zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

BNP Paribas podbija stawkę – aż 400 zł premii za założenie konta przed Świętami

Takiej nagrody już dawno nie było! 400 zł i to w postaci gotówki. Jakby ktoś chciał sobie zrobić prezent na Święta to teraz jest do tego idealny moment. Za założenie darmowego konta z bezpłatną kartą debetową otrzymasz dokładnie 400 zł – w promocji „Choinkowe szaleństwo” w banku BNP Paribas. I przy tym wszystkim nie będziesz musiał wydawać ani złotówki aby taką kasę zdobyć!

Załóż Konto Otwarte na Ciebie teraz i ciesz się z dodatkowych pieniędzy na koncie już za 3 miesiące.

Promocja Choinkowe Szaleństwo i 400 zł premii

Promocja „Choinkowe szaleństwo” skierowana jest do osób pełnoletnich, które nie posiadają i nie posiadały konta osobistego w banku BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy.

Sam byłem ciekawy, czy jeszcze w tym roku BNP Paribas wymyśli coś wyjątkowego na te Święta, coś co spowoduje, że nie jeden niezdecydowany zechce wypróbować konto osobiste w tym banku. Nagroda jaka tutaj się pojawia – 400 zł w gotówce – z pewnością przyczyni się do większej aktywności w zakładaniu kont. Tym bardziej, że jak zaraz zobaczysz, nie potrzeba naprawdę żadnego wysiłku aby takie pieniądze zdobyć – i to w krótkim czasie.

Dwie nagrody po 200 zł – tego można się spodziewać po promocji „Choinkowe szaleństwo”. Wystarczy, że po kolei wykonasz poniższe punkty:

 1. Zarejestruj się w promocji wypełniając prosty formularz:

"Choinkowe Szaleństwo" - załóż konto w promocji BNP Paribas

Na rejestrację masz czas do 23.12.2020. Ale uwaga! Bank przewidział tylko 3000 wniosków promocyjnych, więc może się zdarzyć, że promocja dobiegnie końca dużo wcześniej. Nie zwlekaj więc!

 1. Po rejestracji otrzymasz informację o objęciu promocją. Pojawi się przycisk „Otwórz konto”. Kliknij w niego i załóż konto osobiste. Konto Otwarte na Ciebie jest kontem darmowym. Do konta musisz też wybrać dowolną kartę debetową.

Pamiętaj!

Tylko Karta Otwarta na Dzisiaj ma możliwość obniżenia opłaty do 0 zł. Wystarczy że tą kartą wykonasz min. 1 transakcję płatniczą w miesiącu. A jak nie masz ukończone 26 lat to nawet tej transakcji nie musisz wykonywać. Dla ciebie karta jest bezpłatna bez żadnych warunków.

Pozostałe karty debetowe są niestety płatne – co miesiąc opłata 6 zł lub 10 zł, w zależności którą kartę wybierzesz. Więcej na ich temat znajdziesz na stronie banku: tutaj.

 1. Mając już w ręku kartę debetową, nadaj jej PIN. Podpisanie umowy o prowadzenie konta oraz nadanie PIN-u musi nastąpić do dnia 10.01.2021.
 2. Nagroda nr 1200 zł – za wykonanie poniższych dwóch punktów w styczniu 2021:
  • Wykonanie min. 4 przelewów ze swojego konta (dowolny przelew, zarówno w aplikacji mobilnej jak i bankowości internetowej)
  • Otrzymanie wpływu na swoje konto w wysokości min. 1000 zł (np. przelew z innego banku, również ze swojego konta w tym obcym banku)
 3. Nagroda nr 2kolejne 200 zł – za wykonanie zadania w lutym 2021 dokładnie tego co wyżej, czyli:
  • Wykonanie 4 przelewów i
  • Otrzymanie wpływu 1000 zł na konto

Jak widać, zdanie jakie musimy wykonywać jest niezwykle proste. Co więcej, całość zamyka się w przeciągu zaledwie dwóch miesięcy, co uważam za duży atut tej promocji. Całą nagrodę również otrzymamy bardzo szybko, gdyż już w marcu 2021 całość będziemy mieć na koncie.

Zapraszam więc wszystkich do tej promocji. Upewnij się tylko, czy przypadkiem nie miałeś ostatnio w BNP Paribas konta osobistego (12 miesięcy wstecz). Samo założenie konta jest niezwykle proste i nie wymaga wizyty w oddziale banku – wszystko załatwiasz online.

Co do opłat jeszcze. Poniżej masz tabelkę, dzięki której na szybko dowiesz się, jakie opłaty Cię spotkają, gdy już będziesz mieć kartę debetową w tym banku.

Konto Otwarte na Ciebie - porównanie kart debetowych
Rodzaj czynności Karta Otwarta na Dzisiaj Karta Otwarta na eŚwiat Karta Otwarta na Świat
Miesięczna opłata za kartę gdy wykonasz min. 1 transakcję kartą miesięcznie lub masz mniej niż 26 lat 0 zł 6 zł 10 zł
w pozostałych przypadkach 3 zł 6 zł 10 zł
Wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce 0 zł 0 zł 0 zł
Pozostałych w Polsce 5 zł 0 zł 0 zł
BNP Paribas i Global Alliance za granicą 0 zł 0 zł 0 zł
Pozostałych za granicą 10 zł 10 zł 5 zł
Wypłata BLIK-iem z bankomatu 5 zł 5 zł 5 zł
Sprawdzenie salda w bankomacie 0 zł 0 zł 0 zł
Transakcja Cash Back 1 zł 1 zł 1 zł

"Choinkowe Szaleństwo" - załóż konto w promocji BNP Paribas

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Choinkowe szaleństwo”

Tabela z opłatami dla Konta Otwartego na Ciebie

 

Promocja zakończona – limit 3000 wniosków osiągnięty

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x