Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

BGŻ BNP Paribas – karta kredytowa i 300 zł w bonach do Biedronki

Świeża promocja banku BGŻ BNP Paribas – tym razem dla tych którzy szukają karty kredytowej w promocji a nie konta bankowego. Za założenie takiej kredytówki możemy otrzymać aż 300 zł w formie bonów do Biedronki. Jeśli więc nie miałeś ostatnio do czynienia z kartami kredytowymi tego banku, to jest to świetna okazja dla Ciebie na darmowe zakupy w Biedronce.

 

BGŻ - karta kredytowa pełna korzyści

 

Ważne !

Promocja ta jest dla tych osób które ukończyły 18 lat i od ostatnich 12 miesięcy nie posiadały karty kredytowej w banku BGŻ BNP Paribas. Promocja ta uwzględnia pierwsze 5000 osób które do niej przystąpią i założą kartę kredytową.

 

Promocja ta jest bardzo prosta. Wnioskujemy o kartę kredytową a następnie za każdy miesiąc w którym wydamy tą kartą minimum 500 zł, otrzymamy jeden bon o wartości 50 zł do Biedronki. Jeśli w którymś miesiącu nie wydamy tego 500 zł, jeden bon nam przepada, ale w kolejnym miesiącu możemy otrzymać kolejny bon. Takich 6 kolejnych miesięcy to 6 bonów. Łącznie więc możemy otrzymać całe 300 zł które to będziemy musieli wydać do końca przyszłego roku (do 31.12.2019) w Biedronce.

Wnioski należy składać poprzez formularz który znajduje się na stronie banku od 19.11.2018 do 31.01.2019 roku:

 

BGŻ BNP Paribas - 300 zł do Biedronki

 

5000 punktów w mamBONUS na start

Dodatkowo otrzymując taką kartę możemy zyskać 5000 punktów w programie lojalnościowym mamBONUS już na samym początku – wykonując 4 transakcje kartą na kwotę min. 50 zł każda. Transakcje te jednak muszą być wykonane do końca kolejnego miesiąca po miesiącu w którym podpiszemy umowę o kartę kredytową.

 

mamBONUS w banku BGŻ BNP Paribas

 

Jeśli podpiszesz umowę o kartę kredytową w listopadzie 2018 to aby otrzymać 5000 punktów w programie mamBONUS musisz wykonać 4 transakcje kartą do końca grudnia 2018.

 

Dodatkowo każda wydana złotówka to 2 punkty w tym programie, a te z kolei wymienimy sobie na nagrody które ten program oferuje. Pełna lista nagród dostępna jest na stronie www.mambonus.pl. Tam też jest możliwość ich wymiany na nagrody – wystarczy się zarejestrować w tym programie.

 

mamBONUS - rabaty i punkty

 

Aby nie było tak słodko – trochę o opłatach

Patrząc na tę promocję i ewentualne opłaty jakich moglibyśmy doświadczyć, stwierdzam, że i tak nie jest aż tak źle – choć nie jest aż tak różowo.

Jako że w tej promocji bank oferuje kartę Mastercard Standard lub Mastercard Gold więc patrząc na cennik opłat na początek można się przerazić. Co prawda samo wydanie karty jest bezpłatne ale kwota 72 zł (lub 150 zł w przypadku Mastercard Gold) opłaty rocznej to już nie jest tak mało. Niestety obecnie nie ma żadnego sposobu na pozbycie się tej opłaty.

Jednak patrząc na całość, gdzie w promocji tej za płacenie za zakupy otrzymamy w sumie 300 zł, które to potem będziemy mogli wydać na co tylko chcemy w Biedronce, wydaje mi się że co niektórym osobom promocja ta i tak może wydać się atrakcyjna. Szczególnie gdy pomyślimy jeszcze o bonusach, czyli o zebranych punktach które wymienimy później na cenne nagrody.

 

Karta kredytowa Mastercard Standard dostępna w tej promocji:

Karta kredytowa Mastercard Standard w BGŻ BNP Paribas

 

 

Samo oprocentowanie takich kart kredytowych nie jest wysokie i wynosi zaledwie 14,29% (RRSO), jednak jeśli będziemy pilnować spłaty w terminie, to żadnych opłat czy odsetek od transakcji nie doświadczymy. Na spłatę należności zawsze będziemy mieć od 26 do 56 dni od momentu wykonania transakcji kartą.

Zapraszam zatem osoby chętne na przygodę z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas do wypełniania formularza na stronie tej promocji. Bony do Biedronki czekają na pierwsze 5000 osób które wezmą udział w tej promocji zakładając kartę kredytową Mastercard.

 

BGŻ BNP Paribas - 300 zł do Biedronki

 

Regulamin tej promocji „Do 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka z kartą kredytową”: tutaj

Tabela opłat dla kart kredytowych w BGŻ BNP Paribas: tutaj

Regulamin programu lojalnościowego „mamBONUS”: tutaj

Regulamin promocji „5000 punktów na start”: tutaj

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x