Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Bony 180 zł do Żabki lub do Freshmarket za aktywność na Koncie Optymalnym

Jeśli nie interesuje cię obecna promocja w banku BGŻ BNP Paribas w której możesz otrzymać 200 zł (sprawdź promocję Zimowy Bonus), to może byłbyś zainteresowany nieco inną promocją tego samego Konta Optymalnego, gdzie na równie ciekawych zasadach możesz zdobyć bony do Żabki i do sieci Freshmarket o łącznej wartości 180 zł. Promocja “Skocz po premię” nieco wydłużona w czasie (6 miesięcy) może jednak zaciekawić te osoby które wydają mniejsze kwoty w sklepach.

 

BGŻ skocz po premię

 

Ważne !

Promocja ta skierowana jest tylko do tych osób które od 2 lat nie posiadają żadnego konta w banku BGŻ BNP Paribas.

 

Aby wziąć udział w tej promocji należy:

  1. Zawnioskować o Konto Optymalne (całkowicie darmowe) wraz z kartą debetową (też darmowa) w Banku BGŻ BNP Paribas w terminie do końca stycznia 2019 roku. Musimy jedynie wiedzieć że Bank przewidział w tej promocji zaledwie 1500 wniosków promocyjnych, więc im szybciej się zgłosimy do tej promocji tym lepiej.
  2. Wniosek o konto składamy wypełniając formularz na stronie promocyjnej: skoczpopremie.pl
  3. Umowę o konto należy podpisać do dnia 14.02.2019.

 

Konto Optymalne korzyści

 

Teraz, mając już konto będziemy otrzymywać bony (każdy bon o wartości 5 zł) do Żabki. Bon taki otrzymamy za płatność kartą w sklepie na kwotę minimum 10 zł.

 

1 płatność kartą min. 10 zł = 1 bon 5 zł

 

Co miesiąc takich premiowanych przez bank płatności możemy wykonać 6. Jak więc łatwo obliczyć…

 

6 x 5 zł = 30 zł

 

…więc co miesiąc możemy maksymalnie uzyskać bony na kwotę 30 zł.

Premiowane będą transakcje poczynając od lutego 2019 a skończywszy na lipcu 2019. I tutaj też możemy pobawić się w matematykę:

 

6 miesięcy po 30 zł = 180 zł

 

Jest to maksymalna wielkość jaką możemy uzyskać w tej promocji. Zaznaczę tylko że jeśli zrobimy mniej takich premiowanych transakcji w danym miesiącu, to oczywiście proporcjonalnie otrzymamy mniej bonów.

 

Czyli w skrócie:

  1. Zakładamy Konto Optymalne do końca stycznia 2019.
  2. Od lutego do lipca 2019 (co miesiąc) wykonujemy 6 transakcji kartą na kwotę min. 10 zł każda. Za każdą taką transakcję otrzymamy 1 bon 5 zł.
  3. Łącznie w bonach otrzymamy 180 zł.

 

Mała analiza regulaminu…

Przyglądając się regulaminowi dochodzę do wniosku, że jeśli w którymś miesiącu nie wykonamy żadnej transakcji kartą na kwotę min. 10 zł (i tym samym nie otrzymamy żadnego bonu) to koniec, w kolejnych miesiącach już nie otrzymamy żadnego bonu nawet jak wykonamy potem transakcje kwalifikujące do otrzymania bonu. Trochę szkoda…

Musimy więc się pilnować i co miesiąc wykonywać kartą min. 1 transakcję na kwotę min. 10 zł. Wtedy zachowujemy ciągłość tej promocji.

Zapraszam zatem osoby chętne na otrzymywanie darmowych bonów do Żabki czy do Freshmarket do zapisywania się do tej promocji:

 

Skocz po premię - formularz promocji

 

Regulamin tej promocji “Skocz po premię”: tutaj

Więcej na temat samego Konta Optymalnego dowiesz się: tutaj

 

 

Promocja ta skończy się za:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x