zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Alior Bank cię „urządzi” – loteria z kartami płatniczymi MasterCard

Alior Bank właśnie wystartował z nową loterią „Alior Bank urządza”. Posiadając kartę debetową lub kredytową MasterCard wydaną przez ten bank możesz wziąć udział w bardzo fajnej loterii. Wystarczy rejestracja do niej i płacenie przy pomocy tej właśnie karty płatniczej – a każda taka operacja przybliży cię do nagrody głównej jaką jest kasa na remont mieszkania z usługą architekta.

3 tego typu nagrody główne o wartości 50000 zł każda (!) i do tego 60 voucherów do IKEI po 500 zł – tym właśnie będzie zachęcał do swoich produktów Alior Bank przez najbliższe 2 miesiące.

 

Alior Bank urządza

 

Loteria ta potrwa do 30.11.2019 roku i może wziąć w niej udział każdy, kto posiada kartę płatniczą MasterCard wydaną przez Alior Bank S.A. Na początek należy zarejestrować się do loterii na stronie https://aliorbankurzadza.pl. Rejestracja jest możliwa maksymalnie do 29.11.2019. Po podaniu podstawowych swoich danych oraz 4 ostatnich cyfr karty płatniczej zostaniemy objęci loterią i od tego momentu zbieramy losy.

W loterii tej są dwa rodzaje nagród:

  1. Nagroda I stopnia (3 sztuki)45000 zł na karcie przedpłaconej SODEXO do wydania na remont mieszkania czy domu oraz dodatkowo voucher o wartości 5000 zł z przeznaczeniem na architekta który pomoże doradzić w sprawie tego remontu
  2. Nagroda II stopnia (60 sztuk) – voucher do IKEI o wartości 500 zł

 

Każda transakcja kartą MasterCard to 1 los w losowaniu nagrody II stopnia, a dodatkowo każde 20 transakcji kartą to 1 los w losowaniu nagrody I stopnia.

 

Przystępując do loterii nie musimy nic robić poza samym płaceniem kartą w sklepach. Bank sam będzie udostępniał ilość naszych transakcji organizatorowi (jest nim IQ Marketing Poland sp. z o.o.) dzięki czemu każda nasza płatność kartą MasterCard z pewnością będzie prawidłowo uwzględniona podczas losowania nagród.

Nagrody I stopnia, jak się można domyśleć, zostaną rozlosowane dopiero na samym końcu, a dokładnie 9 grudnia 2019, a nagrody II stopnia będą losowane w odstępach tygodniowych – co tydzień wylosowanych zostanie 7 takich nagród za 7 poprzedzających losowanie dni.

Jeśli więc masz kartę wydaną przez Alior Bank i ma ona logo MasterCard, to zarejestruj się do loterii i używaj tej karty jak najczęściej. Może akurat tobie szczęście dopisze!

Alior Bank urządza - strona loterii

Karty płatnicze od Aliora, ale czy wszystkie?

Klienci banku T-Mobile Usługi Bankowe zapewne drapią się teraz po głowie i zastanawiają nad odpowiedzią na ważne pytanie – czy moja karta płatnicza również może wziąć udział w tej promocji? Przecież jej wydawcą również jest Alior Bank…

Chcąc odpowiedzieć na to pytanie wysłałem rano (2.10.2019) takie zapytanie poprzez formularz dostępny na stronie loterii – i to dwukrotnie. Niestety do tej pory odpowiedzi nie otrzymałem. W regulaminie nie ma wzmianki o tym, dla klientów jakiego banku jest skierowana ta loteria. Mowa jest tylko o wydawcy karty, a nie o przynależności klienta do konkretnego banku. Wygląda na to że ta sprawa nie do końca jest jeszcze jasna. Jak tylko otrzymam odpowiedź, poinformuję o tym na końcu tego artykułu.

 

Alior Bank konto z wachlarzem korzyści do wyboru

 

A co jak nie mam karty MasterCard od Alior Banku ?

Dla takich właśnie osób której nie posiadają jeszcze karty płatniczej MasterCard wydanej przez Alior Bank, a chciałyby również wziąć udział w opisanej wyżej loterii – mam dobrą wiadomość. Zakładając sobie Konto Jakże Osobiste w Alior Banku w promocji „Z nami najlepiej” – do dnia 15.10.2019 roku – otrzymasz razem z kontem właśnie taką kartę MasterCard, którą będziesz mógł zarejestrować w tej loterii. A do tego 200 zł ekstra na własne wydatki! Więcej szczegółów na temat tej promocji w artykule na stronie: tutaj.

Darmowe prowadzenie konta (gdy masz mniej niż 26 lat lub otrzymujesz wpływ 1500 zł co miesiąc) oraz darmowa karta debetowa (gdy wydajesz nią min. 300 zł miesięcznie) a do tego 10 korzyści do wyboru (2 korzyści darmowe) – tak właśnie mają klienci posiadający takie konto w Alior Banku.

Jeśli więc potrzebujesz karty MasterCard od Alior Banku to sprawdź najpierw stronę promocyjną – dodatkowe 200 zł w gotówce jest jeszcze do zgarnięcia:

Alior Bank - "Z nami najlepiej" - strona promocji banku

 

Regulamin loterii „Alior Bank urządza”

 

Aktualizacja 2.10.2019 g.20:30 – odpowiedź z Alior Banku

Co prawda dopiero wieczorem, ale odpowiedź od Alior Banku w końcu przyszła. Okazuje się, że osoby które posiadają kartę debetową czy kredytową MasterCard w banku T-Mobile Usługi Bankowe, również mogą brać udział w tej loterii. Ważne jest aby karta ta była oznaczona logiem MasterCard (VISA nie bierze udziału w loterii) i była wydana przez Alior Bank S.A. Jeśli masz wątpliwości co do wydawcy twojej karty, sprawdź tę informację na samej karcie. Informacja taka z reguły znajduje się na tej samej stronie karty na której widnieje podpis jej posiadacza.

 

Do końca tej loterii pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x