Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

BLIKOMANIA – płać BLIK-iem i wygraj 100000 zł

Właśnie rozpoczęła się promocja transakcji płatniczych przy pomocy BLIKa. Blikomania – jest to loteria dzięki której możemy wygrać 100, 1000 a nawet 100000 zł. Od teraz do końca maja 2018 roku wykonuj jak najczęściej transakcje przy pomocy BLIKa a zwiększysz swoje szanse na zdobycie nagród.

Blikomania - loteria 2018

 

Rejestracja do loterii

Najważniejsze jest to aby się do tej loterii zarejestrować. A może to zrobić każdy kto w swojej bankowości mobilnej ma taką funkcjonalność jaką jest BLIK. Jeśli nie wiesz czy twój bank to posiada, poniżej jest lista banków które tobie taką funkcję oferują:

 • Alior Bank
 • Bank Millennium
 • Bank Zachodni WBK
 • ING Bank Śląski
 • mBank
 • PKO Bank Polski
 • Getin Bank
 • Orange Finanse
 • T-Mobile Usługi Bankowe
 • BGŻ BNP Paribas
 • Raiffeisen Polbank

Jeśli twój bank jest na liście, możesz zarejestrować się w promocji. Zrobisz to na stronie Blikomanii pod adresem: www.blikomania.pl. Jako że loteria ta trwa od 06.04.2018 do 31.05.2018 roku, więc w tym czasie trzeba się zarejestrować. Podajesz tam swoje podstawowe dane i potwierdzasz udział klikając linka który otrzymasz emailem.

 

Ważne

Jeśli masz konto w kilku bankach gdzie korzystasz z BLIKa, to zarejestruj się kilka razy, podając za każdym razem podczas rejestracji inny bank (w którym używasz tego BLIKa).

 

Od tego momentu wykonując transakcje BLIKiem zwiększasz swoje szanse na otrzymanie nagrody. Jednak sam sposób ich przyznawania jest trochę “pokręcony”. Postaram się jednak to wyjaśnić w dalszej części.

 

Nagrody w loterii Blikomania

Nagrodami w tej loterii są nagrody pieniężne o wielkości 100 zł, 1000 zł i nagroda główna 100000 zł. I tak:

 1. Co piątek od 13.04.2018 do 01.06.2018 będzie losowanych 100 nagród tygodniowych po 100 zł każda oraz 10 nagród tygodniowych po 1000 zł każda. Nagrodę otrzyma uczestnik który zarejestrował się w promocji od 06.04.2018 i wykonał przynajmniej jedną transakcję BLIKiem w tygodniu poprzedzającym dzień losowania (od poprzedniego piątku do czwartku przed dniem losowania).
 2. Nagroda główna 100000 zł będzie losowana 01.06.2018 spośród wszystkich zgłoszonych uczestników którzy zarejestrowali się do tej promocji od 06.04.2018 roku. Nagroda ta zostanie przyznana jeśli uczestnik wykonał w tym czasie przynajmniej jedną transakcję BLIKiem.

Blikomania - nagrody do zdobycia

 

Jeśli mamy BLIKa w kilku bankach to możemy zwiększyć sobie szanse na wygranie nagrody poprzez zarejestrowanie się dla każdego banku osobno. Każda bowiem rejestracja to osobny identyfikator ID, a losując nagrodę organizator losuje właśnie ten identyfikator, więc najbardziej istotne w tej promocji jest to aby zarejestrować się dla każdego banku i dla każdego banku osobno płacić BLIKiem w każdym tygodniu.

Terminy losowania nagród w loterii Blikomania

Blikomania - termin losowania nagród w loterii

 

Jeśli bowiem zdarzy się że wylosują nagrodę dla naszego identyfikatora w jakiś piątek a w poprzedzającym tygodniu nie wykonaliśmy transakcji BLIK – to nagroda nam nie będzie się należała. Dlatego jak już się rejestrujemy w tej promocji to warto zapłacić BLIKiem z każdego zarejestrowanego banku przynajmniej raz w tygodniu. Wtedy szanse na przepadnięcie nagrody naprawdę maleją. No chyba że wylosują nas dwa razy w tygodniu (nagroda 100 zł i nagroda 1000 zł). Wtedy otrzymamy te dwie nagrody tylko jeśli BLIKa użyliśmy minimum dwa razy.

Co do nagrody głównej 100000 zł to tak samo jak z pozostałymi nagrodami. Jeśli zarejestrujemy się kilka razy (za każdym razem z innego banku w którym używamy BLIKa) to mamy większe szanse na to, iż to właśnie my zdobędziemy tę nagrodę.

Czego oczywiście wszystkim blikomaniakom życzę.

 

Regulamin tej promocji: tutaj

 

BLIKOMANIA - zarejestruj się

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x