Konto bankowe za darmo

… przecież Twoje konto też może być darmowe !

50% rabatu na bilety komunikacji miejskiej dla płacących BLIKiem

Używasz BLIKa kupując bilety komunikacji miejskiej? Jeśli nie to może warto zacząć, gdyż przez miesiąc (od 13.12.2017 do 12.01.2018 roku) bilety te są tańsze o połowę jeśli zakupisz je w aplikacji mobilnej JakDojadę.

 

JakDojadę - taniej z BLIKiem

 

Kto może zapłacić BLIKiem?

BLIK jak wiadomo to sposób zawierania transakcji finansowej, najczęściej płatniczej. Nie każdy jednak może z tej formy płatności skorzystać bo nie wszystkie jeszcze banki posiadają taką funkcjonalność w swojej ofercie. Niemniej z każdym dniem ta usługa jest coraz bardziej popularna i obecnie osoby posiadające konta w poniższych bankach mogą skorzystać z tej promocji:

 

BLIK - wykaz banków

 

Wystarczy że pobierzesz aplikację mobilną swojego banku i uaktywnisz w niej BLIKa, a będziesz mógł skorzystać z 50% rabatu w tej promocji.

 

Jak Dojadę - logo

 

JakDojadę – aplikacja mobilna dla podróżujących

Bardzo przydatne narzędzie dla poruszających się środkami komunikacji miejskiej – aplikacja JakDojadę – jest nie tylko pomocna podczas planowania trasy przejazdu, ale również umożliwia w niektórych miastach w Polsce zakup biletów komunikacyjnych. Niestety na razie tyko podróżując po Trójmieście, Warszawie lub Lesznie mamy taką możliwość. Niemniej poruszając się po tych okolicach warto aplikację taką sobie zainstalować gdyż w czasie tej promocji zapłacimy połowę ceny biletu jeśli skorzystamy z płatności mobilnej BLIK kupując bilet w tej aplikacji.

 

Pobierz aplikację JakDojadę na Androida:

 

Pobierz aplikację JakDojadę na system iOS:

Jakdojade
Jakdojade
Price: Free+

 

 

Sama aplikacja jest prosta i dość intuicyjna. Posiada rozkład jazdy trolejbusów, autobusów, tramwajów i pociągów komunikacji miejskiej. Mamy tam mapę oraz możliwość zaplanowania dokładnej trasy z punktu A do punktu B biorąc pod uwagę każdy z powyższych środków komunikacyjnych.

 

JakDojadę - bilety ze zniżką

 

Po wybraniu chęci zakupu biletu widać jak na dłoni jego cenę zarówno w przypadku płacenia BLIKiem jak i innym rodzajem płatności. Jak widać na powyższym rysunku cena każdego biletu rzeczywiście jest mniejsza o połowę jeśli zechcemy użyć BLIKa do płacenia, do czego szczerze zachęcam.

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

Oceń tę stronę

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Udostępnij