Konto bankowe za darmo

… bo jak zakładać konto to tylko w promocji !

Bonus 250 zł – kasa za założenie konta w banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas już nie raz organizował promocje związane ze swoimi kontami bankowymi. Ostatnio bardzo popularne były 3 promocje z karnetami na obiekty sportowe. Tym razem jednak to nie karnety a żywa gotówka czeka na swoich nowych właścicieli, bowiem aż 250 zł może otrzymać każdy kto założy Konto Optymalne. I podobnie jak to było w promocji z Kontem Maksymalnym, teraz również w celu otrzymania tej premii wystarczy wykonać kilka transakcji kartą i dokonywać wpływu środków na konto. Zapraszam zatem wszystkie chętne osoby które nie mają jeszcze darmowego Konta Optymalnego (którego opis znajdziesz tutaj: Konto Optymalne – opis produktu) do zapoznania się z tą promocją.

 

Promocja BGŻ BNP Paribas - Korzystnie w koncie

 

Ważne !

Promocja „Korzystnie w koncie” skierowana jest do osób pełnoletnich które nie posiadają i nie posiadały od 24 miesięcy konta bankowego w banku BŻ BNP Paribas.

Dostępnych wniosków promocyjnych jest 1000 sztuk. Warto się pośpieszyć z rejestracją.

 

Przystępujemy do promocji

Aby skorzystać z tej promocji „Korzystnie w koncie” należy w terminie od 25.09.2018 do 31.10.2018 roku zarejestrować się wypełniając krótki formularz na stronie www.korzystniewkoncie.pl, po którego wypełnieniu dopiero otrzymamy możliwość otwarcia konta bankowego – Konto Optymalne – na stronie banku (pojawi się przycisk „Otwórz Konto” na ekranie oraz zamiennie można założyć konto z linka który otrzymamy na email).

 

 

Po samej rejestracji powinniśmy otrzymać informację na ekranie że jesteśmy objęci tą promocją. Od tego momentu możemy już przystępować do czynności dzięki którym zdobędziemy premię.

 

Bonus 250 zł – jak go zdobyć ?

Nagroda o której wspomniałem jest podzielona na 4 mniejsze:

 • Nagroda 1 – 50 zł
 • Nagroda 2 – 50 zł
 • Nagroda 3 – 50 zł
 • Nagroda 4 – 100 zł

Każdą z nich otrzymamy osobno i każdą za wykonanie określonych czynności:

 1. Nagrodę pierwszą otrzymamy jeśli do 16.11.2018 zawrzemy umowę z bankiem BGŻ BNP Paribas o prowadzenie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową, oraz dokonamy aktywacji aplikacji mobilnej banku – Gomobile – do dnia 30.11.2018 roku.
 2. Nagrodę nr 2 otrzymamy jeśli w grudniu 2018 roku:
  1. Wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł oraz
  2. Otrzymamy wpływ na nasze konto w kwocie łącznej min. 1000 zł
 3. Nagrodę nr 3 otrzymamy jeśli w styczniu 2019 roku:
  1. Wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł oraz
  2. Otrzymamy wpływ na nasze konto w kwocie łącznej min. 1000 zł
 4. Nagrodę nr 4 otrzymamy jeśli w lutym 2019 roku:
  1. Wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł oraz
  2. Otrzymamy wpływ na nasze konto w kwocie łącznej min. 1000 zł

 

Korzystnie w koncie - co zrobić ?

 

Pamiętaj !

Nie likwiduj swojego konta przed otrzymaniem wszystkich ww. nagród

 

W celu odebrania nagród organizator wyśle do uczestników wytyczne, gdzie będzie trzeba się zalogować i wprowadzić niezbędne dane na stronie organizatora. Bez podania tam np. swojego numeru konta osobistego się nie obejdzie – musimy to zrobić w określonym czasie. Ale na ten temat to już otrzymamy email odpowiednio wcześnie.

Jak widać kwota 250 zł nie jest kwotą którą otrzymujemy tylko za samo założenie konta. Wpływ na konto i wydatki 300 zł co miesiąc (przez 3 miesiące) są wymagane. Jednak warunki te nie są niczym nowym w tego typu promocjach bankowych. I tak jest lepiej niż przykładowo w trwającej równolegle promocji mBanku „eKonto z premią” gdzie w cel uzyskania pełnej nagrody trzeba co miesiąc wykonać aż 15 płatności kartą. Tutaj w tej promocji „Korzystnie w koncie” aż takich utrudnień nie ma. Kwotę 250 zł możemy zdobyć w dużo prostszy sposób.

Zachęcam zatem wszystkich nie posiadających konta w BGŻ BNP Paribas do uczestniczenia w tej promocji. Pamiętajmy – 1000 wniosków to nie tak dużo i warto się pośpieszyć aby się załapać.

 

BGŻ BNP Paribas - Korzystnie w koncie - formularz

 

Regulamin tej promocji „Korzystnie w koncie”: tutaj

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o