Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

BLIKOMANIA – powrót loterii. Używaj BLIKa codziennie i zgarniaj kasę.

 • 5
  Udostępnienia

Właśnie rozpoczęła się kolejna edycja BLIKOMANII, loterii z cennymi nagrodami pieniężnymi. Używając teraz BLIKa możemy wygrać nawet 100000 zł w końcowym losowaniu, jednak codziennie mamy szansę na 100 zł a nawet 1000 zł w gotówce. Jeśli więc masz konto osobiste które umożliwia ci płacenie BLIKiem to czym prędzej przyłącz się do tej promocji.

 

Blikomania 2019 loteria

 

BLIKOMANIA – zasady promocji

Obecna edycja promocji BLIKOMANIA zaczęła się właśnie dzisiaj (18.03.2019) i potrwa do 21.08.2019. Jest więc bardzo dużo czasu na to aby przyłączyć się do tej promocji. Jednak im szybciej się zarejestrujemy tym lepiej, tym szybciej będziemy mieć szansę na wygranie nagrody. W promocji tej bowiem są nagrody dzienne, tygodniowe i jedna nagroda główna, a losowanie laureatów wszystkich tych nagród odbywa się spośród tych osób, które się zarejestrują na stronie promocyjnej:

 

BLIKOMANIA - przejdź na stronę loterii

 

Nagrody w promocji – gra warta świeczki

Losowanie nagród odbywa się raz w tygodniu – w poniedziałki. I w każdy taki poniedziałek będą losowane nagrody:

 1. 7 nagród dziennych po 1000 zł każda.
 2. 329 nagród dziennych (47 x 7) po 100 zł każda

A bardziej szczegółowo: na każdy dzień obowiązywania tej promocji przypada jedna nagroda 1000 zł i 47 nagród po 100 zł. Jeśli więc w danym dniu wykonasz transakcję BLIK, to otrzymasz właśnie jedną szansę na zdobycie nagrody dziennej – 100 zł lub 1000 zł.

Za każdy dzień w którym wykonasz transakcję BLIK, otrzymasz szansę na kolejną nagrodę dzienną. I tak codziennie aż do 21.08.2019 roku. System losujący w BLIKOMANII jest tak skonstruowany, że może wylosować Ciebie nawet tego dnia w którym nie wykonywałeś transakcji BLIK. Jednak po sprawdzeniu i potwierdzeniu przez Twój bank, twoja wygrana przepadnie jeśli tego dnia nie wykonałeś żadnej transakcji BLIK.

 


Warto więc wykonywać transakcje BLIKiem codziennie !


 

Najciekawsza jednak jest nagroda główna w tej loterii – 100000 zł (sto tysięcy złotych). Zostanie ona wylosowana spośród wszystkich osób które przystąpiły do tej promocji. Tak wysoka wygrana z pewnością przyciągnie uwagę wielu z Was.

 

Blikomania nagrody

 

BLIK – jakie transakcje się zaliczają do promocji

W loterii tej już od momentu rejestracji, każda transakcja przy pomocy BLIKa będzie uprawniona do tego, aby wygrać nagrodę. Najbardziej popularne są oczywiście transakcje typu:

 1. Płatności BLIK w internecie
 2. Płatności BLIK w sklepie stacjonarnym
 3. Przelewy BLIK na telefon
 4. Wypłata/wpłata BLIK w bankomacie

Ale oczywiście każda inna transakcja przy pomocy BLIKa również będzie brała udział w tej loterii. Warto więc przerzucić się teraz na BLIKa – jeśli oczywiście do tej pory zbyt często nie korzystałeś z tej formy płatności.

 

Dla kogo ta BLIKOMANIA ?

To jest chyba najważniejsze pytanie. Otóż mając 18 lat ukończone możemy wziąć udział w tej loterii po prostu się rejestrując. Jednak loteria jest dostępna również dla osób które mają mniej niż 18 lat (ukończone 13 lat) i posiadają konto bankowe dla młodzieży z możliwością przeprowadzania transakcji przy pomocy BLIKa. Osoby te rejestrują się podobnie jak osoby dorosłe, z tym że po zarejestrowaniu otrzymają one emaila w którym będzie dodatkowy formularz. Będzie trzeba go wypełnić, dać do podpisu rodzicom (lub opiekunom prawnym) i wysłać na adres podany w emailu.

 

Ważne !

Osoby poniżej 18 roku życia wypełnione oświadczenie i podpisane przez rodzica (opiekuna prawnego) muszą wysłać pocztą tradycyjną na adres podany w emailu. Inna forma wysyłki tego oświadczenia (np. skan wysłany na email) niestety jest nieakceptowalna.

 

Dopiero gdy to zostanie wykonane i potwierdzone przez organizatora, wtedy taka osoba dopiero będzie brała udział w tej loterii. Jest to niestety utrudnienie, ale będąc niepełnoletnim bez zgody rodziców nie można brać udziału w tego typu loteriach.

 

BLIKOMANIA - przejdź na stronę loterii

 

Regulamin tej loterii “BLIKOMANIA”: tutaj

 

Do końca loterii pozostało:

 

To ci się może spodobać:

 • 5
  Udostępnienia

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o