Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Credit Agricole – Przenieś konto, zgarnij premię !

Tradycjonalizm i trzymanie swoich pieniędzy na koncie w jednym banku od wielu lat – to urocze. Jednak takie działania nie przynoszą Ci żadnych korzyści – kiedy ostatnio dostałeś jakikolwiek profit z tytułu tego, że jesteś stałym posiadaczem rachunku w swoim banku? No właśnie – a Credit Agricole daje Ci premię już na starcie Waszej znajomości, jeśli przeniesiesz tam swoje konto!

Co możesz zyskać?

Użytkując od wielu lat jedno konto bankowe w tym samym banku jesteś bardzo dobrym klientem, jednak bank nie stara się Ciebie zatrzymać przy sobie – wie, że z braku lepszej alternatywy i zwykłego przyzwyczajenia stale będziesz użytkował u nich konto, więc nie ma potrzeby kusić Ciebie dodatkowymi promocjami.
I może to jest właśnie powód, dla którego powinieneś zmienić bank? Nowoczesny bank Credit Agricole oferuje Ci dziś możliwość otrzymania premii za samo dołączenie do grona jego klientów. Niemożliwe? A jednak!
Credit Agricole - premia za przeniesienie konta

Oferta Credit Agricole

Premia za przeniesienie konta bankowego do Credit Agricole wynosi jednorazowo 200 złotych – to bardzo dużo, szczególnie że dostajesz te pieniądze bez żadnego wysiłku! Aby spełnić wymagania określone regulaminem tej promocji, musisz jedynie:
  • zawrzeć umowę z bankiem Credit Agricole
  • podpisać pełnomocnictwo na przeniesienie rachunku i usług płatniczych z Twojego dotychczasowego banku do nowego
  • podpisać wniosek o przelewanie wynagrodzenia z pracy na nowe konto
  • zadbać o to, by miesięczne wpływy na konto wynosiły minimum 3 tysiące złotych – wówczas otrzymasz 200 złotych premii, lub 1500 złotych i wtedy premia będzie wynosiła 100 złotych
  • pospieszyć się – promocja trwa tylko do końca marca 2017 roku!

Akcja premii za przeniesienie konta trwa pod nazwą “Polacy wybierają Credit Agricole – przenieś konto”. Jako człowiek świadomy, odpowiedzialny za swoje wybory, każdego dnia podejmujesz decyzje, które być może wiele wnoszą dla Twoich finansów osobistych. Dlaczego by więc nie przenieść swojego konta do innego banku, skoro możesz za to zyskać aż 200 złotych?

W czasach rozkwitu usług bankowości możesz wybierać spośród wielu banków, które zaoferują Ci najwyższej jakości usługi. Nie musisz już tkwić z przyzwyczajenia od lat w tym samym banku, który nie oferuje Ci nic ponad standardowe usługi!

Regulamin promocji dostępny jest na stronie Credit Agricole i dokładnie opisuje warunki przystąpienia do niej. Aby skorzystać z możliwości premii, wystarczy, że udasz się do najbliższej placówki Credit Agricole, a pracownicy przeprowadzą Cię przez wygodny proces przeniesienia konta!

Konto osobiste w Credit Agricole w prosty sposób otworzysz również tutaj.

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o