zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Bankowo epickie wakacje z Kontem dla Młodych w PKO BP

Właśnie pod takim młodzieżowym slangiem ruszyła właśnie promocja Konta dla Młodych w banku PKO BP – Bankowo epickie wakacje. Atrakcyjna nagroda w postaci dmuchanego materaca – flaminga lub laybag (dmuchana sofa) – czeka na 3500 pierwszych młodych osób które założą konto osobiste w tym banku.

 

Bankowo epickie wakacje - flaming w promocji konta bankowego

 

Jeśli jesteś w wieku od 18 do 26 lat i w ostatnim czasie (od 01.08.2017 do 31.05.2018) nie miałeś konta w PKO BP lub Inteligo, to ta promocja jest dla Ciebie:

  1. Złóż wniosek o Konto dla Młodych waz z kartą debetową w terminie od 04.06 do 13.07.2018 roku. Nie ma znaczenia czy zawrzesz umowę przez internet czy w placówce banku. Po zawarciu umowy musisz wyrazić zgodę przynajmniej na marketing i nie odwoływać jej przynajmniej do czasu otrzymania nagrody w tej promocji.
  1. W tym samym czasie czyli do 13.07.2018 roku zgłoś chęć udziału w tej promocji „Bankowo epickie wakacje” na stronie pkobp.pl/epickiewakacje wybierając tam przy okazji nagrodę (flaming lub laybag).
  2. Do dnia 27.07.2018 roku należy wykonać minimum jedną transakcję kartą płatniczą (na dowolną kwotę).

Pamiętać należy, że nagród przewidzianych jest 3500 sztuk, z czego 2000 dmuchanych flamingów i 1500 dmuchanych sof (laybag), więc im szybciej się zarejestrujemy tym mamy większą szansę na nagrodę czy na jej wybór.

Nagrody będą rozsyłane w 3 turach: do 6 lipca, do 20 lipca i do 10 sierpnia. Im szybciej wyślemy swoje zgłoszenie i spełnimy warunki promocji (płatność kartą) tym szybciej otrzymamy nagrodę.

Zapraszam więc do tej promocji wszystkich lubiących słońce i wypoczynek nad wodą – plażowe niespodzianki czekają.

Co do samego Konta dla Młodych – najważniejsze opłaty z nim związane znajdują się w poniższej tabeli:

 

 

Regulamin tej promocji “Bankowo epickie wakacje”: tutaj

 

PKO BP - Bankowo Epickie Wakacje - strona promocji

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Thomas
Thomas
2 lat temu

Bardzo podoba mi się pomysł bloga! Świetna sprawa, będę częściej tu zaglądał.

Szymon Odpowiedzialny
Szymon Odpowiedzialny
2 lat temu

Powiadacie że dmuchany metarac do konta.. no cóż, niema to jak postawić na oryginalność bo takiej promocji to jeszcze w Polsce nie grali.

2
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x