zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Bilety do kina dla płacących kartą mobilną banku BZ WBK

Kolejna promocja kinowa związana z kontem bankowym a dokładnie z kartą płatniczą banku BZ WBK. Do zdobycia są 2 bilety do kina Helios. Wystarczy że choćby na chwilę przestawimy się na płatności mobilne i zapłacimy telefonem 4 razy a nagroda może być nasza.

 

Kino z kartą mobilną - promocja BZ WBK

 

W promocji tej może wziąć udział każdy klient banku BZ WBK, który posiada kartę płatniczą (debetową lub kredytową), telefon z androidem z obsługą NFC i dostęp do bankowości internetowej poprzez aplikację mobilną banku – BZWBK24 mobile (aplikacja do pobrania poniżej). W aplikacji tej należy mieć również aktywną kartę mobilną (może ją mieć każdy kto ma kartę płatniczą banku BZ WBK).

 

Santander mobile
Santander mobile

 

W promocji tej bank przewidział 1000 nagród w postaci podwójnych kodów które można wymienić w kasie kina Helios na dwa bilety na seanse 2D lub 3D.

Nagrodę taką można otrzymać gdy spełnimy poniższe 2 punkty:

  1. Zarejestrujemy się na stronie promocji pod adresem https://www.bzwbk.pl/ms/kino-z-karta-mobilna w terminie do 30.04.2018 roku
  2. W każdym z miesięcy marzec i kwiecień 2018 wykonamy minimum dwie płatności tą samą kartą mobilną (czyli zbliżeniowo telefonem)

W promocji tej decyduje kolejność spełnienia powyższych warunków – czyli im szybciej wykonamy powyższe czynności tym mamy większe szanse na zdobycie biletów.

Regulamin tej promocji: tutaj

 

Promocja kończy się za:

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x