Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Bank Millennium dla sprytnych – 400 zł premii i darmowe bilety do kina Helios

 • 3
  Udostępnienia

Jeśli jeszcze nie korzystałeś nigdy wcześniej z promocji bankowej Banku Millennium to teraz masz okazję na niezłe nagrody. Łącznie do zdobycia jest aż 400 zł w gotówce a jak masz dzieci to dodatkowo za każde założone Konto 360 Junior otrzymasz 3 bilety do kina Helios. Warunki wszystkich promocji są niezwykle proste a same nagrody otrzymasz bardzo szybko – najpóźniej w lipcu 2019. O tym jak je wszystkie zdobyć, dowiesz się właśnie tutaj.

 

Bank Millennium promocja 400 zł kino Helios

 

Pamiętaj !

Jeżeli wcześniej kiedyś już brałeś udział w podobnych promocjach związanych z Bankiem Millennium i z Kontami 360 Stopni to niestety ale nie wszystkie promocje będą dla Ciebie. Musisz też mieć już ukończone 18 lat aby z nich skorzystać.

Promocje o których chcę tutaj wspomnieć to będą promocje związane zarówno z samymi kontami bankowymi, jak i z kartami kredytowymi. Wszystkie jednak są organizowane przez Bank Millennium i to bank ten będzie nam wypłacał/wydawał te nagrody. I tak:

 1. W pierwszej promocji można otrzymać 200 zł gdy założymy sobie konto osobiste i spełnimy warunki promocji.
 2. Druga promocja to kolejne 200 zł. Tym razem jednak trzeba będzie wnioskować o kartę kredytową, a po jej wydaniu również trzeba będzie spełnić pewne warunki. Promocja ta jest ograniczona ilością 3000 wniosków.
 3. Trzecia promocja jest dla tych osób, które mają dzieci w wieku do 17 lat (włącznie). Za każde założone Konto 360 Junior otrzymasz 3 bilety do Kina Helios. Masz więcej dzieci? No to więcej takich biletów dla Ciebie.

 

Bank Millennium zyskaj 200 zł promocja

 

Promocja nr 1 – 200 zł za założenie Konta 360 Stopni

Promocję tę o nazwie „Zyskaj 200 zł” opisywałem już w artykule: 200 zł od Banku Millennium po 3 miesiącach od podpisania umowy o konto. Aby jednak nie było potrzeby przechodzenia do innych treści, przedstawię pokrótce zasady którymi należy się kierować aby takie 200 zł wpadło nam na nasze konto:

 1. Do dnia 25.03.2019 roku wnioskujemy o Konto 360 Stopni (lub o Konto 360 Stopni Student jeśli masz mniej niż 26 lat) korzystając z formularza na stronie promocyjnej Banku Millennium:

Bank Millennium - załóż konto w promocji

 1. Do 31.03.2019 podpisujemy umowę z bankiem o prowadzenie tego konta i aktywujemy aplikację mobilną Banku Millennium.
 2. W każdym z kolejnych 3 miesięcy (w kwietniu, maju i czerwcu 2019) musimy dokonać zasilenia tego naszego nowego konta kwotą min. 1000 zł i wykonać minimum jedną transakcję kartą (lub BLIK-iem).

 

Gratulacje – pierwsze 200 zł nagrody jest Twoje !

Bank Millennium karty kredytowe

Promocja nr 2 – 200 zł za wyrobienie karty kredytowej

Ta promocja o nazwie „Zdobądź więcej” nie jest już taka pewna dla każdego „Kowalskiego” gdyż to bank decyduje tutaj o tym, czy karta kredytowa się nam należy, czy nie. Jednak dla większości wnioskujących zapewne wydanie karty kredytowej odbędzie się z pozytywnym zakończeniem, czyli bank wyda taką kartę. Jest to też przecież dla banku interes. Korzystanie bowiem przez klienta z karty kredytowej danego banku jest bowiem dla większości banków w Polsce teraz głównym celem polityki bankowej. Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo otrzymania karty kredytowej od banku – również i w tej promocji.

Mając już założone Konto 360 Stopni możemy więc wnioskować o kartę kredytową. O tą kartę najprościej jest wnioskować za pośrednictwem bankowości internetowej Millenet lub poprzez aplikację mobilną Banku Millennium.

 

Ważne !

Wnioskowanie o kartę kredytową za pośrednictwem aplikacji mobilnej jest możliwe jedynie wówczas, gdy masz tam udostępnioną ofertę otrzymania takiej karty kredytowej.

 

Dokładne terminy dla tej promocji mają się następująco:

 1. Do dnia 31.03.2019 roku (liczba wniosków promocyjnych to 3000 szt.) złóż wniosek o kartę kredytową w Banku Millennium. Możesz wnioskować o następujące karty kredytowe:
  • Millennium Visa Impresja,
  • Millennium MasterCard Impresja,
  • Millennium Visa Alfa,
  • Millennium Visa Gold,
  • Millennium MasterCard Gold
 1. W każdym z trzech kolejnych okresów (do końca kwietnia 2019, w maju 2019 i w czerwcu 2019) wykonaj tą kartą transakcje na kwotę łączną min. 300 zł.

I to wszystko, teraz otrzymasz od banku kolejną nagrodę:

 

Gratulacje – drugie 200 zł jest Twoje !

Bilety do Kina Helios promocja

 

Promocja nr 3 – bilety do kina Helios

W promocji tej możemy zdobyć 3 bilety do kina Helios. Otrzymasz je za każde założone Konto 360 Junior. Konto takie możesz założyć swojemu dziecku które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Promocja o nazwie „Zabierz rodzinę do kina Helios” niestety trwa tylko do 18.03.2019 roku, więc czasu nie ma za dużo.

Wystarczy że okresie trwania tej promocji:

 1. Założysz za pośrednictwem bankowości internetowej Millenet Konto 360 Junior
 2. Zasilisz to konto kwotą min. 100 zł
 3. Jeśli zakładasz konto dziecku które ukończyło 13 rok życia to należy jeszcze wykonać min. 1 transakcję kartą wydaną do tego konta lub aktywować aplikację mobilną dla tego konta. Dzieci poniżej 13 roku życia karty debetowej nie otrzymują.

Za każde otwarte konto otrzymasz 3 kody a każdy z nich będziesz mógł wymienić na bilet w kinie Helios na film 2D lub 3D. Kody te będą ważne co najmniej 60 dni od daty otrzymania.

 

Millenium Bank - logo

 

Konto 360 Stopni i karta kredytowa – opłaty

Z pewnością każdy jest ciekawy, ile będzie go kosztowało co miesiąc utrzymanie takiego konta lub posiadanie karty debetowej do niego. Pomocne w tym momencie z pewnością będzie takie zestawienie jak poniżej, które dokładnie obrazuje nam kiedy i za co mogą być pobierane opłaty dla danego konta bankowego.

 

 

Również dla kart kredytowych w tej promocji bank przygotował dodatkowe profity. Poza premią 200 zł jest jeszcze jeden bonus. Jest nim likwidacja opłaty miesięcznej za kartę przez pierwsze 12 miesięcy, pod warunkiem wykonania min. jednej płatności tą kartą w miesiącu. Jednak nawet po tych promocyjnych 12 miesiącach opłaty tej (7,99 zł) może nie być, jeśli będziesz wykonywać kartą co miesiąc min. 5 transakcji płatniczych.

Użytkując taką kartę pamiętaj o terminowej jej spłacie, wtedy również nie zobaczysz na swoim koncie żadnych odsetek. Jeśli jednak nie uda się tobie spłacić należności w terminie to też nie jest tak źle, bo odsetki dla tych kart kredytowych nie przekraczają oprocentowania RRSO 14,19%. Są to więc karty kredytowe o bardzo atrakcyjnym oprocentowaniu, nie odbiegające od najlepszych ofert w innych bankach.

Wszystkich chcących zarobić sobie 400 zł w obu promocjach Banku Millennium oraz chętnych na seanse filmowe w Kinie Helios, zapraszam do zakładania Konta 360 Stopni i korzystania z pozostałych ofert tego banku:

 

Bank Millennium - załóż konto w promocji

 

Aktualizacja 25.03.2019

Jak można zaobserwować, na stronie promocyjnej widnieje informacja, iż promocja “Zyskaj 200 zł” została przedłużona. Teraz na złożenie wniosku o konto bankowe mamy czas do 27.03.2019 włącznie. Czyli 2 dodatkowe dni – dla niezdecydowanych 🙂

 

 

Regulamin promocji kont osobistych „Zyskaj 200 zł”: tutaj

Regulamin promocji kart kredytowych „Zdobądź więcej”: tutaj

Regulamin promocji kinowej „Zabierz rodzinę do kina Helios”: tutaj

Tabela opłat dla kont bankowych Banku Millennium: tutaj

Tabela opłat dla kart debetowych wydawanych do kont: tutaj

Tabela opłat dla kart kredytowych w Banku Millennium: tutaj

 

 

Opisywane tutaj promocje skończą się za:

 

To ci się może spodobać:

 • 3
  Udostępnienia

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o