Konto bankowe za darmo

… bo jak zakładać konto to tylko w promocji !

Alior Bank – do 1500 zł premii za otwarcie iKonta Biznes i aktywne korzystanie

Tak, to prawda! Taką premię w wysokości aż 1500 zł możemy otrzymać teraz za założenie konta biznesowego w Alior Banku. A przecież każdy kto posiada własną działalność gospodarczą musi mieć konto bankowe. Jest to więc idealny moment na to aby takie konto sobie założyć i przy okazji trochę zarobić.
 
 
 Alior Bank - iKonto Biznes
 
 

Co musimy zrobić i za co otrzymamy premię?

Aby mieć możliwość otrzymania premii musimy:

  1. Będąc osoba fizyczną musimy mieć zarejestrowaną jednoosobową działalność gospodarczą
  2. Musimy w czasie promocji czyli od 2.06.2016 (promocja jest do odwołania jednak nie krócej niż do 30.06.2016) założyć konto firmowe w Alior Banku o nazwie iKonto Biznes za pośrednictwem strony internetowej Banku: załóż iKonto Biznes
Niestety nie wszystko jest tutaj takie kolorowe. Premii 1500 zł nie otrzymamy od razu w całości. To by było za proste przecież. Co by Bank z tego miał ? Zapewne tylko by na tym tracił.
 
Premię tę otrzymamy w ratach po maksymalnie 125 zł miesięcznie przez kolejnych 12 miesięcy.
 
Jednak aby i to nie było za proste premia ta będzie wypłacana za określone czynności bankowe jakie będziemy wykonywać.
 
Poniżej prezentujemy pełna listę czynności bankowych które będą premiowane co miesiąc oraz w nawiasie kwotę jaką otrzymamy na konto po wykonaniu danej czynności w miesiącu kalendarzowym:
 
 
Alior Bank - 1500 zł dla firm

Jak widać z powyższego zestawienia teoretycznie miesięcznie możemy zarobić nawet 155 zł, jednak nawet jeśli to nam się uda to i tak na konto wpłynie maksymalnie 125 zł.

Niemniej jednak każdy kto prowadzi działalność gospodarczą i ma jakieś tam obroty miesięczne jest w stanie co miesiąc zarobić minimum 50 zł tylko w związku przelewami do ZUS i Urzędu Skarbowego. Mając do tego kartę do bankomatu i wydając nią przynajmniej 500 zł miesięcznie lub posiadając na koncie minimum 2500 zł możemy zarobić dodatkowe 10-15 zł.
 
Tak więc jeśli akurat zamierzamy zakładać sobie konto bankowe – iKonto dla firm w Alior Bank jest teraz najbardziej opłacalnym kontem na którym obecnie możemy coś zarobić posiadając własną działalność.
 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o