zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Alior Bank i 4 edycja promocji „Z nami najlepiej” – zgarnij 300 zł zakładając Konto Jakże Osobiste

Po raz kolejny Alior Bank chce przekonać klientów o tym, że najlepiej jest mieć konto w tym a nie w innym banku. W czwartej edycji promocji z kontem osobistym “Z nami najlepiej” można otrzymać aż do 300 zł premii, z czego 100 zł dostaniesz już na samym początku, tuż po założeniu Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową.

Akcja promocyjna potrwa tym razem aż dwa miesiące i jak to zwykle bywa w tego typu promocjach, skorzystać z niej mogą jedynie osoby które nie posiadają konta w Alior Banku.

 

300 zł premii w promocji Alior Bank "Z nami najlepiej"

 

Z promocji „Z nami najlepiej” możesz skorzystać, gdy masz ukończone 18 lat i od 2 lat nie posiadasz konta osobistego w Alior Banku.

 

100 zł już na start

Pierwszą część nagrody można otrzymać w bardzo prosty sposób. Wystarczy tylko:

  1. Złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową, w terminie do 31.07.2020 roku.
  2. Podpisać umowę o prowadzenie konta w ciągu 30 dni (nie później niż 30.08.2020)
  3. Nie wypowiadać umowy do czasu otrzymania nagrody.

I to wszystko, jeśli chodzi o spełnianie warunków do nagrody nr 1. 100 zł wędruje na Twoje konto! Teraz postaraj się o otrzymanie nagrody w drugim etapie.

 

200 zł premii – w kolejnym etapie promocji

Pozostała część nagrody – 200 zł – została podzielona na 8 mniejszych nagród, po 25 zł każda. Taka kwota będzie przysługiwała za wykonanie zadania w każdym z 8 kolejnych miesięcy. W każdym z tych miesięcy należy:

  1. Zalogować się do aplikacji mobilnej Alior Banku
  2. Zapewnić wpływ środków w wysokości min. 1500 zł na swoje konto (może to być przelew od innej osoby mającej konto w Alior Banku lub z dowolnego innego konta w obcym banku, w tym również twojego)
  3. Wykonać min. 3 transakcje kartą (w sklepie stacjonarnym lub przez internet) na dowolną kwotę

I to koniec. Za każdy miesiąc w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz 25 zł, co w przeciągu kolejnych takich ośmiu miesięcy daje łączną kwotę 200 zł. Razem więc z premią początkową w tej promocji można zdobyć aż 300 zł – czyż to nie fajnie?

 

 

Konto Jakże Osobiste – ważne informacje

Zakładając sobie takie konto warto pamiętać o opłatach, jakie mogą spotkać posiadacza Konta Jakże Osobistego. Wystarczy chwila nieuwagi, a możemy „zaliczyć” opłatę nawet 15 zł – za konto i za kartę debetową. Aby tak się nie stało, co miesiąc trzeba zapewnić wpływ 1500 zł oraz zapłacić kartą za min. 300 zł. W lepszej sytuacji są osoby które nie ukończyły jeszcze 26 lat, o czym dowiesz się z poniższej tabelki.

 

 

Konto Jakże Osobiste ma też wiele plusów. Już na samym początku do konta dobierasz sobie dwie korzyści (spośród dziesięciu) które potrafią bardzo uprzyjemnić posiadanie takiego konta. Najciekawszą z nich jest możliwość otrzymywania zwrotu 1% od wydawanych pieniędzy przy użyciu smartfona (płacąc w sklepie zbliżeniowo lub BLIK-iem, max. 20 zł zwrotu miesięcznie). Dodatkowo gdy co miesiąc wydasz kartą 300 zł, możesz skorzystać też z wyższego oprocentowania na koncie oszczędnościowym (obecnie 1%).

Po więcej informacji na temat samego konta, oraz tego jakich korzyści można spodziewać się mając Konto Jakże Osobiste, zapraszam na stronę: tutaj.

Jeśli więc chcesz zarobić sobie 300 zł i jednocześnie nie masz jeszcze konta w Alior Banku to założyć sobie takie możesz na stronie promocyjnej banku:

 

Alior Bank - "Z nami najlepiej - 4 edycja" - przejdź na stronę banku

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Z nami najlepiej – 4 edycja”

Tabela opłat dla kont osobistych w Alior Banku

Regulamin korzyści dla Konta Jakże Osobistego

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x