zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Bonus 250 zł – kasa za założenie konta w banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas już nie raz organizował promocje związane ze swoimi kontami bankowymi. Ostatnio bardzo popularne były 3 promocje z karnetami na obiekty sportowe. Tym razem jednak to nie karnety a żywa gotówka czeka na swoich nowych właścicieli, bowiem aż 250 zł może otrzymać każdy kto założy Konto Optymalne. I podobnie jak to było w promocji z Kontem Maksymalnym, teraz również w celu otrzymania tej premii wystarczy wykonać kilka transakcji kartą i dokonywać wpływu środków na konto. Zapraszam zatem wszystkie chętne osoby które nie mają jeszcze darmowego Konta Optymalnego (którego opis znajdziesz tutaj: Konto Optymalne – opis produktu) do zapoznania się z tą promocją.

Promocja BGŻ BNP Paribas - Korzystnie w koncie

 

Ważne !

Promocja „Korzystnie w koncie” skierowana jest do osób pełnoletnich które nie posiadają i nie posiadały od 24 miesięcy konta bankowego w banku BŻ BNP Paribas.

Dostępnych wniosków promocyjnych jest 1000 sztuk. Warto się pośpieszyć z rejestracją.

Przystępujemy do promocji

Aby skorzystać z tej promocji „Korzystnie w koncie” należy w terminie od 25.09.2018 do 31.10.2018 roku zarejestrować się wypełniając krótki formularz na stronie www.korzystniewkoncie.pl, po którego wypełnieniu dopiero otrzymamy możliwość otwarcia konta bankowego – Konto Optymalne – na stronie banku (pojawi się przycisk „Otwórz Konto” na ekranie oraz zamiennie można założyć konto z linka który otrzymamy na email).

 

BGŻ BNP Paribas - Korzystnie w koncie - formularz

 

Po samej rejestracji powinniśmy otrzymać informację na ekranie że jesteśmy objęci tą promocją. Od tego momentu możemy już przystępować do czynności dzięki którym zdobędziemy premię.

Bonus 250 zł – jak go zdobyć ?

Nagroda o której wspomniałem jest podzielona na 4 mniejsze:

 • Nagroda 1 – 50 zł
 • Nagroda 2 – 50 zł
 • Nagroda 3 – 50 zł
 • Nagroda 4 – 100 zł

Każdą z nich otrzymamy osobno i każdą za wykonanie określonych czynności:

 1. Nagrodę pierwszą otrzymamy jeśli do 16.11.2018 zawrzemy umowę z bankiem BGŻ BNP Paribas o prowadzenie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową, oraz dokonamy aktywacji aplikacji mobilnej banku – Gomobile – do dnia 30.11.2018 roku.
 2. Nagrodę nr 2 otrzymamy jeśli w grudniu 2018 roku:
  1. Wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł oraz
  2. Otrzymamy wpływ na nasze konto w kwocie łącznej min. 1000 zł
 3. Nagrodę nr 3 otrzymamy jeśli w styczniu 2019 roku:
  1. Wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł oraz
  2. Otrzymamy wpływ na nasze konto w kwocie łącznej min. 1000 zł
 4. Nagrodę nr 4 otrzymamy jeśli w lutym 2019 roku:
  1. Wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł oraz
  2. Otrzymamy wpływ na nasze konto w kwocie łącznej min. 1000 zł

Korzystnie w koncie - co zrobić ?

 

Pamiętaj !

Nie likwiduj swojego konta przed otrzymaniem wszystkich ww. nagród

W celu odebrania nagród organizator wyśle do uczestników wytyczne, gdzie będzie trzeba się zalogować i wprowadzić niezbędne dane na stronie organizatora. Bez podania tam np. swojego numeru konta osobistego się nie obejdzie – musimy to zrobić w określonym czasie. Ale na ten temat to już otrzymamy email odpowiednio wcześnie.

Jak widać kwota 250 zł nie jest kwotą którą otrzymujemy tylko za samo założenie konta. Wpływ na konto i wydatki 300 zł co miesiąc (przez 3 miesiące) są wymagane. Jednak warunki te nie są niczym nowym w tego typu promocjach bankowych. I tak jest lepiej niż przykładowo w trwającej równolegle promocji mBanku „eKonto z premią” gdzie w cel uzyskania pełnej nagrody trzeba co miesiąc wykonać aż 15 płatności kartą. Tutaj w tej promocji „Korzystnie w koncie” aż takich utrudnień nie ma. Kwotę 250 zł możemy zdobyć w dużo prostszy sposób.

Zachęcam zatem wszystkich nie posiadających konta w BGŻ BNP Paribas do uczestniczenia w tej promocji. Pamiętajmy – 1000 wniosków to nie tak dużo i warto się pośpieszyć aby się załapać.

BGŻ BNP Paribas - Korzystnie w koncie - formularz

 

Regulamin tej promocji „Korzystnie w koncie”: tutaj

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x