Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Darmowa kasa na ciuchy razem z Bankiem BGŻ BNP Paribas

Jeśli do tej pory nie zainteresowała Cię promocja banku BGŻ BNP Paribas gdzie można zdobyć darmowe karnety sportowe, to może skusisz się na zakupy za 150 zł w sklepach H&M? Bony do tego sklepu mogą być twoje – wystarczy że założysz Konto Optymalne lub Maksymalne i przez 3 miesiące będziesz spełniał proste warunki tej promocji.

 

Zyskaj z Bankiem BGŻ BNP Paribas

 

Uwaga !

Z promocji „Zyskaj z Bankiem” skorzystasz jeśli od 15 miesięcy nie posiadałeś konta osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas oraz ukończyłeś 18 lat i jednocześnie do 18.11.2018 roku nie ukończysz 26 roku życia.

 

Bony do H&M – jak otrzymać ?

Najważniejsze, aby zarejestrować się do tej promocji i złożyć wniosek o Konto Optymalne lub Konto Maksymalne (i oczywiście podpisać umowę o to konto bankowe) korzystając z formularza promocyjnego dostępnego na stronie: https://www.zyskajzbankiem.pl. W dodatku musimy to zrobić w czasie między 11 października a 18 listopada 2018 roku. Tylko pamiętaj – w promocji tej jest 1500 wniosków promocyjnych, więc nie czekaj z tym do ostatniej chwili.

 

„Zyskaj z Bankiem” to promocja dla pierwszych 1500 osób

 

Łącznie w tej promocji można otrzymać dwie e-karty upominkowe. Pierwsza z nich o wartości 50 zł a druga o wartości 100 zł. Obie do wykorzystania w salonach H&M lub online na stronie https://www2.hm.com/pl_pl.

Pierwszą e-kartę otrzymasz jeśli w pierwszym miesiącu następującym po miesiącu w którym zarejestrowałeś się w promocji, dokonasz:

  • minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową
  • minimum jednego przelewu w aplikacji mobilnej banku GOmobile

Druga część nagrody zostanie tobie przyznana jeśli to samo co wyżej wykonasz w drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu w którym się zarejestrowałeś do tej promocji.

Jeśli ten opis dla ciebie jest niezrozumiały to mam nadzieję że poniższa tabelka rozwieje wszystkie wątpliwości:

 

 

Obie nagrody zostaną przesłane w formie smsa po spełnieniu ww. warunków. Trafią one najpóźniej do 25 dnia kolejnego miesiąca (po miesiącu w którym spełnisz warunki promocji).

 

H&M - karta upominkowa

 

BGŻ BNP Paribas – które konto wybrać ?

Bank ten oferuje Konto Optymalne całkowicie za darmo. Nie trzeba tutaj spełniać żadnych warunków aby cieszyć się darmowym kontem i kartą do niego. Jedyna wada tego konta to ta, że wypłaty z bankomatów obcych nie są tutaj darmowe. Lepszym rozwiązaniem wtedy wydaje się być Konto Maksymalne, jednak gdy mamy powyżej 26 lat to musimy pamiętać o tym aby co miesiąc wydać kartą minimum 300 zł – w przeciwnym wypadku zostanie nam naliczona opłata 12 zł za obsługę karty. Ale…

 

masz przecież mniej niż 26 lat !

 

…jako że ta promocja dotyczy wyłącznie osób które nie ukończyły 26 roku życia, więc proponuję aby korzystając ze swojego wieku wybrać jednak Konto Maksymalne. Dla tych osób nie istnieje bowiem opłata za kartę, nawet gdy nie wydasz kartą tych 300 zł w ciągu miesiąca.

Aby to bardziej zobrazować spójrz na tę tabelę i sam zdecyduj jakie konto bardziej się tobie opłaca:

 

Rodzaj czynności Opłaty
Konto Optymalne Konto Maksymalne
opłata za prowadzenie konta 0 zł 0 zł
obsługa karty debetowej gdy wydasz nią miesięcznie mniej niż 300 zł 0 zł 12 zł (0 zł gdy posiadacz nie ukończył 26 lat)
gdy wydasz nią miesięcznie min. 300 zł 0 zł 0 zł
wypłata z bankomatów BGŻ BNP Paribas i Planet Cash w Polsce 0 zł 0 zł
pozostałych w Polsce 5 zł 0 zł
grupy BNP Paribas za granicą 0 zł 0 zł
pozostałych za granicą 10 zł 0 zł
przelewy krajowe przez internet 0 zł 0 zł
sprawdzenie salda w bankomacie 0 zł 0 zł
zlecenia stałe 0 zł 0 zł

 

Zapraszam zatem wszystkie młode osoby nie posiadające od 15 miesięcy konta w banku BGŻ BNP Paribas. Rejestrujcie się, zakładajcie wybrane konto i cieszcie się zakupami w H&M. Przejście na stronę promocji poniżej:

 

BGŻ BNP Paribas - Zyskaj z Bankiem - formularz

 

Regulamin tej promocji „Zyskaj z Bankiem”: tutaj

 

 

Tyle czasu pozostało na założenie konta w tej promocji:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x