Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Alior Bank – załóż konto i wygraj samochód Renault Captur

Promocja bankowa w której jest do wygrania samochód osobowy – dawno czegoś takiego nie było. Alior Bank postanowił umilić tegoroczne Święta i organizuje promocję o nazwie “Masz to jak w Alior Banku” w której to główną wygraną jest samochód osobowy Renault Captur. Samo uczestnictwo w promocji jest niezwykle proste, a co dokładnie trzeba zrobić aby mieć szansę na taką wygraną, już mówimy…
Alior Bank - Konkurs
Otóż po pierwsze należy założyć Konto Wyższej Jakości w Alior Banku w okresie od 09.11.2016 do 09.12.016. Najszybciej zrobimy to tutaj. Jeśli ktoś miał konto w Alior Banku przed 8.11.2016 to nie może brać udziału w promocji chyba że zamknął to konto przed 1.01.2016.
Po drugie należy w tym samym okresie od 09.11 do 09.12 złożyć wniosek o wydanie i używanie karty debetowej do tego konta oraz dokonać tą kartą płatności na łączną kwotę minimum 200 zł do dnia 31.12.2016.
Spełniając oba warunki uczestnictwa możemy wziąć udział w konkursie. A polega on na:
  1. Poprawnym wypełnieniu formularza konkursowego umieszczonego na stronie www.masztojakwaliorbanku.pl do 31.12.2016 w którym to musimy dokończyć zdanie: “Chciałbym mieć 5-letnią gwarancję na …”
  2. Oświadczeniu że zapoznaliśmy się z regulaminem i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Nagrody konkursowe

Nagrodami w konkursie są:
  1. Jedna nagroda I stopnia w postaci samochodu Renault Captur o wartości 65000 zł brutto
  2. 120 nagród II stopnia, każda w postaci 5 kodów na usługi na stronie www.spotify.com. Każdy kod warty jest 240 zł więc każda nagroda ma wartość 1200 zł brutto
Alior Bank - wygraj Renault Captur
Jury wybierze najciekawsze odpowiedzi do dnia 3 stycznia 2017 roku, ale tylko jedna odpowiedź – ta naprawdę najbardziej ciekawa i pomysłowa – wygrywa samochód Renault !
Jak widać z powyższego uczestnictwo w konkursie jest bardzo proste a nagrody bardzo atrakcyjne. Pamiętać przy tym musimy że założone konto oraz otrzymana karta debetowa muszą być czynne na dzień 31.12.2016. Po tym okresie mamy już wolną rękę i sami zdecydujemy czy chcemy kontynuować posiadanie tego konta czy nie.
Chcieliśmy jednak tutaj zwrócić uwagę że samo Konto Wyższej Jakości możemy mieć w Alior Banku całkowicie za darmo gdy spełnimy co miesiąc przynajmniej jeden z warunków:
  • jednorazowy wpływ na konto kwoty większej lub równej 2500 zł
  • miesięczny wydatek kartą wydaną do rachunku na łączna kwotę 700 zł

Jeśli nie spełnimy żadnego z powyższych warunków to czeka nas wydatek 12 zł za prowadzenie konta.

Samo konto dobre jest czy nie – wszystko zależy od naszych miesięcznych wpływów lub wydatków. Niemniej sam konkurs “Masz to jak w Alior Banku” oraz nagrody z nim związane z pewnością przykują uwagę niejednego z nas.

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x