zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Bilety do kina za 10 zł oraz darmowe bilety – tylko dla płacących kartą Mastercard

Lubisz kino? Jeśli tak to teraz zapewne polubisz je jeszcze bardziej, bowiem Mastercard wspólnie z Multikinem organizują promocję w której to za każdy bilet na wtorkowy seans 2D w sieci kin Multikino zapłacisz tylko 10 zł! Warunek – zapłać kartą Mastercard.

Ale to nie wszystko. Jeśli płatność za te bilety wykonasz za pomocą elektronicznego portfela MasterPass – dodatkowo otrzymasz 1 bilet gratis!

 

wtorki z mastercard promocja

 

Promocja “Wtorki z Mastercard”

Pod właśnie taką nazwą kryje się promocja kinowa mająca na celu popularyzację płatności kartami debetowymi i kredytowymi Mastercard. Jeśli w okresie od 01.12.2017 do 30.11.2018 roku (czyli okrągły rok czasu) zakupisz bilet do Multikina za pomocą:

  • strony internetowej www.multikino.pl
  • aplikacji mobilnej Multikino
  • bezpośrednio w kasie kina

i zapłacisz za niego kartą Mastercard lub Maestro, to otrzymasz ten bilet za 10 zł. Możliwość taką otrzymasz podczas płacenia za bilet już w aplikacji lub na stronie internetowej.

Przykład zamawiania dwóch biletów poprzez stronę www.multikino.pl. Obniżone ceny biletów od razu są widoczne i dostępne do wybrania.

 

wtorki z mastercard bilety

 

Promocja ta oczywiście jest ograniczona ilością takich promocyjnych biletów, których organizator przewidział aż 200000 (dwieście tysięcy) sztuk. Nie ma więc obaw, przynajmniej w początkowych kilku miesiącach promocji, że tych biletów zabraknie.

 

Zyskaj jeszcze więcej – zapłać z Masterpass

Mając kartę Mastercard warto ją sobie podłączyć pod tzw. elektroniczny portfel o nazwie Masterpass. Dostępny jest on na stronie www.masterpass.pl, gdzie po założeniu sobie konta podłączamy do niego naszą kartę płatniczą Mastercard. Dzięki temu w jeszcze szybszy i wygodniejszy sposób niż do tej pory, możemy płacić za zakupy za pomocą tej właśnie metody płatności Masterpass.

 

 

Również i w tej promocji Masterpass da nam jeszcze więcej niż byśmy zapłacili tylko zwykłą kartą Mastercard. Płacąc za bilet do Multikina (zarówno w aplikacji mobilnej jak i na stronie internetowej www.multikino.pl) wybierz płatność Mastercard a następnie zapłać poprzez Masterpass. Taki sposób zapłaty spowoduje, że otrzymasz w ciągu 30 minut 1 darmowy bilet do kina.

Tak naprawdę na email nie dostaniesz samego biletu tylko kod który będziesz mógł wymienić na bilet w kasie Multikina.

 

Ważne

Podczas jednego zakupu (biletu lub biletów) zawsze otrzymasz tylko jeden taki kod. Kolejny zakup – kolejny kod, itd.

 

Jeśli zatem jesteś trochę sprytny i chcesz zdobyć więcej darmowych biletów niż 1 sztukę, zrób więcej płatności Masterpass za bilety.

Niestety seanse 3D ani wydarzenia specjalne nie biorą udziału w tej promocji, natomiast takich biletów promocyjnych (gratisowych) organizator przygotował aż 10000 sztuk. Jest tego sporo więc zapraszamy wszystkich kinomanów i nie tylko, do tej atrakcyjnej filmowej promocji.

Regulamin promocji “Wtorki z Mastercard”: tutaj

 

Każdy bilet za 10 zł płacąc z Masterpass

Poza “wtorkową promocją”, Multikino ma dla nas jeszcze jedną – również związaną z płatnościami Masterpass. W “Promocji biletowej Masterpass i Multikino” płacąc online za dowolny film w Multikinie od 01.12.2017 do 28.02.2018 roku (zarówno w wersji 2D jak i 3D) za pomocą elektronicznego portfela Masterpassza bilet zapłacisz tylko 10 zł.

Wybierz Masterpass podczas płacenia a za bilet zapłacisz zawsze 10 zł

 

masterpass - promocja kinowa bilet 10 zl

 

W promocji tej jest aż 17000 takich biletów zniżkowych.

Promocja ta z pewnością przyczyni się mocno do tego, że częściej niż do tej pory będziemy chcieli zabrać przyjaciół czy rodzinę do kina. Zwłaszcza że idzie zima i taki wypad i odpoczynek na seansie filmowym – za cenę 10 zł – to całkiem przyjemna sprawa.

Regulamin “Promocji biletowej Masterpass i Multikino”: tutaj

 

Promocja “Wtorki z Mastercard” zakończyła się 31.01.2018

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x