zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

BZWBK – Konto Jakie Chcę z premią 150 zł do Biedronki

Masz już konto osobiste w Banku Zachodnim WBK? Jeśli nie to może warto je założyć teraz korzystając z promocji “Mam Konto Jakie Chcę z premią”, gdyż bank ten za założenie konta oferuje teraz premię 150 zł na zakupy w Biedronce. Ale uwaga – tylko 1000 pierwszych założonych kont skorzysta z tej promocji!

 

Konto Jakie Chcę z premią do Biedronki - promocja

 

Voucher 150 zł – nagroda za założenie konta

Nagroda ta jest podzielona na dwie mniejsze nagrody. Każdą z nich otrzymamy za coś innego. I tak:

  • Nagroda I – voucher o wartości 50 zł do Biedronki – otrzymasz go jeśli założysz sobie Konto Jakie Chcę w BZ WBK w terminie tej promocji czyli od 02.01.2018 do 02.02.2018 roku. Wystarczy założyć konto za pomocą formularza promocyjnego dostępnego niżej i nagroda jest twoja

 

Konto Jakie Chcę z Premią do Biedronki - formularz

 

  • Nagroda II – voucher o wartości 100 zł do Biedronki – tę nagrodę otrzymasz jeśli po założeniu konta do dnia 02.03.2018 roku wykonasz transakcję kartą lub BLIKiem na kwotę minimum 150 zł

Obie wyżej wymienione nagrody otrzymasz na email najpóźniej do końca marca 2018 roku, zaś vouchery będą miały termin ważności do końca 2018 roku.

Ważne jest to że bank nie daje tutaj żadnych wytycznych odnośnie tego czy były klient banku może brać udział w tej promocji czy nie. A skoro takich informacji w regulaminie nie uwzględniono, to można sądzić że każdy może wziąć udział w tej promocji kto obecnie nie posiada tam Konta Jakie Chcę. Zapraszam zatem wszystkie chętne osoby które chcą zdobyć taką nagrodę do wzięcia udziału w tej promocji.

 

Konto Jakie Chcę - zasady promocji

 

Konto Jakie Chcę – flagowy produkt Banku Zachodniego WBK – konto którego nie trzeba przedstawiać, gdyż od wielu miesięcy jest szeroko reklamowane w telewizji i internecie. Darmowe jego prowadzenie oraz możliwość braku opłat za Kartę Dopasowaną – to największe atuty tego konta osobistego. Więcej szczegółowych informacji o tym koncie znajdziesz na naszej stronie: tutaj.

 

Konto Jakie Chcę z Premią do Biedronki - formularz

 

 

Aktualizacja 3.01.2018

No niestety, ale zainteresowanie tą promocją było tak duże, że zakończyła się ona w zaledwie 1 dzień od rozpoczęcia. 1000 wniosków w tej promocji bankowej już zostało zgłoszonych. Zapraszam na kolejne promocje bankowe – zapewne już niebawem.

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x