną listę obiektów z których za każdym razem możesz korzystać masz zawsze na stronie: https://kontodlaaktywnych.pl/lista_obiektow.pdf. Wybieraj tę dyscyplinę i tę placówkę która najbardziej ci odpowiada w danym momencie.

Aby jednak otrzymywać nagrody musisz zarejestrować się w systemie OK System na stronie: https://pakietyoksystem.pl/kontodlaaktywnych. O możliwości rejestracji w systemie zostaniesz poinformowany pocztą elektroniczną po złożeniu wniosku o konto bankowe. Instrukcję jak to zrobić otrzymasz do 20 maja 2019.

 

Pozostałe 5 miesięcznych karnetów sportowych do OK System otrzymasz jeśli w każdym z kolejnych 5 miesięcy (od maja do września 2019) wykonasz to co wyżej, czyli:

 • transakcje bezgotówkowe kartą płatniczą na łączną kwotę min. 200 zł
 • wpływ na swoje konto w kwocie min. 1000 zł
 • 1 przelew w aplikacji mobilnej banku GOmobile

Te 5 karnetów będziesz otrzymywać w kolejnych miesiącach. Informacje o przyznaniu karnetu dostaniesz za każdym razem w postaci osobnej wiadomości email. Dla ułatwienia dodam, że samemu nie trzeba będzie w systemie OK System nic robić, pakiet będzie przedłużał się automatycznie sam. Wystarczy, że co miesiąc wykonamy to o czym napisałem.

 

BGŻ BNP Paribas w dobrej formie z Kontem Optymalnym

 

Samo korzystanie z OK System jest bardzo proste. Wchodzimy ze swoim smartfonem do danej placówki, np. na basen, w recepcji wysyłamy SMSa pod specjalny numer z kodem który poda nam osoba w danej placówce i zwrotnie otrzymamy kolejny kod SMSem który trzeba będzie podać osobie w recepcji. I to wszystko, teraz korzystamy z danego pakietu przez określony czas (w zależności od rodzaju dyscypliny sportowej trwa to zazwyczaj około godziny, ale nie jest to reguła). Jako że możemy korzystać 2 razy w tygodniu z tego pakietu, za drugim razem możemy wybrać tę samą formę sportu lub całkiem inną – to już zależy tyko od nas.

Jeśli więc masz ochotę trochę podbudować swoje ciałko i to całkiem za darmo przez najbliższe pół roku, to zapraszam do rejestracji w tej promocji banku BGŻ BNP Paribas – Konto dla aktywnych.

 

Konto dla aktywnych - formularz promocyjny

 

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

W promocji tej bank oferuje nam konto całkowicie pozbawione opłat, więc o jego koszty martwić się nie trzeba. Warto jednak sobie uzmysłowić ile i za co zapłacimy kiedy będziemy chcieli korzystać z usług związanych z tym kontem. Oto krótka tabela która to przedstawia:

 

 

Regulamin tej promocji “Konto dla aktywnych”: tutaj

Tabela opłat dla Konta Optymalnego: tutaj

 

 

Promocja ta skończy się za:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
 • 1
  Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Tomek Markowski
Tomek Markowski
1 rok temu

Dużo jest tych miejsc, które obsługuje oksystem. Można się poruszać i nic za to nie zapłacić, a do tego dostać całkiem nieźle wyglądający ROR 🙂

1
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x