Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Darmowe jedzenie – czyli 100 zł na pyszne.pl za założenie konta w Santander Banku

Któż nie chciałby zjeść sobie coś pysznego i to za darmo? Jeśli masz ochotę na darmowy kupon na jedzenie o wartości 100 zł to się pośpiesz. Wystarczy że założysz sobie konto w Santander Banku – Konto Jakie Chcę – a otrzymasz voucher 100 zł do wydania w serwisie www.pyszne.pl. Bądź jedną z pierwszych 900 osób a nagroda będzie twoja. Kolejne 600 osób otrzyma połowę tej kwoty czyli kupon 50 zł. Warto więc szybko założyć takie konto!

 

Santander Bank - pyszna jesień z Kontem Jakie Chcę

 

O Koncie Jakie Chcę słów kilka…

Konto Jakie Chcę w Santander Banku jest całkowicie pozbawione opłat za prowadzenie. Chcąc skorzystać z tej promocji musimy wziąć także kartę debetową do tego konta (ty wybierasz – Visa lub Mastercard). Karta ta również będzie bezpłatna jeśli co miesiąc będziemy wykonywać minimum 5 transakcji tą kartą. W przeciwnym wypadku zapłacimy 5 zł. Jest też możliwość opłaty stałej za kartę w wysokości 3 zł, jeśli nie chce nam się liczyć co miesiąc ile zrobiliśmy transakcji tą kartą.


Aby skorzystać z tej promocji musimy właściwie wykonać tylko jedną rzecz: założyć Konto Jakie Chcę w terminie do 23.11.2018 roku korzystając ze strony promocyjnej:

Santander Bank - przejdź na stronę promocji banku

 

Podczas zakładania konta musimy do niego dobrać kartę dopasowaną: Visa lub Mastercard. I to wszystko.

Ważne!

Jeśli posiadasz jakiekolwiek konto bankowe na dzień 13.11.2018 w Santander Bank, to niestety nie możesz wziąć udziału w tej promocji

Nagrody – jakie i dla kogo?

Nagród w tej promocji jest łącznie 1500 sztuk i będą one przyznane dla pierwszych osób które założą konto. Pierwsze 900 osób otrzyma voucher o wartości 100 zł, a kolejne 600 osób otrzyma voucher 50 zł. Oba vouchery mają ważność do końca 2018 roku i można je będzie wykorzystać kupując jedzenie online tylko na stronie www.pyszne.pl.

Niestety ze strony tej promocji nie dowiemy się czy vouchery nadal są dostępne i czy 1500 osób już z promocji skorzystało. Musimy założyć konto i po prostu czekać na wynik. Jeśli się zmieścimy w pierwszych 1500 zgłoszeniach, to kupon otrzymamy.

Zapraszam wszystkich nie posiadających konta w Santander Bank do zakładania tego konta w promocji:

Santander Bank - przejdź na stronę promocji banku

 

Regulamin tej promocji „Pyszna jesień z Kontem Jakie Chcę 2”: tutaj

 

 

Promocja ta skończy się za:

 

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o