zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Bon 100 zł do sklepu H&M z Kontem Otwartym na Ciebie

Nowe Konto Otwarte na Ciebie i zmianę nazwy banku na BNP Paribas mamy od niedawna, a już pojawiła się promocja z tym kontem osobistym. Tym razem za założenie konta możemy otrzymać bon 100 zł do wydania w sklepach H&M. Bardzo proste warunki tej promocji („Szykownie z kontem”) które spełnisz w zaledwie miesiąc z pewnością będą zachętą do wzięcia w niej udziału.

 

BNP Paribas Szykownie z kontem

 

Ważne

Promocja ta skierowana jest do osób które od 2 lat nie posiadały żadnego konta bankowego w BNP Paribas (dawniej BGŻ BNP Paribas). Liczba wniosków promocyjnych – zalewie 600. Warto się pośpieszyć z rejestracją.

 

Aby wziąć udział w promocji „Szykownie z kontem” i zdobyć 100 zł w formie e-karty upominkowej do H&M należy:

  1. Zarejestrować się na stronie promocyjnej: https://szykowniezkontem.bnpprofi.pl do dnia 28.04.2019 roku. Pamiętaj że tylko 600 pierwszych wniosków bierze udział w tej promocji.
  2. Kontynuując w kolejnym kroku należy złożyć wniosek o darmowe Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową „Kartą Otwartą na Dzisiaj”.
  3. Podpisać umowę o prowadzenie konta do dnia 13.05.2019 roku.
  4. Dokonać aktywacji aplikacji mobilnej banku – GOmobile – do dnia 31.05.2019 roku.
  5. W maju 2019 wykonać kartą min. 3 transakcje bezgotówkowe i 1 przelew z konta (na dowolną kwotę) w aplikacji mobilnej lub poprzez bankowość internetową Pl@net).

Wykonując te 5 punktów otrzymamy bon o wartości 100 zł który można będzie wydać w terminie do 1.02.2020 roku zarówno w sklepach stacjonarnych H&M jak i przez internet na stronie www.hm.com/pl.

Link do formularza promocyjnego:

 

"Szykownie z Kontem" - formularz promocyjny

 

Więcej na temat darmowego konta zakładanego w tej promocji – Konto Otwarte na Ciebie – dowiesz się na podstronie: tutaj. Jednak wspomnę tylko krótko, że samo konto tutaj zakładane jest całkowicie darmowe, a karta debetowa również będzie bez opłat jeśli tylko wykonasz kartą minimum jedną transakcję miesięcznie lub gdy masz mniej niż 26 lat.

 

Regulamin promocji „Szykownie z kontem”: tutaj

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x