Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Darmowe bony do Biedronki? Z kontem w BNP Paribas otrzymasz nawet 350 zł

 • 5
  Udostępnienia

Czy już miałeś okazję przekonać się o zaletach posiadania darmowego konta w banku? Jeśli nie to teraz razem z takim właśnie kontem możesz otrzymać w gratisie bony na kwotę aż 350 zł którymi zapłacisz za zakupy w Biedronce. Załóż konto osobiste w banku BNP Parias, do tego dobierz kartę płatniczą i wykonaj kilka czynności na tym koncie, a taką nagrodę otrzymasz niebawem.

 

Powrót do szkoły

 

Promocja o nazwie „Powrót do szkoły” przeznaczona jest dla osób, które maja skończone 18 lat, posiadają dowód osobisty i od przynajmniej 9 miesięcy nie posiadają konta bankowego w banku BNP Paribas.

 

W promocji tej otrzymasz e-kod (czyli elektroniczny kod w postaci zestawu znaków), który będziesz mógł wykorzystać podczas płacenia w sklepach sieci Biedronka (zamiast gotówki). Kod podajesz kasjerowi w kasie. Pierwszy kod będzie miał wartość 150 zł, a drugi 200 zł. Jeśli twoje zakupy będą na niższą kwotę, wykorzystasz ten kod ponownie, do osiągnięcia jego limitu. Oba kody dostaniesz gdy wykonasz poniższe czynności związane z założeniem konta bankowego.

I tak:

 1. Aby otrzymać pierwszy kod do Biedronki (150 zł) musisz wykonać poniższe 3 punkty:
  • Zarejestrować się na stronie promocyjnej w okresie od 19.08.2019 do 15.09.2019
  • Po rejestracji załóż konto osobiste (Konto Otwarte na Ciebie) wraz z kartą płatniczą (dowolną) wydawaną do tego konta. Link do założenia konta otrzymasz na email oraz będzie dostępny zaraz po zarejestrowaniu się. Umowę o prowadzenie rachunku podpisz do 20.09.2019.
  • W miesiącu wrześniu 2019 wykonaj kartą przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe (na dowolną kwotę)
 2. Kolejny kod o wartości 200 zł otrzymasz gdy w kolejnym miesiącu – w październiku 2019 – wykonasz kolejne 3 punkty:
  • Wykonasz 2 przelewy ze swojego konta (na dowolną kwotę i do kogokolwiek)
  • Wykonasz transakcje płatnicze kartą na łączną kwotę min. 300 zł
  • Dokonasz wpływu środków (np. przelew z innego banku) na swoje konto w kwocie łącznej min. 1000 zł

Ważny jest też jeden fakt. W promocji tej dostępnych jest 2500 takich wniosków promocyjnych. Gdy limit ten zostanie wyczerpany przed 15.09.2019, to promocja ta zakończy się wcześniej. Link do strony promocyjnej na której należy się rejestrować:

 

BNP Paribas - Powrót do szkoły - formularz

 

Powrót do szkoły promocja

 

Konto w BNP Paribas w tej promocji

Oferowane tutaj Konto Otwarte na Ciebie, według mnie, posiada same zalety. Jest ono bowiem kontem całkowicie darmowym, bez żadnych warunków. Nie ważne czy masz stałe dochody czy nie, konto jest zawsze za 0 zł.

Opłata dopiero będzie dotyczyła karty płatniczej i uzależniona będzie od tego jaką kartę wybierzesz do tego konta, w jakim jesteś wieku i ile transakcji w miesiącu nią wykonasz. Opcją najkorzystniejszą jest wybranie Karty Otwartej na Dzisiaj, gdyż w tym wariancie występuje opłata zerowa za kartę. Dokładniejsze zestawienie porównujące karty płatnicze przedstawia poniższa tabela.

 

 

Osoby w wieku poniżej 26 roku życia z pewnością będą preferowały właśnie Kartę Otwartą na Dzisiaj, a osoby które chcą mieć pewność braku opłat za wypłaty z obcych bankomatów w Polsce, zapewne wybiorą którąś z pozostałych kart płatniczych. W tej promocji dobre jest to, że kartę wybierasz sam, w zależności od tego na czym Tobie bardziej zależy.

Jeśli więc perspektywa darmowej kasy – 350 zł – na zakupy w Biedronce do Ciebie przemawia, to zapraszam do udziału w tej promocji bankowej.

 

BNP Paribas - Powrót do szkoły - formularz

 

Więcej na temat zalet poszczególnych kart płatniczych w tym banku znajdziesz na stronie: Konto Otwarte na Ciebie.

 

Regulamin promocji „Powrót do szkoły”

Tabela opłat dla kont w BNP Paribas

 

 

Promocja zakończona

 

To ci się może spodobać:

 • 5
  Udostępnienia

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o