zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Cyber Monday w banku BNP Paribas i premia 400 zł za założenie konta – szybka akcja promocyjna banku

Banki pomału zaczynają już promocje związane z dużymi przedświątecznymi zakupami. Jednym z takich przykładów jest najnowsza promocja banku BNP Paribas o nazwie „Cyber Monday z Bankiem”, gdzie za założenie konta osobistego i wykonanie w krótkim czasie określonych zakupów kartą, mamy możliwość otrzymania nagród o łącznej wartości 400 zł.

Zapraszam do zapoznania się z regułami tej promocji, tym bardziej, że czas w jakim musimy wykonać zadanie jest niesamowicie krótki, więc i nagroda również powinna trafić na konto tak samo w bardzo niedługim czasie.

BNP Paribas Cyber Monday

Promocja „Cyber Monday z Bankiem” ograniczona jest ilością wniosków – 3000 sztuk, a przystąpić do niej można jeśli nie posiadamy konta w banku BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy.

W promocji tej bank przewidział dwa rodzaje nagród:

  • gotówkę w wysokości 250 zł lub 350 zł oraz
  • nagrodę w postaci e-kodu do Allegro o wartości 50 zł

Aby otrzymanie nagrody nie było zbyt proste, pierwszą z nich jest ta mniejsza, czyli e-kod do Allegro. Otrzymamy go gdy wykonamy poniższe zadanie:

  1. W terminie do 10.11.2020 (lub do wyczerpania puli 3000 wniosków) należy złożyć wniosek o konto bankowe – Konto Otwarte na Ciebie – korzystając ze strony internetowej:

"Cyber Monday z Bankiem" - strona promocyjna banku BNP Paribas

  1. Do dnia 24.11.2020 należy podpisać umowę o prowadzenie rachunku oraz nadać kod PIN do karty debetowej, którą wybieramy sobie podczas składania wniosku i którą otrzymamy od banku pocztą.
  2. W terminie między 25.11.2020 a 2.12.2020 należy dodatkowo wykonać jeden dowolny przelew ze swojego konta.

I to wszystkie już warunki jeśli chodzi o nagrodę 50 zł na Allegro. Teraz zadanie na zgarnięcie nagrody głównej czyli nagrody gotówkowej. Otrzymanie jej wiąże się z płatnościami kartą debetową, którą otrzymasz od banku. I tak:

  1. Jeśli w terminie między 25.11.2020 a 02.12.2020 uda ci się wykonać transakcje płatnicze kartą w wysokości między 500 zł a 999,99 zł, to otrzymasz w nagrodę od banku 250 zł.
  2. Jeśli natomiast w tym samym terminie (między 25.11 a 2.12) twoje wydatki kartą będą równe lub wyższe niż 1000 zł, to otrzymasz nie 250 zł ale aż 350 zł!

Jak widać, na wydawanie pieniędzy nie będzie za dużo czasu. Warto więc się do tego trochę przygotować. Jak ktoś planuje jakieś prezenty na święta czy inne duże zakupy, to może warto się z nimi wcelować w ten termin – z końca listopada i początku grudnia. Wtedy też organizowany jest właśnie tzw. Cyber Monday (30.11.2020), gdzie większość sklepów w Polsce i na świecie będzie miało – jak co roku zresztą – niemałe promocje. Może warto będzie właśnie wtedy robić zakupy w sieci i szukać pomysłów na prezenty świąteczne?

Cyber Monday promocja

Informację o przyznaniu nagród otrzymamy do 20.01.2021 a same nagrody trafią do nas najpóźniej do 31.01.2021

Zapraszam więc osoby poszukujące dobrego i jednocześnie darmowego konta bankowego, idącego w parze z dobrą promocją. Konto Otarte na Ciebie w banku BNP Paribas jest zawsze darmowym kontem. Jeśli wybierzesz do niego Kartę Otwartą na Dzisiaj, to wystarczy że wykonasz tą kartą min. 1 transakcję w miesiącu, a nie będziesz miał/a też opłat z tytułu jej posiadania.

Konto Otwarte na Ciebie - porównanie kart debetowych
Rodzaj czynności Karta Otwarta na Dzisiaj Karta Otwarta na eŚwiat Karta Otwarta na Świat
Miesięczna opłata za kartę gdy wykonasz min. 1 transakcję kartą miesięcznie lub masz mniej niż 26 lat 0 zł 6 zł 10 zł
w pozostałych przypadkach 3 zł 6 zł 10 zł
Wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce 0 zł 0 zł 0 zł
Pozostałych w Polsce 5 zł 0 zł 0 zł
BNP Paribas i Global Alliance za granicą 0 zł 0 zł 0 zł
Pozostałych za granicą 10 zł 10 zł 5 zł
Wypłata BLIK-iem z bankomatu 5 zł 5 zł 5 zł
Sprawdzenie salda w bankomacie 0 zł 0 zł 0 zł
Transakcja Cash Back 1 zł 1 zł 1 zł

Jeśli więc od co najmniej roku nie posiadasz konta bankowego w BNP Paribas, to zapraszam do tej promocji.

"Cyber Monday z Bankiem" - strona promocyjna banku BNP Paribas

 

Przydać się może:

Regulamin promocji: Cyber Monday z Bankiem”

Tabela opłat dla kont osobistych w banku BNP Paribas

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x