zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Bonus 150 zł od BGŻ BNP Paribas za założenie Konta Optymalnego

Właśnie rozpoczęła się kolejna promocja Konta Optymalnego w Banku BGŻ BNP Paribas. Tym razem można otrzymać 150 zł za założenie konta i za niewielką aktywność na nim. Każdy kto nie miał konta w tym banku od 2 lat może wziąć udział w tej promocji.

 

BGŻ BNP Paribas - bonus dla ciebie

 

Aby wziąć udział w tej promocji “Bonus dla Ciebie” należy do dnia 14.12.2018 roku założyć Konto Optymalne wraz z kartą debetową, korzystając ze strony https://bonusdlaciebie.pl. Pamiętać tylko trzeba iż bank przewidział nagrody dla pierwszych 1500 osób, więc warto się trochę pośpieszyć. Jeśli się spóźnimy, to na stronie tej będzie odpowiednia informacja o zakończonej już promocji.

Cała nagroda jest podzielona na dwie mniejsze: 50 zł i 100 zł. Każdą z nich otrzymujemy osobno.

Pierwsze 50 zł otrzymamy gdy:

  • zawrzemy umowę o konto do dnia 11.01.2019 roku oraz
  • dokonamy aktywacji aplikacji mobilnej banku o nazwie GOmobile do końca stycznia 2019 roku oraz
  • w styczniu 2019 roku wykonamy 1 przelew z naszego nowego Konta Optymalnego

Druga część nagrody – 100 zł – wpadnie na nasze konto jeśli zarówno w lutym 2019 jak i w marcu 2019 roku:

  • otrzymamy wpływ na nasze nowe konto w kwocie min. 1000 zł oraz
  • wykonamy transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł

Jeśli chodzi o wpływ to bank daje możliwość zasilenia naszego konta również z innego naszego konta w innym banku, więc jeśli masz takie konto to wystarczy zrobić z niego przelew na 1000 zł. Nie musi to być wcale wpływ wynagrodzenia (chociaż oczywiście może być). Bank nie zaliczy nam również wpłaty gotówkowej (w kasie banku) jako wpływu. Musi to być przelew międzybankowy lub przelew z BGŻ BNP Paribas ale nie z innego naszego konta w tym banku.

 

zyskaj z Kontem Optymalnym

 

Co do transakcji bezgotówkowej (300 zł) to musi to być transakcja kartą debetową. Bank nie uzna nam transakcji przy pomocy BLIK-a.

Obie nagrody otrzymamy oddzielnie na nasze konto. O fakcie przyznania nagród zostaniemy poinformowani e-mailem, a same pieniądze wpłyną na nasze konto najpóźniej do końca kwietnia 2019 roku.

 

Konto Optymalne – czy warto?

Bank BGŻ BNP Paribas już od samego początku promuje swoje Konto Optymalne jako najlepsze konto dla każdego. Pozbawione jest jakichkolwiek opłat związanych czy to z prowadzeniem samego konta, czy też z obsługą karty płatniczej dodawanej do konta. Nie musimy się tutaj naprawdę martwić o żadne opłaty za samo posiadanie konta i karty debetowej. Dopiero gdy zechcemy wypłacić pieniądze z obcych bankomatów to czeka na opłata 5 zł. Zresztą dokładne zestawienie przedstawiam poniżej w tabeli:

 

 

Wszystkich serdecznie zachęcam do uczestnictwa w tej promocji. Jeśli ukończyłeś 18 lat i od 24 miesięcy nie masz konta w BGŻ BNP Paribas, to 150 zł czeka również na Ciebie:

 

Bonus dla Ciebie - strona promocji

 

Regulamin tej promocji „Bonus dla Ciebie”: tutaj

 

Promocja ta skończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x