zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Aktywnie korzystaj z Konta Optymalnego i zyskaj 300 zł

Kolejna promocja w banku BGŻ BNP Paribas. Tym razem na nowych klientów czeka całe 300 zł. Wystarczy że założymy Konto Optymalne i będziemy aktywnie korzystać z karty debetowej oraz zapewnimy wymagany w regulaminie wpływ środków na swoje konto, a nagroda będzie nasza.

 

Korzystaj i zyskaj promocja

 

Ważne

Z promocji „Korzystaj i zyskaj” skorzystasz jeśli w ciągu 24 miesięcy nie posiadałeś konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas. Nagrody czekają na 1000 pierwszych osób które się zarejestrują w tej promocji. Przydałoby się zatem nie czekać na ostatnią chwilę.

 

Aby przystąpić do tej promocji należy wypełnić specjalny formularz dostępny na stronie http://www.korzystajizyskaj.pl. Po rejestracji udostępniony zostanie nam link, dzięki któremu przechodzimy do zakładania konta bankowego. Pamiętać trzeba, aby dane zarówno w formularzu promocyjnym, jak i w formularzu podczas zakładania konta, były takie same (wraz z adresem email).

Zdobywamy premię 300 zł

Cały ten bonus podzielony został na 3 mniejsze nagrody: 50, 100 i 150 zł. Każdą z nich otrzymujemy oddzielnie za spełnienie następujących warunków:

  1. Nagroda pierwsza 50 zł – otrzymamy ją jeśli:
    • Do dnia 30.09.2018 roku złożymy wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą oraz do 15.10.2018 roku zawrzemy umowę z bankiem
    • W październiku 2018 roku należy aktywować aplikację mobilną GOmobile (jest to aplikacja banku BGŻ BNP Paribas)
  2. Drugą nagrodę 100 zł otrzymamy gdy w październiku dokonamy wpływu na nasze konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonamy transakcje płatnicze kartą (BLIKiem się nie liczy) na łączną kwotę min. 300 zł.
  3. Ostatnią część nagrody, czyli 150 zł otrzymamy, jeśli to co wyżej wykonamy również w listopadzie oraz grudniu 2018 roku. Czyli w każdym z tych miesięcy należy zapewnić wpływ 1000 zł oraz wykonać transakcje na kwotę 300 zł minimum.

Pamiętać tu trzeba o tym, że po otrzymaniu informacji o przyznaniu pierwszej nagrody, należy zalogować się na stronie promocyjnej (wskazanej w emailu) do dnia 27.11.2018 roku i wpisać tam numer naszego nowo otwartego konta bankowego – w celu otrzymania nagrody na to konto. Niespełnienie tego warunku spowoduje utratę całej nagrody. Ale spokojnie, w odpowiednim czasie zostaniemy o tym poinformowani.

Zapraszam zatem wszystkich którzy jeszcze Konta Optymalnego nie mają i nie mieli od 2 lat – składajcie wnioski już teraz. Przejście na stronę promocyjną jest poniżej.

Regulamin tej promocji “Korzystaj i zyskaj”: tutaj

 

"Korzystaj i zyskaj" - strona promocyjna

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x