bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

5% zwrotu za zakupy – dodatkowa korzyść dla zakładających Konto Proste Zasady

Zwrot za płatności BLIK-iem lub kartą płatniczą. Tego typu promocja to już nie nowość, jednak w ofercie Getin Banku pojawia się dopiero teraz. Nowy klient zakładając sobie Konto Proste Zasady ma możliwość uzyskania w ten sposób zwrotu do 180 zł. O co dokładnie chodzi w tej promocji – już wyjaśniam.

 

Getin Bank - Konto Proste Zasady - 5% zwrotu

 

Płać kartą lub BLIK-iem – 5% wróci na Twoje konto

Zasada działania tej promocji jest niezwykle prosta. Polega ona na tym że zakładając sobie Konto Proste Zasady w Getin Banku w terminie od 19.02.2018 do 15.04.2018 roku wraz z kartą płatniczą wydawaną do tego konta, otrzymamy zwrot 5% wartości transakcji płatniczej. Jedynym ograniczeniem jest tu kwota miesięczna takiego zwrotu, bowiem maksymalnie możemy otrzymać na konto do 30 zł miesięcznie. Niby to mało, ale jak weźmiemy pod uwagę fakt, że takich miesięcy z bonusowym zwrotem jest aż sześć, to kwota ta rośnie nam do 180 zł w przeciągu pół roku. Idealna sprawa dla tych którzy szukają teraz dobrego konta bankowego, które możemy mieć bez opłat i w dodatku na którym można jeszcze zyskać co nie co.

 

Uwaga

Promocja ta jest skierowana tylko do tych którzy nie mieli konta bankowego w Getin Banku od 18 lutego 2017 roku

 

Co zatem po kolei trzeba zrobić aby otrzymać zwrot na konto?

Sprawa tej promocji przedstawia się następująco:

  1. Zakładamy w Getin Banku konto osobiste Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową do tego konta.

 

Nie ważne czy założysz konto przez internet, przez konsultanta czy w siedzibie Getin Banku. Ważne aby było to w terminie między 19 luty a 15 kwiecień 2018 i aby mieć ukończone 18 lat. Zakładając pamiętaj też o wyrażeniu zgody marketingowej – bez tego do promocji się nie załapiesz.

 

  1. Przez 6 kolejnych pełnych miesięcy otrzymasz 5% zwrotu.

 

Liczą się transakcje kartą debetową lub BLIK-iem. Co miesiąc można w ten sposób otrzymać maksymalnie 30 zł. W ciągu 6 miesięcy wyjdzie to maksymalnie 180 zł.

 

Do promocji tej nie trzeba się nigdzie specjalnie zapisywać na żadnej dedykowanej stronie promocyjnej. Wystarczy założyć konto w czasie te promocji, a z automatu do niej przystępujemy. Chcesz wziąć w niej udział? Najprościej założyć takie konto przez internet:

 

 

Póki co, Konto Proste Zasady jest jednym z najatrakcyjniejszych kont bankowych na rynku. Jedynym warunkiem o jakim musimy pamiętać mając to konto i chcąc mieć je za darmo – to jedna płatność kartą w miesiącu. Nie dwie, nie trzy, ani pięć. Tylko jedna. A jak masz mniej niż 26 lat to nawet tej jednej transakcji nie musisz robić!

Dodatkowo bank oferuje nam za darmo wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce. Czyż nie są to naprawdę proste zasady prowadzenia konta bankowego?

O szczegółach tego konta możesz dowiedzieć się szerzej na naszej stronie: Getin Bank – Konto Proste Zasady.

Regulamin tej promocji “5% zwrotu na prostych zasadach”: tutaj

 

Getin Bank logo

 

Promocja kończy się za:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x