zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

BZ WBK – zrób 3 transakcje mobilne i otrzymaj Powerbank

bzwbk-zyskaj-moc-z-karta-mobilna-visa 

1000 sztuk powerbanków czeka na swoich nowych właścicieli. W tym wypadku będą to klienci Banku Zachodniego WBK S.A. którzy są właścicielami karty debetowej lub kredytowej Visa i zarazem płacą mobilnie posługując się telefonem.

 

Dla kogo powerbank w promocji?

Otóż aby wziąć udział w tej promocji o nazwie “Zyskaj moc z kartą mobilną VISA” Banku Zachodniego WBK należy:

  1. Mieć kartę mobilną VISA zarejestrowaną w aplikacji BZWBK24
  2. Wypełnić formularz zgłoszeniowy do tej promocji do dnia 31.01.2018 roku
  3. W każdym z 3 miesięcy: listopad 2017, grudzień 2017 i styczeń 2018 wykonać przynajmniej jedną płatność zbliżeniową tą samą kartą mobilną VISA

 

Dostosowując się do powyższego będziemy mieli szansę na zdobycie jednego z tysiąca Powerbanków. Pamiętajmy, że tylko urządzenia z systemem Android w wersji min. 4.4 i z funkcjonalnością zbliżeniową NFC dadzą nam możliwość wzięcia udziału w tej promocji.

 

Zyskaj moc z kartą mobilną VISA - formularz

 

Podpowiedź

Kartę mobilną możemy mieć jeśli posiadamy kartę debetową lub kredytową w BZ WBK. Pobieramy sobie za darmo ze Sklepu Google aplikację tego banku o nazwie BZWBK24 mobile na nasz smartfon z systemem Android, podłączamy do niej swoje konto i kartę płatniczą po czym generujemy w aplikacji wirtualną kartę mobilną.

 

 

Pobierz za darmo BZ WBK mobile

Santander mobile
Santander mobile

 

Dlaczego tylko mamy “szansę na nagrodę” a nie “nagrodę”?

A to dlatego że nagród jest tylko 1000 sztuk a uczestników zapewne będzie więcej. Bank jednak przewidział to i rozda te nagrody tym osobom które jako pierwsze spełnią powyższe warunki. Oznacza to, że aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie powerbanka należy:

  • zarejestrować się możliwie szybko lecz nie później niż w grudniu 2017 roku
  • w listopadzie i grudniu 2017 można wykonać transakcje w dowolnym momencie ale za to w styczniu – to już kto pierwszy ten lepszy. Im szybciej wykonamy styczniową transakcję tym większe szanse będziemy mieli na tego powerbanka, gdyż to właśnie w styczniu wykonamy całe to zadanie do końca i to data i godzina tej ostatniej transakcji ma największe znaczenie

 

Jak można wyczytać z regulaminu tej promocji, nagrodami będą powerbanki z logiem Visa o mocy 4000 mAh. Niestety nie jest podana ani marka tego produktu ani model ani żadne inne parametry, więc aby się przekonać o tym jaki to sprzęt serwuje nam Bank Zachodni WBK, trzeba się zarejestrować do tej promocji i wziąć w niej udział.

 

Nie jesteś klientem BZ WBK – załóż Konto Jakie Chcę

Jeśli ta promocja nie jest dla Ciebie tylko z tego powodu że nie masz konta w tym banku – nic straconego. Bank Zachodni WBK oferuje teraz całkowicie darmowe Konto Jakie Chcę które szerzej opisujemy na naszej stronie internetowej: BZ WBK – Konto Jakie Chcę – opis konta. Dowiesz się tam jakie są korzyści z posiadania takiego konta, co i kiedy można mieć za darmo a za co bank pobiera opłaty.

 

BZ WBK - załóż Konto Jakie Chcę

 

Zakładając sobie Konto Jakie Chcę z kartą Visa do końca listopada możesz również wziąć udział i w tej promocji i zgarnąć powerbanka – niezwykle przydatny gadżet szczególnie dla podróżujących.

 

Promocja kończy się za:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x