zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Bon i gotówka – podwójna nagroda za założenie Konta Jakie Chcę

150 zł w gotówce oraz bon do Biedronki o wartości 50 zł – to są nagrody jakie możesz otrzymać zakładając teraz sobie konto osobiste w Santander Bank Polska – Konto Jakie Chcę. Proste warunki promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja II” z pewnością przyciągną uwagę nie jednej osoby poszukującej dobrego darmowego konta w sprawdzonym już przez wielu klientów banku.

 

Konto Jakie Chcę z Bonusem

 

Warunkiem wzięcia udziału w tej akcji promocyjnej jest brak jakiegokolwiek konta w Santander Bank Polska od przynajmniej 26.08.2018 roku oraz ukończenie 18 roku życia

 

Co zrobić aby otrzymać te bonusy?

W promocji tej, zresztą jak w wielu innych tego typu promocjach bankowych, będziemy otwierać sobie konto osobiste. Po założeniu trzeba będzie spełnić pewien warunek w celu uzyskania bonusu. Ważne jest jednak to, że założenie konta będzie musiało być wykonane po uprzednim założeniu sobie profilu na specjalnej stronie promocyjnej, a nie bezpośrednio wchodząc na stronę banku. Zakładając konto tylko na stronie bankowej nie spowoduje zgłoszenia naszego uczestnictwa w tej promocji i tym samym stracimy nasze bonusy.

Aby więc prawidłowo przystąpić do tej promocji musisz po kolei wykonywać poniższe punkty:

 1. Zarejestruj się na promocyjnej stronie firmy Rankomat. Załóż sobie tam swój profil. Po założeniu kliknij w link aktywacyjny otrzymany na email. Link do strony promocyjnej poniżej:

Konto Jakie Chcę z Bonusem - strona promocyjna

 1. Po zalogowaniu na stronie promocyjnej kliknij w zakładkę „Konto Bonus”. Tamtejszy link przekieruje ciebie dopiero na stronę Santander Bank Polska do formularza, dzięki któremu założysz konto osobiste niezbędne do otrzymania premii.
 2. Najpóźniej do dnia 21.10.2019 musisz złożyć wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową do tego konta. Podczas składania wniosku wyraź wszelkie zgody na marketing widoczne w formularzu.
 3. Umowę o prowadzenie konta zawrzyj w ciągu kolejnych 30 dni, jednak nie później niż do 31.10.2019 roku.
 4. W kolejny dwóch następujących po sobie miesiącach (licząc od momentu otwarcia konta bankowego) wykonaj po 5 transakcji płatniczych. Czyli:
  • zakładając konto we wrześniu, zrób 5 transakcji w październiku i 5 w listopadzie
  • zakładając konto w październiku, zrób 5 transakcji w listopadzie i 5 w grudniu

Za transakcję uznaje się zarówno płacenie przy użyciu karty debetowej, jak i za pomocą BLIK-a. To który rodzaj transakcji wybierzesz, zależy od ciebie. Możesz też używać obu rodzajów transakcji – zamiennie.

I to by było tyle. Wykonując te 5 punktów otrzymasz od organizatora (firma Rankomat sp. z o.o.) wspomniane dwie nagrody:

 1. Gotówka w wysokości 150 zł – która zostanie przekazana na twoje Konto Jakie Chcę
 2. Bon 50 zł – w formie kodu do wykorzystania w sklepach Biedronka

Teraz zapewne nasuwają się pytania o koszty prowadzenia takiego Konta Jakie Chcę. Otóż uspokajam – zarówno samo konto jak i kartę debetową możesz mieć za całkowite 0 zł – co miesiąc. Co prawda standardowa opłata za kartę debetową wynosi 3 zł, jednak po założeniu konta można zmienić sobie wariant opłaty za kartę na 5 zł i pamiętać o wykonywaniu co miesiąc przynajmniej 5 transakcji tą kartą debetową. Dzięki temu opłata miesięczna za kartę zostanie tobie zniesiona i wyzerowana.

Samo konto zaś zawsze będzie darmowe, niezależnie od transakcji płatniczych.

Dla zobrazowania opłat przedstawiam poniższą tabelkę:

 

Santander Bank - Konto Jakie Chcę
Rodzaj czynności Masz mniej niż 26 lat Masz 26 lat lub więcej
Miesięczna opłata za konto 0 zł 0 zł / 6 zł *
Miesięczna opłata za kartę Dopasowaną 0 zł 0 zł / 8 zł *
Wypłata gotówki z bankomatów Santander Bank Polska S.A. 0 zł 0 zł
Pozostałych w Polsce 0 zł 5 zł
Wypłata BLIK-iem z dowolnego bankomatu w Polsce 0 zł 0 zł
Transakcja Cash Back 0 zł 1,50 zł
Przelewy przez intenet 0 zł 0 zł
Przelewy ekspresowe 0 zł 0 zł
Zlecenia stałe 0 zł 0 zł
* Opata za konto i kartę wynosi 0 zł pod warunkiem miesięcznego wpływu 500 zł i jednej płatności kartą lub BLIK-iem

 

Ale to nie wszystko…

Jako że w Santander Banku nadal trwają inne promocje związane z Kontem Jakie Chcę, przedstawię pokrótce garść informacji na ich temat. Czytaj więc dalej 🙂

 

Santander Konto Jakie Chcę z bonusem

 

Promocja „150 zł za konto z wynagrodzeniem – IV edycja”

Do tej promocji możesz przystąpić posiadając już Konto Jakie Chcę. Składając przez internet (w bankowości internetowej) lub u konsultanta dyspozycję przekazywania swojego wynagrodzenia na nowo otwarte konto, możesz łącznie otrzymać aż 150 zł. Wynagrodzenie w tej promocji uzależnione jest od ilości miesięcy w których wpłynie na konto twoje wynagrodzenie za pracę:

 • za 1 miesiąc przekazywania wynagrodzenia na konto otrzymasz 50 zł premii
 • za 2 miesiące przekazywania wynagrodzenia na konto otrzymasz 100 zł premii
 • za 3 lub więcej miesięcy przekazywania wynagrodzenia na konto otrzymasz 150 zł premii

Ważne jest aby do promocji przystąpić do 31.10.2019 roku. Ostatnim miesiącem z wpływem wynagrodzenia za który otrzymasz premię jest styczeń 2020 roku.

 

Santander Bank logo

 

Promocja „Polecam mój Bank – edycja IV”

Do tej promocji można przystąpić tylko do końca września 2019 roku. Jednak łączna wysokość profitów z tej promocji jest nieograniczona! Za każde bowiem polecenie Konta Jakie Chcę innej osobie otrzymasz 80 zł nagrody. Tyle samo otrzyma od banku osoba której konto polecisz i która założy to konto z twojego polecenia. Razem więc za jedno polecenie konta bank wypłaci łącznie 160 zł nagrody (80 dla ciebie i 80 dla osoby poleconej).

Aby jednak otrzymać te 80 zł, osoba która założy konto z twojego polecenia, musi do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzy konto bankowe, wykonać dwie rzeczy:

 1. Zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej
 2. Dokonać transakcji płatniczej na łączna kwotę min. 300 zł (za pomocą karty lub BLIK-iem)

Po wykonaniu powyższego oboje otrzymujecie tę nagrodę – 80 zł.

Jeśli uda ci się pozyskać takich 10 osób, to dodatkowo bank wypłaci tobie jeszcze 100 zł – w nagrodę. I tak za każde kolejne 10 osób – kolejna nagroda 100 zł.

Kod polecający znajdziesz w swojej bankowości internetowej (również mobilnej) po założeniu konta. Przekaż go osobie która chce założyć sobie konto z twojego polecenia. Ona ten kod musi wpisać w formularzu podczas zakładania konta w odpowiednim do tego polu.

 

Santander polecaj Konto Jakie Chcę

 

Zwrot za rachunki – dodatkowe 300 zł rocznie

Jakby tych bonusów było mało, w Santander Banku ciągle obowiązuje promocja związana ze zwrotem za faktury opłacane za prąd, gaz, telefon, internet, TV. Wybierając odpowiednią zakładkę w bankowości internetowej „Zwroty za rachunki” możesz otrzymać 1% zwrotu od każdego takiego rachunku. Maksymalna jednak kwota miesięcznego zwrotu to 25 zł, co rocznie da tobie całe 300 zł. Każdą fakturę raz przedstawiasz w banku, a kolejne płatności z twojego konta na konto danej firmy już będą same rozpoznawane przez system bankowości. Dzięki takiemu opłacaniu rachunków z Konta Jakie Chcę po raz kolejny możesz otrzymać profity od Santander Bank Polska.

Jeśli więc jesteś zainteresowany/a takim kontem bankowym (z tak dużą zresztą ilością promocji na raz) to zapraszam do rozpoczęcia przygody z tym bankiem w najbardziej optymalny sposób, czyli poprzez formularz na poniższej stronie promocyjnej:

Konto Jakie Chcę z Bonusem - strona promocyjna

 

Regulamin promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja II”

Regulamin promocji „Polecam mój Bank – edycja IV”

Tabela opłat dla kont w Santander Bank Polska

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

 • 3
  Udostępnienia
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x