zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Bon 150 zł do Biedronki z Kontem Jakie Chcę w Santander Bank Polska

Nie posiadasz konta w Santander Banku od co najmniej 1.07.2018 roku? To świetnie, bo właśnie bank ten uruchomił nową promocję w której możesz otrzymać voucher o wartości 150 zł do wydania w sklepach Biedronka. Wystarczy że założysz konto osobiste – Konto Jakie Chcę – i spełnisz prosty warunek aktywności na tym koncie.

 

Santander Bank promocja 150 zł na zakupy

 

W promocji tej możesz wziąć udział tylko, gdy masz już ukończone 18 lat i posiadasz dowód osobisty. Jest on potrzebny do założenia konta przez internet.

 

Do promocji „Mam Konto Jakie Chcę z premią” możemy przystąpić w okresie do 31.08.2019 roku. Zdobyć możemy tutaj dwa vouchery – 50 zł i 100 zł – którymi potem będziemy mogli zapłacić za zakupy w Biedronce (voucher ważny do dnia 31.07.2020 roku).

Aby je zdobyć należy:

  1. Założyć konto osobiste Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową (karta niezbędna do otrzymania vouchera 100 zł) w terminie do końca sierpnia 2019 poprzez formularz dostępny na stronie banku:

Konto Jakie Chcę - strona banku i formularz

  1. Podczas zakładania konta wyrazić zgody marketingowe.
  2. Podpisać umowę o prowadzenie rachunku do 15.09.2019

W ten sposób otrzymujemy od banku pierwszą nagrodę – 50 zł do Biedronki. Kolejna stówka (voucher) będzie nam przekazana, jeśli w ciągu 30 dni od aktywacji konta bankowego:

  1. Zasilisz swój rachunek kwotą min. 1000 zł oraz
  2. Wykonasz przynajmniej 5 transakcji kartą płatniczą (w sklepie stacjonarnym lub przez internet)

Łącznie za wszystkie powyższe czynności otrzymasz bon (voucher) w wysokości 150 zł. Na jego wydanie będziesz mieć prawie rok czasu.

 

Santander Bank Konto Jakie Chcę 150 zł na zakupy

 

Inne promocje z Kontem Jakie Chcę

Poza tą opisywaną wyżej promocją, w Santander Banku jest możliwość jednoczesnego skorzystania z dodatkowych jeszcze trzech promocji:

  1. 150 zł za wpływ wynagrodzenia i aktywność
  2. 300 zł zwrotu rocznie za rachunki
  3. 80 zł za polecenie konta znajomym

Pierwsze dwie promocje opisywałem już wcześniej w artykule (czytaj: 100 zł w gotówce…), a zarabianie na polecaniu konta nie jest skomplikowaną czynnością. Znajomy podczas zakładania konta wpisuje kod polecającego, który Ty mu przekazujesz. Kod ten jest dostępny w bankowości internetowej na twoim koncie.

Razem więc teraz można w tym banku zarobić nawet 680 zł, a jak masz więcej poleceń to kolejne 80 zł za każde z nich. Jest to więc dobry moment na wypróbowanie konta osobistego w Santander Bank Polska.

Skrócona tabela z najważniejszymi opłatami związanymi z tym kontem bankowym:

 

 

Konto Jakie Chcę - strona banku i formularz

 

Regulamin promocji „Mam Konto Jakie Chcę z premią”: tutaj

Tabela opłat dla kont bankowych w Santander Bank Polska: tutaj

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x