Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

80 nagród po 1000 zł od Alior Banku dla posiadających karty płatnicze

“TAPnij Kasę” – taka jest najnowsza promocja Alior Banku dla swoich klientów, a właściwie tylko tych którzy mają założoną kartę płatniczą w tym banku. W okresie od 19 października do 10 grudnia 2017 roku bank daje gwarantowane 50 zł dla pierwszych 8222 osób które zgłoszą się do promocji i wykonają 5 transakcji w Android Pay oraz 80 nagród po 1000 zł dla najaktywniejszych. Jak widać jest o co walczyć.

 

TAPnij KASĘ - konkurs z Android Pay

 

Nagroda pierwsza – 50 zł na powitanie

Masz kartę płatniczą Alior Banku i nie korzystałeś jeszcze z funkcjonalności Android Pay na swoim smartfonie? W takim razie jest to idealny moment aby zacząć przygodę a tą aplikacją. Android Pay pobierzesz za darmo ze sklepu Google Play (jeśli nie chcesz jej szukać to poniżej masz linka do pobrania tej aplikacji).

 

 

Oczywiście musisz mieć smartfona albo inne urządzenie z Androidem w wersji minimum KitKat 4.4 oraz z obsługą NFC (nie wiesz czy masz NFC? Sprawdzisz to w swoim urządzeniu w Ustawieniach).

Po zainstalowaniu aplikacji Android Pay dodajesz do niej kartę płatniczą Alior Banku i wyrażasz zgodę na udział w promocji. Jeśli nie otrzymałeś zaproszenia wyświetlonego na ekranie to możesz samemu zgłosić się do promocji poprzez wpisanie w Android Pay w zakładce “Wpisz kod promocyjny” kodu TAPNIJ50.

Od teraz w ciągu 28 dni musisz wykonać minimum 5 transakcji swoim urządzeniem za pomocą Android Pay. W ten sposób otrzymasz od Alior Banku na swoje konto 50 zł (w ciągu 14 dni).

 

Pamiętaj, transakcję będą zaliczone jeśli będą wykonywane w minimum 5-cio minutowych odstępach czasu

 

Nagród gwarantowanych bank przewidział 8222 sztuk – kto pierwszy ten lepszy.

 

50 zł Ci mało? Powalcz o TYSIAKA

Alior Bank postanowił rozdać w tej promocji aż 80 nagród po 1000 zł. Chcesz taką nagrodę? To musisz zbierać punkty w aplikacji Android Pay. Punkty będą się zliczały za każdą wykonaną transakcję za pomocą tej aplikacji, i tak:

  • otrzymasz 1 punkt za każdą transakcję wykonaną w PLN o wartości minimum 5 zł
  • otrzymasz 3 punkty za każdą transakcję w walucie obcej o wartości minimum 1 euro/dolar/funt

 

Ważne !

Zaliczona zostanie tylko pierwsza transakcja w ciągu dnia u danego sprzedawcy, kolejne nie będą punktowane

 

 

Porada

Robisz często zakupy w jednym miejscu? Rób je nadal ale w odstępach jedno dniowych. W ten sposób każda transakcja będzie zaliczona.

 

Co tydzień 10 osób z największą liczbą punktów otrzyma nagrodę 1000 zł. Takich tygodni jest aż 8 i w każdym z nich możesz brać udział (aż do 10.12.2017 r.)

 

Uwaga…

Nie wszystkie rodzaje transakcji będą brane pod uwagę. Bank wyklucza z tej promocji transakcje objęte kodami MMC (Merchant Category Code) nr:

  • 7995, kod określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne
  • 8999, kod określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska)
  • 4111, kod określający m.in. usługi transportowe
  • 6012, kod określający instytucje finansowe
  • 6211, kod określający brokerów ubezpieczeniowych
  • 6051, kod określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, kod określający internetowe przekazy pieniężne
  • 4900, kod określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

 

Ilość punktów jakie już masz uzbierane w promocji zawszę będziesz mógł sprawdzić na bieżąco w aplikacji Android Pay w Menu pod nazwą “TAPnij KASĘ” gdzie również otrzymasz powiadomienie gdy uda Ci się wygrać nagrodę główną 1000 zł.

 

Android Pay – słów kilka

Aplikacja Android Pay oczywiście jest za darmo. Służy ona do płacenia za transakcje tak samo jak zbliżeniowa karta płatnicza. Zaleta jest taka że nie musisz przy sobie ciągle mieć karty bankomatowej – wystarczy sam smartfon. Kartę płatniczą rejestrujesz w tej aplikacji i od tego momentu możesz już płacić telefonem.

Tak samo jak w przypadku karty – podajesz PIN podczas płacenia na kwoty wyższe niż 50 zł. PIN jest ten sam co miała twoja karta do bankomatu. Nie potrzebny też jest internet w momencie płacenia – takie tam udogodnienie dla tych co nie mają neta w smartfonie tylko np. przez WiFi.

 

Nie wiesz jak podłączyć kartę Alior Banku do Android Pay? Spójrz na poniższy film instruktażowy.

 

 

Alior Bank – Konto Jakże Osobiste

Nie masz konta w Alior Banku a chciałbyś wziąć udział w tej promocji? Załóż Konto Jakże Osobiste – ostatnio bestseller wśród darmowych kont bankowych. Konto i kartę do niego możesz mieć za darmo – wystarczy spełnić proste warunki (patrz opis konta).

 

Regulamin konkursu “TAPnij KASĘ”: tutaj

 

 

Aktualizacja 11.12.2017

Alior Bank postanowił przedłużyć tę promocję do 31.12.2017 roku. Zapraszamy wszystkich którzy jeszcze nie zdążyli wziąć w niej udziału. W kolejnych trzech tygodniach bank rozda co tydzień 10 dodatkowych nagród po 1000 zł. Łącznie będzie to dodatkowe 30000 zł do podziału dla najaktywniejszych.

 

 

Alior Bank - załóż Konto Jakże Osobiste

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x