Konto bankowe za darmo

… przecież Twoje konto też może być darmowe !

Bank Millennium – 150 do Zalando dla zakładających konto osobiste

Jak widać bankowe promocje związane z butami są teraz na czasie. Równolegle z promocją mBanku idzie Bank Millennium. Tym razem możemy otrzymać kartę upominkową do Zalando.pl o wartości 150 zł. Co trzeba zrobić? – to proste – zakładamy konto osobiste i spełniamy proste warunki.

 

150 zł na zakupy do Zalando

 

Karta upominkowa do Zalando.pl

Chcąc skorzystać z tej promocji musimy spełnić trzy warunki:

  1. Mieć ukończone 18 lat
  2. Nie być klientem Banku Millennium
  3. Nigdy wcześniej nie brać udziału w żadnej promocji w której zakładaliśmy Konto 360 lub Konto 360 Student

Jeśli powyższe warunki mamy spełnione nic nie stoi na przeszkodzie aby skorzystać z tej promocji. Wchodzimy na stronę https://www.bankmillennium.pl/150-zl-do-Zalando i z tej strony zakładamy sobie Konto 360 lub Konto 360 Student w Banku Millennium.

 

Ważne

Kartę upominkową do Zalando otrzymasz gdy złożysz wniosek o konto w czasie trwania promocji od 10.04.2018 do 20.05.2018 roku

 

Następnie do 27.05.2018 należy tę umowę o konto z bankiem podpisać, po czym mając już konto musimy w każdym z miesięcy czerwiec i lipiec 2018:

  • zapewnić wpływ na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł oraz
  • dokonać minimum jednej płatności kartą debetową lub BLIKiem

 

Jeżeli powyższe warunki spełnimy to dokładnie 21.08.2018 roku otrzymamy sms-em informację o przyznaniu oczekiwanej nagrody – karty upominkowej do Zalando o wartości 150 zł. Fajne jest to że kod jaki otrzymamy będzie można wykorzystać kiedykolwiek, gdyż nie będzie on miał terminu ważności. Wystarczy że po zarejestrowaniu się na Zalando.pl wprowadzimy ten otrzymany kod podczas robienia tam zakupów.

 

Zalando - karta upominkowa

 

Jeśli chodzi o samo Konto 360 lub Konto 360 Student – to najważniejsze informacje o opłatach związanych z prowadzeniem konta zawarte są w poniższej tabeli. Jak widać jest to konto szczególnie opłacalne w wersji Student, gdyż osoby w młodym wieku (poniżej 26 lat) nie muszą nawet mieć stałych wpływów aby takie konto i kartę do niego mieć całkowicie bez opłat. Wystarczy jedna płatność w miesiącu aby nie martwić się o koszty związane z kontem.

 

 

Wszystkich lubiących robić zakupy butów (i nie tylko) zapraszam do wzięcia udziału w tej promocji.

Regulamin tej promocji dostępny na stronie: tutaj

 

Bank Millennium - 150 zł do Zalando

 

Promocja kończy się za:

 

 

Oceń tę stronę

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Udostępnij