Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Bilet do Multikina za 10 zł – gdy masz kartę Mastercard

Promocje bankowe to nie tylko promocje związane z kontami bankowymi. Czasami zdarzają się okazje dla tych co posiadają karty płatnicze. Tak jest i tym razem. Mając bowiem kartę Mastercard możemy mieć bilet na seans filmowy w Multikinie za 10 zł!

 

Bilet do kina za 10 zł w promocji Masterpass i Multikino

 

Nie ważne, czy to karta kredytowa czy debetowa. Ważne żeby posiadała logo Mastercard. Jedno co tylko trzeba zrobić, to założyć sobie (o ile jeszcze nie mamy) tzw. portfel Masterpass. Dzięki niemu można dokonywać płatności kartą (tą samą którą mamy) bez czasochłonnego wprowadzania danych karty płatniczej za każdym razem gdy chcemy coś kupić w internecie. Wprowadzasz ją raz do systemu i potem tylko podczas płacenia zamiast wybrać „płatność kartą” wybierasz „płatność Masterpass”. Nic skomplikowanego – po prostu takie ułatwienie dla tych co często płacą w internecie kartą.

Swój portfel Masterpass założysz na stronie internetowej: https://portfel.masterpass.pl/login

 

Teraz sprawa kina i tanich biletów

Otóż mając już konto i portfel Masterpass można tym portfelem płacić na wielu stronach internetowych.

Również Multikino oferuje taką możliwość. Kupując bilet online (przez internet lub przez aplikację mobilną Multikina), cena każdego biletu obniży się do 10 zł! Jeśli normalny bilet kosztuje np. 16 zł to na końcu otrzymasz informację, że za bilet ten zapłacisz właśnie te 10 zł. Czyż to nie wspaniale!

Na poniższym przykładzie dobrze widać jak zmieni się cena (z 16 zł) na niższą (10 zł) gdy zapłacimy portfelem Masterpass. Na początku wybieramy bilet np. normalny (tu 16 zł), a w kolejnym kroku otrzymamy właśnie możliwość jak na rysunku.

 

Multikino - wybór płatności

 

Zachęcam więc wszystkich do zakładania sobie portfela Masterpass i płacenia za bilety właśnie w ten sposób. Dzięki takim cenom za jeden bilet, możemy pozwolić sobie na częstsze wypady do kina.

Ale uwaga – jest kilka rzeczy o których musimy pamiętać. Otóż:

  1. Promocja ta trwa od 6 lipca do 30 grudnia 2018 roku.
  2. Kupując bilet musimy mieć ukończone przynajmniej 16 lat.
  3. Promocja dotyczy tylko zakupionych biletów na seanse 2D ale za to w dowolnym dniu tygodnia.
  4. Jednorazowo możemy zapłacić tylko za 2 bilety – jeśli kupisz więcej, to za pozostałe zapłacisz normalną cenę. Aby to obejść zrób kilka transakcji, w każdej z nich kupuj max. 2 bilety.
  5. Pula biletów zniżkowych to 76000, więc promocja ta może się skończyć przed czasem (będzie wtedy odpowiednia informacja na stronie Multikina.

Regulamin tej “Promocji biletowej Masterpass i Multikino”: tutaj

 

Przejdź na stronę Multikina

 

 

Promocja ta planowo kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x