Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

BGŻ BNP Paribas – karnety sportowe za konto bankowe – II edycja promocji

Dopiero co zakończyła się pierwsza edycja promocji bankowej “W formie z kontem” organizowana przez spółkę AD Astra, Bank BGŻ BNP Paribas i OK System (opisywana przez nas tutaj), a już postanowiono że promocja ta zostanie przedłużona do 25 kwietnia 2018 roku. Kolejne 1500 karnetów sportowych czeka na tych, którzy założą Konto Optymalne i spełnią warunki tej promocji.

 

W formie z kontem - II edycja

 

W formie z kontem – II edycja

Nie będę się tutaj zbytnio rozpisywał o zaletach takiej promocji. Wszak wiadomo – sport to zdrowie. Nie zawsze jednak stać nas na to zdrowie. Z pomocą przychodzi właśnie taka promocja jak ta. Dzięki rejestracji na stronie promocyjnej a następnie założeniu konta osobistego otrzymamy karnet, dzięki któremu będziemy mogli korzystać przez rok (dwa razy w tygodniu) z ponad 3500 obiektów sportowych, których lista dostępna jest na stronie: lista obiektów sportowych OK System.

 

Zasady promocji

Tak jak w poprzedniej edycji tak i teraz, w promocji mogą wziąć udział osoby które nie miały konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas od 3 lat oraz które mają ukończone 18 lat.

Aby poprawnie wziąć udział w tej promocji musimy zacząć od zarejestrowania się na stronie promocyjnej www.wformiezkontem2.pl. Tam podając swoje podstawowe dane otrzymamy link na email, dzięki któremu założymy Konto Optymalne. Wnioskując o konto automatycznie zgadzamy się na kartę debetową która jest niezbędna do udziału w tej promocji.

 

Ważne

Rejestrujemy się w okresie od 03.04.2018 do 25.04.2018 roku. Liczba wniosków promocyjnych uprawniających do otrzymania nagrody to 1500 sztuk.

 

BGŻ BNP Paribas - "W formie z kontem 2" - formularz

 

Teraz mając już założone konto bankowe otrzymamy do dnia 14 maja 2018 informację o przyznaniu pierwszego karnetu o wartości 63 zł. Będziemy musieli go zarejestrować na stronie www.pakietyoksystem/wformiezkontem do dnia 27 maja 2018 roku.

Kolejne 11 takich miesięcznych karnetów otrzymamy za każdy z miesięcy od maja 2018 do marca 2019 roku, w którym spełnimy warunki niezbędne do otrzymania karnetu. Czyli w każdym z tych miesięcy musimy:

  • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł
  • dokonać transakcji bezgotówkowych kartą debetową na łączną kwotę min. 200 zł
  • dokonać przelewu (minimum jednego) za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile (aplikacja banku BGŻ BNP Paribas)

Wykonanie tych trzech czynności spowoduje, że otrzymamy na swoje konto w OK System kolejny karnet. Karnet zostanie nam wgrany automatycznie i dzięki temu będziemy tak co miesiąc mogli korzystać z ponad 3500 obiektów sportowych w całej Polsce (dwa razy w tygodniu).

 

BGŻ BNP Paribas - darmowe Konto Optymalne

 

Co do samego Konta Optymalnego – konto to jest całkowicie darmowe i nie trzeba się martwić o to że bank “obdarzy” nas jakąś opłatą za kartę lub prowadzenie konta. A jak nam konto się znudzi – w każdej chwili przecież możemy z niego zrezygnować.

Zapraszam zatem wszystkich, którzy chcą ten wiosenny okres rozpocząć na sportowo, do uczestniczenia w tej promocji. Poniżej link do formularza, gdzie takie karnety i konto promocyjne otrzymamy.

Regulamin tej promocji “W formie z kontem 2”: tutaj

 

BGŻ BNP Paribas - "W formie z kontem 2" - formularz

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x